melaska
25.04.04, 09:43
Temat rozrywkowo-rozluźniający.
Domyślam się, że dla wielu gospodyń domowych (gospodarzy?;-) takim sprzętem
będzie zmywarka do naczyń:-)
Wiele jest takich dobrodziejstw techniki (i nie tylko techniki). Napiszcie
bez czego nie wyobrażacie sobie własnej codzienności. Pralka, sprzęt do
gotowania, lodówka - to znamy. Co jeszcze? Odświeżmy pamięć, podzielmy się
doświadczeniami, przekonajmy innych do własnych wyborów.
Nie ograniczajmy się do sprzętu AGD, to moze być wszystko - pewnie znajdzie
się ktoś, kto nie wyobraża sobie życia bez swej ulubionej rośliny
doniczkowej;-)
Pozdrawiam