cleopatrasecret1
09.03.12, 15:01
Cleopatra Secret - DEPILACJA WOSKIEM
Innowacyjny salon Cleopatra Secret inspiruje się Dalekim Wschodem. Dzięki zabiegom z zakresu kosmetyki twarzy, ciała, masaży oraz paznokci, pomożemy Ci go bliżej poznać. Pracują u nas najlepsi specjaliści, którzy są wyspecjalizowani w różnych dziedzinach masaży.
Dzięki naszej wiedzy i zdobytym umiejętnością pomożemy Ci odzyskać wewnętrzny spokój, radość
i harmonię ducha, a twemu ciału zapewnimy głęboki relaks. Proponowane przez nas zabiegi to holistyczne podejście do człowieka jako jednostki-świątyni ciała, umysłu i ducha. Najważniejsze dla nas to komfort, zadowolenie i oszczędność czasu naszych pacjentów, dlatego też chcąc stawić temu czoło nasze usługi wykonujemy zarówno na miejscu jak i z dojazdem do pacjenta.
DEPILACJA WOSKIEM
Obecnie najbardziej popularną metodą depilacji jest depilacja woskiem. Stosuje się zazwyczaj wosk twardy i kremowy. Depilacja wykonywana jest za pomocą plastrów oraz bez plastrów. Woski są wonne, posiadają różne zapachy oraz kolory, które dobierane są do skóry, typu miejsca i włosów. Skóra po depilacji gdy tylko odpocznie jest gładka i miła w dotyku. Efekt utrzymuje się około 3-4 tygodnie w zależności od przyrostu włosów u danej osoby. Zabiec zaleca się powtarzać co około 4 tygodnie.
Serdecznie zapraszamy.
Cleopatra Secret
ul. Piękna 28/34 lokal 42
Warszawa
tel.510 132 541
e-mail: cleopatrasecret1@gmail.com
Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej
www.cleopatrasecret.pl