Dodaj do ulubionych

NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk

17.05.12, 11:03
Stara dyr. bibl. SLD śle drogę młodemu PIS, ona już na emeryturze, bo jej przedłużają (UMiG), aby ustawić konkurs; on kończy kolejny fakultet. I rozgląda się - a kiedy go pytają "po co panu podyplomowe bibliotekoznawstwo ?", on kłamie i mówi "zacząłem jeszcze w Krakowie, gdy robiłem 5 fakultet z pożarnictwa". Znakiem tego konkurs na dyra będzie ustawiony przez niecnoty różne i niecnoty będą w komisji (tak sądzi społeczność Wł-wy), bo to grubymi nićmi szyte: babkę (dyrę obecną) utrzymuje się na stanowisku, aby młody skończył, ustawi się konkurs i... ciekawy człowiek, kolejny kawaler będzie miał posadkę. Sprawka godna PISu - a to rowerzystę pijanego posadzić, zastrzelić posłankę w łazience, pierd...lić jak idiota (prezes PISu) o Hitlerze (ostatnio). Nieszczęściem tego kraju jest PIS i alternatywna PO (brak 3 partii, żeby była konkurencyjna dla potworków z PISu i wyrugowała też PO). Co myślicie - PISEK decydencki już rok temu wiedział i drugiemu PISKOWI kazał kończyć studia. Eeech - gó nie powinni dostawać władzy... A jaka kultura... - gdy Grabalski (poprzednik z SLD, nieszczęśnik/nieudacznik? - 2x za halę płacono!!!!) przyszedł po paczkę bożonarodzeniową, to go wyśmiali i wykopali z UMiG, bo "wróg" (tak myślą prowincjonalni ch...). A gdybym ja była UMiG, to bym rzekła "czcigodny panie burmistrzu, poprzedniku, proszę oto paczka, wesołych Świąt Bożego Narodzenia!". Klasa, klasa!!!! Bo ja kutafonem nie jestem, tylko wielką panią z klasą.
Obserwuj wątek
    • zgredzio51 Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 17.05.12, 20:40
      A ja pozwolę się z Tobą nie zgodzic,jednak jesteś kulfonem.
      Jeśli mogłbym coś doradzic, troszkę ostroznie z tymi słowami : idiota,posądzanie o morderstwo w łazience ect. .Prosze równiez nie powoływać się na społeczność Wł-wy ,bo ja sądze inaczej ,a też do tej społeczności /nieskromnie informuje/ należę.
      ps cosik mi się wydaje że miałaś chrapke na tę fuchę i pewnie stąd tyle sarkazmu ,ale nie załamuj się są wolne miejsca w referacie utrzymania zieleni i oczyszczania miasta,bądz przeprowadzacz dzieci, powodzonka.
      • sanseviera Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 17.05.12, 21:47
        Nie miałam i nie mam ochoty na żadną fuchę, jestem od 15 lat na rencie (wysokiej, bo lekarz klubowy zadbał, aby rzecz dobrze opisać, zgodnie ze stanem faktycznym, a byłam na etacie kierownika wydziału w dużej i bogatej fabryce i miałam 3 półetaty dodatkowo w innych firmach oraz uczyłam w szkole). Dodatkowo mam stałe stypendium za wyniki sportowe, więc mi starczy i jeszcze zatrudniam do drobnych prac potrzebujących grosza, więc mi starczy. Ale to, co widzę - ZGROZA. I buractwo.
          • hipohondryk1 Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 17.05.12, 22:05
            Rencista - znaczy się żyjesz na koszt podatnika, mógłby się ktoś odgryźć. Ze starego portfela w dodatku, bo kierownik, 3 fuchy, do tego szkoła - wiele srok za ogon. A dziś tacy po kilku fakultetach dymają u prywaciarza na etacik, w dodatku płatny tak se.
            • mutsangpolny Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 17.05.12, 22:34
              A co tam - zgredzio51 vel dawny błyskotliwy a nieustępliwy "ortodo", rządy młodych, czyli pajdokracja są fajne. Kadafi swego czasu miał chyba 30 lat, gdy Libię - cyk, jak swoją... Benedykt XVI należał do Hitlerjugend - w sam raz do PISu jak gdyby. Czas zatrze wszystko (np. Wałęsa nie będzie podawał nogi Kwaśniewskiemu, tylko zaprosi na imieniny i uściska na powitanie, a Michnik zaprzyjaźni się z Jaruzelskim; dziwny świat). Dobrej nocy.
              • sanseviera Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 17.05.12, 23:06
                Miły hipohondryku - piękne uwagi, troskliwe społecznie. Ale ja zasuwałam - moje główki stawowe i kręgosłup są 10 x starsze (zużyte sportowo), niż Twoje. Za reklamy "na mnie" wzięliście więcej, niż widziałam. Co do innych, o których wspominasz i ich 3 fakultetach - współczuje i podziwiam nauki. Co innego uczyć się biernie (jak moi), co innego przebić się, bowiem człek wykształcony czasem nie może skorzystać z nagromadzonej wiedzy i się przebić. Trzeba, jak ten chiński rolnik od rewelacyjnego (?) samochodu stworzyć NOWE. 3 fakultety na koszt mamusi - żadna sztuka. A propos morderstwa - gdyby mnie, sportsmenkę agentka służb specj. próbowała kropnąć w łazience, to ja bym jej tak PISowską du... skopała, ze sra... by nosem na ortopedii, bo czym innym by nie mogła.
                • hipohondryk1 Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 17.05.12, 23:15
                  No cóż, kopać masz siłę, to i do roboty możesz wrócić. Prosta logika. Osobiście za żadne reklamy nic nie brałem, nie bardzo rozumiem o czym piszesz. Skąd wiesz że te 3 fakultety są na koszt mamusi? Znasz, widziałaś? Ja na swoje studia zapracowałem sam, to co dziś potrafię też jest wynikiem mojego chcenia dowiedzieć się więcej, i znam takich przypadków sporo. Szufladkujesz, jednocześnie oburzając się że Ciebie, rencistę, wrzuca się do jednego wora z tymi co żyją na nasz koszt na lewych papierach.
              • zgredzio51 Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 18.05.12, 21:26
                Ależ to wszystko już się dzieje. Dla przpomnienia słynne powiedzenie Michnika -oooddppiepppprzrzcie się od generala,/o wspolnych balangach nie wspomnę/ Tak to jest naprawde dziwny świat,Kaczora i Ziobre przed Trybunal Stanu a Jaruzel i Kiszczak to ludzie honoru.
        • zgredzio51 Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 18.05.12, 21:46
          sanseviera-czy aby tylko Twoje glowki stawowe są 10x starsze,czy aby ten straszny wysiłek sportowy/ zapewnie nie intelektualny/ nie uszkodzil bardziej newralgicznych cześci ciała. Znam przypadki wybitnych sportowców min. bokserow i ich póżniejsze problemy z głowami.
          Ale pewnie dajesz sobie doskonale rade z tymi ułomnościami ,mając taką wysoką rente to i możliwość zatrudnienia opiekuna nie stwarza problemu -o zgrozo.
          • sanseviera Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 19.05.12, 09:48
            To Ty napisałeś, zgredzio, że tego i owego przed trybunał, a ów jest w porządku. Poza tym Twe riposty są po prostu napastliwie chamskie, więc prawdopodobnie jesteś pisowczykiem lub kryptopisolem. Jakie ty znasz przypadki bokserów mających problemy z głowami ? Ty nic nie znasz i jesteś prostacki (wiesz, co np encefalopatia pugilictica ? - o boks m.in chodzi). Oto przykład buraka, który niepowiedziane dopowiada i wzmacnia (amplifikuje), myśląc w swej naiwności, że ja tak sądzę/myślę. Dlaczego dopowiadasz brak wysiłku intelektualnego u mnie ? Mam fakultety, ale to tylko ukształtowanie "wykute" (tak jakby hipohondryk - pisze się "hipoCHondryk" ortografie), wiedzą należy umieć obracać, niczym pieniądzem, nie wystarczy mieć w skarbcu nieruchawe info czy forsę. A Ty. zgredzio - zarzucasz mi jakoby nieumiejętności umysłowe, więc porozmawiajmy PADLINO UMYSŁOWA, abym Cb zawstydziła. Prawdopodobnie masz tyle w główce, co widziałeś i słyszałeś (zatem niewiele) oraz tyle, c o Ci prowincjonalny ksiądz nwkładał, niezbyt współczesny i rozgarnięty. A ja, grając za granicą, pobocznie miaqłam wykłady na uniwersytecie w Heidelbergu, padlino umysłowa.
            • sanseviera Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 19.05.12, 10:15
              P.S. Co czynisz, zgredzio w oparciu o triadę heglowską (wiesz chociaż, co to za marność idealistyczna ?), jadałeś rybę fugu i wiesz jakich łyżeczek użyć do ślimaków ? - jadałeś indyka w maladze - ja wiem i jadałam. Znasz teologię alternatywną, również w 90% wyssaną z palca jako i niealternatywna. Wiesz, jak zwracać się do króla, jak do królowej ? - ja wiem, bo miałam okazję. Pokory trochę, Kolego, i umiarkowania. Przyjdź do jednej z moich restauracji/knajpek - pogadamy. Może i we Włoszczowie otworzę bar mleczny (jako kiedyś bywały), więc zaproszę na tartę z kozią śmietanką i serem pecorino. A mała jestem i pokorna (choć wzrostu i tuszy, że ho-ho!), tym samym Ty przy mnie przez lupę możesz być tylko dostrzegany - maleństwo umysłowe zgredzio51.
              • zgredzio51 Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 19.05.12, 20:58
                Ty naprawde masz sanseviera,coś nie halo pod sufitem,może to z nadmiaru fakultetow i do tego zniszczone stawy/czy jak tam wolisz/głowki,ale nich tam możesz nadal fantaziować ,jestes przecież tylko styraną emerytowaną sportmenką.
                • sanseviera Re: NOWY DYRO KAWALER- pisowczyk 20.05.12, 03:35
                  Eeech, zgredzio - czemu mi dokuczasz ? Na dodatek spać po nocach nie mogę! Bóle... Nadmiar emocji przez zgredzia. Czemu jesteś taki niedobry ? Ech - zgredzio, zgredzio. Nie uszanuje drugiej, nie uszanuje drugiego człowieka tylko ciągle młodzieniaszek, więc szaleje.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka