Dodaj do ulubionych

Uwaga na Juchniewicz Władysław Nadzór Projektowani

08.04.22, 18:46
OSTRZEGAM przed firmą Władysława Juchniewicza tj. Nadzór Kosztorysowanie i Projektowanie w Budownictwie Telemechanika Juchniewicz Władysław z Kłodzka, ul. Grabowa 45 (NIP 8831008994, REGON 890095132).
Oferuje usługi tj. projektowanie w budownictwie, nadzór, kosztorysowanie, ale tak naprawdę usługi tego pseudo-inżyniera są warte mniej niż ZERO.
Nieprawidłowości w jego projektach budowlanych jest więcej niż mrówek w mrowisku, a nadzór na budowie sprawuje tylko na papierze przybijając pieczątkę.
W momencie wezwania do usunięcia nieprawidłowości przestaje odbierać telefony, listy z wezwaniami, unika kontaktu, unika odpowiedzialności.
A tak naprawdę Władysław Juchniewicz nie posiada wiedzy projektowo-budowlano-konstrukcyjnej, uprawnienia uzyskał jeszcze w czasach PRL wiadomo w jaki sposób ...
ZDECYDOWANIE OSTRZEGAM przed tą firmą, a szczególnie jej właścicielem.
Obserwuj wątek
  • edeva Re: Uwaga na Juchniewicz Władysław Nadzór Projekt 14.04.22, 14:03
   Współpraca z tą firmą to jeden wielki dramat, szczerze nie polecam, a wręcz odradzam.
   Projekt budowlany to jeden wielki błąd, nic się nie zgadza, nic nie pasuje, jedno wyklucza drugie, a projektant Władysław Juchniewicz ma wszystko w nosie!
   W chwili gdy powiedziałam, że sprawa będzie miała swój finał w Sądzie, wtedy projektant Władysław Juchniewicz pokazał swoje prawdziwe oblicze.
   Całą winę zganiał na wykonawcę (firmę budowlaną), bo zdaniem projektanta W. Juchniewicza, wykonawca powinien wychwycić błędy w projekcie budowlanym.
   Przecież to architekt Wojciech Juchniewicz jest autorem projektu budowlanego i posiada w związku z tym odpowiednie uprawnienia.
   Kłamstwo, przerzucanie winy, poza tym projektant W. Juchniewicz nie daje dojść do słowa gdy chciałam wypunktować jego za jego błędy.
   Jeszcze raz szczerze odradzam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka