Dodaj do ulubionych

CELOWA DESTRUKCJA?

IP: *.lightspeed.com.sg / 10.25.1.* 20.03.02, 04:03
czy ma ktos gotowa odpowiedz na pytanie:

"zmasowany atak na wszystko co polskie jest efektem konspiracji czy
skrajnej glupoty?"

wyjasniac chyba dlugo nie musze
profanuje sie wszystko
bohaterow narodowych
kosciol
solidarnosc
walke z komunizmem
walke z najezdzcami
walke z okupantem
pomoc uciemiezonym
milosc i dobro

prawie kazdy watek na tym forum dowodzi podzialow i to skrajnych
nie wzdluz linii poruszanych zagadnien lecz raczej obrony lub ataku
na to co jeszcze chocby marginalnie polskie...

nostromo
Obserwuj wątek
    • Gość: siedem celowa! IP: *.tgory.pik-net.pl 20.03.02, 08:36
      choć nie do końca
      czewrone wieprze
      raczej robią to intuicyjnie
      a nie "spiskowo"
      niemniej ROBIĄ

      7,50
    • nurni Re: CELOWA DESTRUKCJA? 21.03.02, 20:01
      na forum to oba te elementy
      tańcują sobie zgodnie

      Herbert wrzód na dupie
      trzeba było wariata zrobić z niego
      z Papieża i „Szarego” robi się sklerotyków
      którzy dawno już od rzeczy
      solidaruch...już same miano mówi
      styropiany cholerne
      miłość, dobro to w starodrukach Panie !
      klechy pazerne i zboczone
      sprawiedliwość ? nie to zemsta i nienawiść

      czego więcej w tym
      głupoty czy obrony swych parszywych wyborów
      tego się raczej nie dowiemy
      na pewno nie zmęczą się
      nie mają nic do stracenia

      i nie czekaj tu bezradnie
      bo nie przyfruną i nie odpowiedzą

      nurni
    • wojcd Re: CELOWA DESTRUKCJA? 21.03.02, 20:15
      Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):
      > "zmasowany atak na wszystko co polskie jest efektem konspiracji czy
      > skrajnej glupoty?"
      ========================================
      To jest walka. Z jednej strony ruch narodowwyzwoleńczy Solidarność i Kościół, a z
      drugiej czerwoni rosyjscy janczarzy.
      Wojciech
    • Gość: AndrzejG Jest efektem anonimowości. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.03.02, 20:18
      A wierzę ,że wszystkie przytoczone przez Ciebie tematy
      można przedyskutować spokojnie.

      Jednak gdy brakuje argumentów na przekonanie rozmówcy
      zaczynają się pyskówki z użyciem epitetów jak najbardziej dokuczliwych.
      Stąd te komuchy,solidaruchy itp.
      Potem idzie już łatwiej z wyzwiskami.
      Samo pojawienie się ,już nie rozmówcy tylko przeciwnika,
      uruchamia nowy zasób wyzwisk , coraz to wymyślniejszych.
      A temat?Już nie ważny.Potrzebny do odpowiedniego doboru 'pięknych słów'.


      Andrzej
    • Gość: Nowy Bronić rodziny IP: *.torun.dialup.inetia.pl 21.03.02, 21:35
      Zabić jeżeli zło będzie zagrażać rodzinie, naszym dzieciom.
      Fakt, że w Powstaniu Warszawskim łatwiej było od razu
      zginąć, ale walczyć długo (czy ktoś z was wie ile trwa
      długo?) 2 miesiące, 1 rok, 5 lat, 1956 , itd ..., dzień
      po dniu tydzień, od poniedziełku do poniedziałku. Nie
      starczy cierpliwości, lepiej od razu zginąć, łatwiej (w
      sumie to plagiat, ja to gdzieś już czytałem)
      Ja "sterczałem" długo (nie w pierdlu), ale przy okazji
      widziałem zmęcznie.
      ale nie o ckliwość i mdłość mi chodziło.
      Rok temu czytałem "Omertę" Mario Puzo (to ten od "ojca
      chrzestneto"). Brak tłumaczenia polskiego. Ale powód
      dla którego o tym wspominam...
      Coś tam wspominałem o Staniszkisowej i o innych
      Mądrych, ale o tym jak to naprawdę wygląda; czy coś
      można powiedzieć. Niechcący Puzo odpowiedział na
      "zbyt"(!) wiele pytań (chyba niechcący).
      na razie jest 21:36 pozdrawiam
      Nowy

      • wojcd Bronić rodziny i niezależności masmediów 21.03.02, 22:48
        Bronić bardzo zdecydowanie niezależności masmediów. Sądy już chyba przegrane.
        Pozdrawiam Wojciech
        PS. Zamiast Staniszkis polecam dwa o wiele lepsze, moim zdaniem, nazwiska
        Andrzej Bobkowski i Natan Edejlman.
    • Gość: U Re: CELOWA DESTRUKCJA? IP: *.gis.net 21.03.02, 22:17
      Gość portalu: n0str0m0 napisał(a):

      > czy ma ktos gotowa odpowiedz na pytanie:
      >
      > "zmasowany atak na wszystko co polskie jest efektem konspiracji czy
      > skrajnej glupoty?"
      >
      > wyjasniac chyba dlugo nie musze
      > profanuje sie wszystko
      > bohaterow narodowych
      > kosciol
      > solidarnosc
      > walke z komunizmem
      > walke z najezdzcami
      > walke z okupantem
      > pomoc uciemiezonym
      > milosc i dobro
      >
      > prawie kazdy watek na tym forum dowodzi podzialow i to skrajnych
      > nie wzdluz linii poruszanych zagadnien lecz raczej obrony lub ataku
      > na to co jeszcze chocby marginalnie polskie...
      >
      > nostromo

      Atak,w jakiejkolwiek formie jest zawsze glupota i dowodem slabosci.Obrona,zawsze ma sens.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka