IP: *.wbs.ssh.gliwice.pl 16.01.06, 12:08
kupilem mieszkanie w starym budownictwie, gdzie nie ma łazienki, jest tylko
wc na półpiętrze, chce to zmienic i zrobić łazienke w mieszkaniu, jakie sa
procedury, formalnosci, pozwolenie czy zgłoszenie, czy musi byc projekt
podpsany przez uprawnionego projektanta czy wystarczy jakis szkic
wlasnorecznie zrobiony, chcialbym uniknąć niepotrzebnych wydatków.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka