Dodaj do ulubionych

Dlaczego niektórzy ludzie...........

02.02.06, 16:16
zanim nawet pomyślą nad odpowiedzią mechanicznie kłamią-nie wiem czy jest to
wyłacznie domena mężczyn......ale to jest żałosne. Przecież niegłupia osoba
po jakimś czasie i tak się zorientuje...nie lepiej mówić prawdę?
Mam taką teorię że takie przypadki również sami siebie dobrze okłamują tak
samo jak swoje otoczenie-wrrrr nigdy więcej nie chce mieć doczynienia z kimś
takim.

Znacie takie przypadki?
Obserwuj wątek
    • snegnat Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:18
      > zanim nawet pomyślą nad odpowiedzią mechanicznie kłamią

      Żeby skłamać trzeba wymyślić jakąś historyjkę, dlatego nie da się zrobić tego
      mechanicznie. Trochę jednak pomyślec trzeba.
      Zupełnie inną kwestją jest to czy lepiej skłamać czy powiedzieć prawdę. Tutaj
      trzeba by rozpatrywać każdy przypadek osobno.
    • mamba8 Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:21
      tak większość normalnych osób najpierw musi pomyśleć.....ale istnieją takie
      osoby, którzy co drugie zdanie jakie wypowiadają w formie pieknej ściemy.
      Mechanicznie i bez zastanawiania się.
      • snegnat Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:24
        Zazdroszcze takim ludzią... Nie jest trudno patrzeć w oczy i kłamac, ale zawsze
        trzeba choć trochę pomyślec nad tym co się mówi, żeby to miało ręce i nogi :-)
        • mamba8 Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:26
          ja tam im współczuję :)
          • snegnat Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:27
            Dlaczego..? Przecież nie musisz na codzień kłamać. Ale czase przydaje się mała
            ściema ;-))
            • mamba8 Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:31

              nie mówiłam o małej ściemie......tylko o okłamywaniu wszytskich na około nawet
              przy największych głupotach.

              Nie jestem święta mnie się też nieraz zdarzyło...ale nie przy dużej skali :)
              wolę być szczera i mieć gdzieś co inni o mnie myślą.
            • mamba8 Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:32
              nie mówiłam o małej ściemie......tylko o okłamywaniu wszytskich na około nawet
              przy największych głupotach.

              Nie jestem święta mnie się też nieraz zdarzyło...ale nie przy dużej skali :)
              wolę być szczera i mieć gdzieś co inni o mnie myślą.
              • snegnat Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:33
                Kłamstwo ma krótkie nogi, dlatego trzeba byc bardzo głupim żeby kłamac na dużą
                skalę.
                • mamba8 Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:37
                  głupim może nie..bo skoro większość osób ci wierzy a ty masz w tym
                  korzyści.......ale żałosnym :)
                  btw dobre zdjęcie heh i wysublimowany gust filmowy.
                  • snegnat Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:45
                    > głupim może nie..bo skoro większość osób ci wierzy a ty masz w tym
                    > korzyści.......ale żałosnym :)

                    Korzyści się ma do czasu. Im więcej osób obejmuje kłamstwo tym większe
                    prawdopodobieństwo, że trafi się na kogoś inteligentnego i dociekliwego zarazem :-)

                    > btw dobre zdjęcie heh i wysublimowany gust filmowy.

                    Dziękuje, Ty też masz ciekawy profil :-)
            • tygrysio_misio sciema :)) 02.02.06, 22:14
              www.radio.com.pl/trojka/60sekund/opinia.asp?iID=111
    • kate-gun Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:45
      ja tez tak czasem mam, odpowiadam mechanicznie a potem stukam sie w glowe, bo
      moglam troche pomyslec i wymyslec jakies lepsze klamstwo :P
      • snegnat Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:47
        Nie ma nic gorszego od kiepskiego kłamstwa ;-)
      • mamba8 Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:49
        wiesz ja nie mówiłam o pojedynczych przypadkach. Ale popracuj nad tym :P
    • markus.kembi Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:53
      Kłamanie "żeby ci nie sprawić przykrości" i sprawianie w ten spoób przykrości
      jest domeną płci żeńskiej.
      • snegnat Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 16:57
        > Kłamanie "żeby ci nie sprawić przykrości" i sprawianie w ten spoób przykrości
        > jest domeną płci żeńskiej.

        Coś w stylu.. Nie powiedziałam Ci, że ta moja kolezanka, z którą się spotkałam
        jest tak naprawdę moim kolegą a dokładniej to mój ex z którym czasem spotykam
        się na seks, bo by było Ci przykro ;-P
    • sebble Re: Dlaczego niektórzy ludzie........... 02.02.06, 18:37
      Nie wiem, ale moja byla zona bardzo bala sie co ludzie o niej pomysla i nie
      chodzilo tu o jakies wielkie sprawy. Niestety nie potrafi zrozumiec, ze
      wiekszosc ludzi nie lubi byc oklamywana i takie klamstwa obracaja sie tylko
      przeciwko niej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka