Dodaj do ulubionych

poszukuję położnej

22.07.10, 11:27
Witam jestem w 31 tygodniu ciąży i chciałabym mieć swoją położna podczas
porodu. Czy ktoś może polecić mi jakąś dobrą położna która się mną dobrze
zajmie i pomoże przetrwać te ciężkie chwile.Może ktoś z Was miał taką położną
i był z niej zadowolony.Byłam teraz trzy dni u nas w szpitalu ale jakoś
żadnych z pracujących w tym czasie położnych nie wzbudziła mojego zaufania. W
razie co można pisać na mojego maile agarad@vp.pl. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Nika Re: poszukuję położnej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.10, 07:56
      Witam!
      Teraz z tego co wiem,a rodziłam dwa razy i to w niedługim okresie czasu nie
      można mieć swojej opłaconej położnej.Masz opiekę położnej,która akurat ma
      dyżur.Ja osobiście poleciłabym Marżolenę Rakoczy.Anioł nie człowiek.To jest
      położna,która prowadzi szkołę rodzenia w szpitalu.Ale powiem Ci,że trochę późno
      pomyślałaś o tym fakcie.Nawet jakby można było mieć swoją położną przy porodzie
      to w zasadzie żadna położna nie zdąrzyła by Cię poznać na tyle żeby się Tobą
      dobrze zająć.
      • Gość: iwa Re: poszukuję położnej IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.10, 11:09
        tylko p.Ilona Szot, szczerze polecam!
    • Gość: mama Re: poszukuję położnej IP: *.walbrzych.vectranet.pl 23.07.10, 12:12
      zobaczysz żadna położna ci w tym najgorszym czasie nie pomoże-
      najlepiej iść do szkoły rodzenia i poćwiczyć techniki oddychania -
      bardzo przydatne naprawdę! sama się przekonałam.Trzeba swoje
      wycierpieć i dobre rady położnej nie pomogą
      • Gość: slepajula Re: poszukuję położnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.10, 22:04
        niestety nie zgadzam się z tobą ,i uraził mnie a nawet powiem więcej dotknął do
        żywego twój zwrot ."trzeba swoje wycierpieć" niby dlaczego mamy
        cierpieć.Rodziłam swoje dzieci - 4 -za czasów komuny w naszym wałbrzyskim
        szpitalu i tyle powiem ,że dobra podkreślam dobra położna podczas porodu to
        prawdziwy SKARB .A takie właśnie Panie kiedyś pracowały w wałbrzyskiej
        porodówce.Acha ,kiedyś nie było szkół rodzenia.Zanim szacowni i butni a nic się
        pod tym względem nie zmieniło-lekarze zdecydują się być przy porodzie/nawet ci
        wcześniej opłaceni/to właśnie one nam kobietom pomagają najwięcej.Szkoda ,że w
        Wałbrzychu nie można po prostu zapisać się do położnej tak jak jest w np w Poznaniu
        • Gość: ona Re: poszukuję położnej IP: *.chello.pl 23.07.10, 22:15
          ja zapłaciłam sporą sumkę położnej, niby miała być "specjalnie dla mnie" a co
          się okazało. guzik! zapłaciłam a babsko wolało kawusię pić niż odrobinę pomoć mi
          w tych trudnych chwilach! nazwiska nie podam, nie chcę robić tej.... babie
          rodzinie przykrości ale żal mam! su.ka!!!!
          • Gość: monika Re: poszukuję położnej IP: *.walbrzych.vectranet.pl 24.07.10, 06:55
            ja na porodówce byłam 4 razy i w sumie około 6 połoznych się mna zajmowało (podczas wszystkich pobytów) i wszystkie były rewelacyjne:) ale popieram przedrozmówczynie p. Szot
            • Gość: Mamik Re: poszukuję położnej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.10, 14:50
              Jestem mamusią od miesiąca - niestety poród ciężki, ale położna OK
              oczywiście szpitalna bo swojej mieć nie możesz
              • Gość: mama Re: poszukuję położnej IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.07.10, 17:35
                znieczulenie zewnątrzoponowe powinno być na porządku dziennym a nie
                jak w średniowieczu męczysz się i zostaje ci uraz tak wielki ze nie
                chcesz mieć drugiego dziecka.Polska rzeczywistość niestety.
                • Gość: mamka Re: poszukuję położnej IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.07.10, 20:40
                  a ja mysle ze z tymi urazami poporodowymi to zwykla histeria,ja rodzilam dwie
                  doby,mialam wszystkie mozliwe bole i jakos chcialabym miec jeszcze kilkoro
                  dzieci ,a znieczulenie daje moze jakas ulge tylko w pierwszej fazie porodu
                  • Gość: NIKT może cesarka? IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.07.10, 10:18
                    Polecam :)))
    • ek-only Re: poszukuję położnej 03.08.10, 15:05
      Polecam panią Marżolenę:) Jest wspaniała, ale oczywiście trzeba mieć szczęście i na nią trafić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka