Dodaj do ulubionych

Bandyta wśród nas?

22.07.09, 15:08
Ciekawa jestem kto uzna za stosowne poinformować mieszkańców A co też się
wczoraj działo przy bramie? Który to z naszych sąsiadów popisał się tężyzną
fizyczną, imponującą posturą orangutana i słownictwem godnym rynsztoka
zmuszając mnie i zapewne sąsiadów do słuchania i oglądania tego pożałowania
godnego widowiska? Ochrona wyglądała na przerażoną zajściem, dzielny "patrol
interwencyjny" - swoją drogą to solid nas ochrania? - jeszcze bardziej.
Najbardziej zdecydowanie na bandytę krzyczała jakaś młoda dziewczyna. Panowie
najwyraźniej sobie nie radzili. Z rozbawieniem obserwowałam ich miotanie się,
nawet jakaś szycha z kogutami się pojawiła - razem z interwencyjnymi było ich
chyba z 8 czy 10 i co? I gucio! Kino miś, aż wspólnotową trawkę zdeptałam żeby
nie stracić nic z tego spektaklu! Tuż po zajściu pojawili się dwaj panowie
jeden z teczuszką drugi w krótkich spodenkach i usiłowali dowiedzieć się czy
wezwano policję, po kilkunastu minutach nieudanych prób ochrony policję
wezwał, nawrzeszczawszy na dyżurnego, ten w krótkich spodenkach - zarząd B jak
się okazuje - tam jakieś klawe ciacha w tym zarządzie macie wink W tym czasie
ten z teczuszką - nasz zarząd !!! - ustalił, i bardzo nieładnie te ustalenia
skomentował, że ochrona nie zapisała numeru lokalu do którego przyjechał ów
bandyta. Pan szycha z Persony powtarzał tylko, że "tak nie może być" a
"interwencyjne chłopaki" z solidu wciskali wszystkim kit, że "nie zdążyli" -
ale zebrać joby od bandziora i stulić uszy to zdążyli? Ochrona głównie
chodziła tam i z powrotem popalając nerwowo papierosy. Czy mam rozumieć, że do
bandyty ochrona wzywa zarządy wspólnot? A jak panowie nie zdążą to jest
bezradna? To może niech na bramie dyżurują zarządy i żeńska młodzież bo jak
dochodzi co do czego to skuteczniej sobie radzą? Może to im płacić za ochronę?
Obserwuj wątek
    • e_t_zz Re: Bandyta wśród nas? 22.07.09, 16:35
      No niezle... A czy ten osobnik poruszal sie moze srebrnym mercedesem kombi? Bo
      tego to juz w podobnej akcji widzialam...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka