Dodaj do ulubionych

Centrum Obróbki Metali

26.04.14, 15:41
Firma EG-MET to nowoczesne centrum obróbki metali. Jako renomowana narzędziownia istniejąca na rynku od 1968 roku pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres usług związanych z obróbką różnego rodzaju metali (stal czarna, stal nierdzewna, aluminium) oraz wykonaniem konstrukcji stalowych.

Specjalizujemy się w takim zakresie usług jak precyzyjna obróbka skrawaniem CNC - w tym toczenie CNC, frezowanie CNC oraz obróbką skrawaniem na urządzeniach konwencjonalnych.

Oferujemy możliwość cięcia metali plazmą (stal czarna do grubości 300 mm, stal nierdzewna do grubości 150 mm). Metoda to pozwala na znaczną prędkość cięcia, cięcia bez wcześniejszego podgrzewania materiału, niewielki wpływ temperatury na cięty materiał, dodatkowa korzyść to niewielka szczelina powstała podczas cięcia.

Oprócz cięcia za pomocą przecinarki plazmowej oferujemy usługę cięcia za pomocą urządzeń gilotynowych oraz gięcie blach na zginarkach CNC.

Pozostałe usługi:
- spawanie metodami MIG, MAG oraz TIG,
- śrutowanie i malowanie elementów
- szlifowanie wałków, otworów, powierzchni płaskich

Oferujemy wykonanie elementów oraz części maszyn zgodnie z dostarczoną dokumentacją lub opracowaną przez dział technologiczny firmy EG-MET.

Swoje produkty i usługi wykonujemy nie tylko na rynku lokalnym, z naszych usług korzysta wiele renomowanych firm krajowych i zagranicznych (z takich krajów jak Niemcy, Francja).

Narzędziownia EG-MET Sp. z o.o. posiada wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001 : 2000 w zakresie produkcji i rozwoju wyrobów metalowych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.eg-met.pl
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka