IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 15.03.01, 19:00
Czy ktos zwiedzal poludnie Hiszpani?Jak dojechac na Gibraltar?Ile kosztuje prom
do Tangeru?Jezeli masz jakies informacje na ten temat-odezwij sie.Bede
wdzieczna.
Obserwuj wątek
      • Gość: Alfa Re: Gibraltar IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 15.03.01, 22:02
        Gość portalu: senny napisał(a):

> Mam troche informacji i wlasnych doswiadczen z pd Hiszpanii ale troche dluzszy
        > tekst. Chetnie przesle jak podasz adres wprost do Ciebie.
        >
        > Pozdrawiam.
        Dziekuje za propozycje.Sporo informacji mam z ksiazek.Chodzi mi glownie o
        aktualna cene za prom z Algeciras do Tangeru. Przesylam rowniez pozdrowienia.

• Gość: greg'or Re: Gibraltar IP: *.icpnet.pl 27.03.01, 21:05
      Jeśli wybierasz się samochodem na południe Hiszpanii ,z dojazdem na GBZ nie ma
      żadnych problemów.Co prawda przestraszyć się można długiej kolejki przy
      wjeździe i wyjeździe z kolonii,ale dla Polaków korki na granicach to nic
      nowego.W przewodniku nie polecali wjeżdżać do miasta(bez problemów można
      zaparkować przed granicą, a dalej udać się pieszo),ale ja nie mialem większych
      problemów z parkowaniem.Wystarczy się trochę pokręcić,porozglądać i no problem.
    • Gość: Maciek Re: Gibraltar IP: *.montreal84.dialup.canada.psi.net 01.04.01, 06:28
      robilem kilkakrotnie Hiszpanie i Maroko. W Madrycie wynajmowalem samochod i z
      samochodem przeprawialem sie z hiszpanskiego Algesiras do Tangieru a innym razem
      z tego samego Algesiras do hiszpanskiej enklawy w Afryce - Ceuty. ( do Gibraltaru nigdy nie
      wjezdzalem. prom za auto kosztowal okolo 14 dolarow, a bilet osobowy okolo 8. cala
      przeprawa trwa niecale 2 godziny. ciesnina jest na tyle waska ze przy bardzo slonecznym
      dniu z Algesiras widac biala linie domow Tangieru. Maroko to rzeczywiscie egzotyka. A im
      dalej na poludnie tym bardziej !!! W Maroku znajomosc francuskiego bardzo ulatwia
      sprawe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka