Gość: gosc_śląsk
IP: *.wbs.ssh.gliwice.pl
16.01.06, 12:08
kupilem mieszkanie w starym budownictwie, gdzie nie ma łazienki, jest tylko
wc na półpiętrze, chce to zmienic i zrobić łazienke w mieszkaniu, jakie sa
procedury, formalnosci, pozwolenie czy zgłoszenie, czy musi byc projekt
podpsany przez uprawnionego projektanta czy wystarczy jakis szkic
wlasnorecznie zrobiony, chcialbym uniknąć niepotrzebnych wydatków.