Dodaj do ulubionych

makijaż permanentny - Warszawa

29.11.11, 16:40
CleopatraSecret - MAKIJAŻ PERMANENTNY - WARSZAWA
Nie chcesz tracić czasu na codzienny makijaż? Chciałabyś podkreślić głębię swojego spojrzenia na długi czas? Skorzystaj z najnowszych technik makijażu permanentnego, którego efekty utrzymują się nawet przez kilka lat!
MAKIJAŻ PERMANENTNY
piękno, elegancja, trwałość i wygoda na co dzień

Wiele kobiet marzy o tym, aby obudzić się rano z nienagannym wyglądem. Makijaż permanentny jest rozwiązaniem tego problemu. Dzięki niemu można podkreślić zarówno kontur oczu, zarys brwi, oraz usta nadając im nienaganny kształt.

Makijaż służy do wykonania :

BRWI - podkreślenie, zagęszczenie lub zmiana zarysu brwi, korekty brwi, jeśli są one słabe, nieregularne bądź występuje ich zanik,
OCZY - bardziej wyraziste oczy i zagęszczone rzęsy,
USTA - zmysłowe i pełniejsze usta o bardziej nasyconym naturalnym kolorze, korekty ust, gdy trzeba zaznaczyć ich wyrazisty kontur,
maskowania defektów skóry, np. plam pigmentacyjnych stosując implantację jasnego barwnika(dermo pigmentacja).

Czym jest makijaż permanentny?

Za pomocą delikatnych igieł, wprowadzane są pod skórę delikatne, odpowiednio dobrane pigmenty. Oferujemy Państwu nowy rodzaj makijażu oczu, ust i brwi utrzymujący się od 3-5 lat tzn. Conture Make-up firmy Long Time Liner. Jest to najbezpieczniejsza i najbardziej znana metoda makijażu trwałego na całym świecie. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny do ok.3-5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnianiu. W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu delikatnego makijażu.

BRWI metodą ręczną - uzyskujemy niezwykle realistyczny obraz brwi nie w formie plam, ale pojedynczych włosków oraz bezpieczną pigmentację kresek na powiekach. USTA metodą maszynową - zwiększamy ilość wprowadzanego pigmentu, podnosząc jakość pigmentacji i redukując czas zabiegu i bólu!

Makijaż trwały jest doskonały dla:

osób, które się nie malują, a chciałyby w sposób naturalny podkreślić brwi, oczy czy usta
kobiet, które nie mają czasu na wykonanie perfekcyjnego makijażu
kobiet noszących okulary (ze względu na trudność w wykonywaniu codziennego makijażu)
dla ludzi aktywnych, uprawiających sport, a w szczególności korzystających z basenu
dla kobiet mających rzadkie brwi, blade usta, usta o nieregularnym kształcie oraz rzadkie rzęsy

Przeciwwskazania:

infekcje (szczególnie opryszczka)
ciąża
cukrzyca
łuszczyca
przyjmowanie leków sterydowych
choroby gałki ocznej
podwyższona temperatura ciała
ostrzyknięte usta wypełniaczem (min. 6 miesięcy przed zabiegiem)
skóra z tendencjami do keloidów
okres karmienia (w przypadku makijażu ust ze względu na konieczność przyjmowania przed zabiegiem środka przeciwwirusowego, np. Heviran)

Serdecznie zapraszamy.

CleopatraSecret
ul. Piękna 28/34 lokal 42
Warszawa
tel.510 132 541
e-mail: cleopatrasecret1@gmail.com
Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej
www.cleopatrasecret.pl
Obserwuj wątek
        • Gość: Magda88 Re: makijaż permanentny - Warszawa IP: *.dynamic.chello.pl 06.11.12, 19:08
          No chyba żartujecie? W jakiej Arkadii? oO 4 przystanki od Arkadii (chyba) na Żoliborzu, na Rudzkiej, Salon Extravaganza Studio Urody, a w nim nie wiem czy nie najlepsza linergistka w Polsce.. (wiem, że mistrzyni makijażu permanentnego w którymś roku). Wystarczy popatrzeć na jej prace na stronie www, czy chociażby na mnie i moje brwi! ;) Polecam z całego serca Agatę Świecką, lepszej w Warszawie na pewno nie znajdziesz. Jak coś chętnie wyślę swoje zdjęcia, ale wiem, że na swojej stronie też ma ich mnóstwo :) Jak coś służę pomocą!
          • Gość: paula Re: makijaż permanentny - Warszawa IP: *.dynamic.chello.pl 29.11.12, 21:13
            Szukalam długo i podpatrywalam kolezanki. Balam sie. Nadszedl momemt podjecia decyzji, brwi i kreski mam tak piekne i rowne, ze spokojnie patrze w lustro. Dodatkowa zaleta, brak bólu. Polecam i bardzo dziekuje Pani Ani - Akolor. Jest szkoleniowcem i prowadzi szereg wykladow, mozna poczytac. Doskonale ceny i nie jest pazerna hahahaha. To wazne, bo permanentny troche kosztuje :).
      • Gość: Marzena78 Re: makijaż permanentny - Warszawa IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.12, 20:07
        Nie wiem jak 'robią' makijaż w Denique niestety. Moja koleżanka robiła w Warszawie u Agaty Świeckiej. Jeździła do niej aż z Gdańska (gdzie mieszka na stałe) i ona mi ją poleciła, bo jeździ do niej już od kilku lat, żeby ten makijaż poprawiać. Może nie jest to jakaś niezbędny zabieg, ale jak poprawia wygląd! Jak zobaczyłam zdjęcia jej brwi przed byłam w szoku ;) Sama miałam bardzo gęste, krzaczaste brwi, z którymi w ogóle nie mogłam sobie poradzić. Jak już w końcu zdecydowałam się na zabieg (po wielu zapewnieniach kumpeli, że jest to osoba godna polecenia) byłam w mega stresie dwa dni przed zabiegiem. Ale nie stchórzyłam ;) teraz nie żałuje. Jak coś mogę wysłać Ci zdjęcia przed i po zobaczysz jaka jest kolosalna różnica. Nie znam innych osób które robią makijaże w Warszawie, ale p. Świecką mogę polecić szczerze. Wcześniej też czytałam, że najlepszym aparatem do makijażu jest Long Time Liner i ona też jego używa. W razie pytań co do zabiegu służe pomocą :) Pozdrawiam!
        • agness850 Re: makijaż permanentny - Warszawa 13.01.13, 14:20
          Gość portalu: Marzena78 napisał(a):

> Nie wiem jak 'robią' makijaż w Denique niestety. Moja koleżanka robiła w Warsza
          > wie u Agaty Świeckiej. Jeździła do niej aż z Gdańska (gdzie mieszka na stałe) i
          > ona mi ją poleciła, bo jeździ do niej już od kilku lat, żeby ten makijaż popra
          > wiać. Może nie jest to jakaś niezbędny zabieg, ale jak poprawia wygląd! Jak zob
          > aczyłam zdjęcia jej brwi przed byłam w szoku ;) Sama miałam bardzo gęste, krzac
          > zaste brwi, z którymi w ogóle nie mogłam sobie poradzić. Jak już w końcu zdecyd
          > owałam się na zabieg (po wielu zapewnieniach kumpeli, że jest to osoba godna po
          > lecenia) byłam w mega stresie dwa dni przed zabiegiem. Ale nie stchórzyłam ;) t
          > eraz nie żałuje. Jak coś mogę wysłać Ci zdjęcia przed i po zobaczysz jaka jest
          > kolosalna różnica. Nie znam innych osób które robią makijaże w Warszawie, ale p
          > . Świecką mogę polecić szczerze. Wcześniej też czytałam, że najlepszym aparatem
          > do makijażu jest Long Time Liner i ona też jego używa. W razie pytań co do zab
          > iegu służe pomocą :) Pozdrawiam!

Ja wahałam się między właśnie Denique i Agatą Świecką i zapisałam się na konsultację do obu miejsc. Wizyta u Pani Agaty była pierwsza i jej osoba oraz propozycja brwi przekonały mnie na tyle, że zabieg zrobiłam od razu i jestem bardzo zadowolona. Po 2 tygodniach od drugiego zabiegu brwi wyglądają idealnie, nie sądziłam, że mogą być aż takie ładne. O Denique nic nie piszę, bo w końcu nie dotarłam :)
      • agness850 Re: makijaż permanentny - Warszawa 27.11.13, 15:20
        hahaha czytam i oczom nie wierze, w każdym z postów które wrzucają te "dwie panie" jest użyta nazwa salonu, to zastanawia najpierw. A potem jeszcze, że obie mają dynamiczne IP i tego samego dostawcę internetu ;-) a to mnie ktoś posądzał, że coś reklamować próbuję, a tu takie cyrki i nikt uwagi nie zwraca, ciekawe ;-) pozdrawiam i mam nadzieję, że zabieg w tym salonie się udał ;-)))
    • Gość: Agniecha Re: makijaż permanentny - Warszawa IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.14, 16:06
      Hej.
      Mogę Wam polecić Clinic Studio Urody w Warszawie przy ul. Płowieckiej 81 lok. 5. ( www.clinic.waw.pl ) Mają świetne promocje na facebooku. Będziecie tak zadowolone jak ja z makijażu permanentnego ust :) Już zapisałam się na kontur oczu i nie mogę się doczekać lipolizy iniekcyjnej ud. Naprawdę warto, Kinga jest świetnym fachowcem i przemiłą kobietom. Będziecie się czuły jak w domu
    • cruella.de.mon Re: makijaż permanentny - Warszawa 25.01.17, 09:02
      Makijaz permanentny w Warszawie- według mnie tylko w "Jest pięknie" czyli p. Kossakowska :) Robiłam brewki i polecam. Efekt nie jest karykaturalny, a bardzo subtelny, a przede wszystkim trwały. A pani kosmetyczka jest miła, dokładna i widać, ze lubi swoją pracę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka