Forum   świątki

świątki

(12 wyniki)
 • W tą niedziele pozamykane duże sklepy, markety, centra handlowe - Zielone Świątki.
 • Czasami tak sobie rozważam, myślę i zastanawiam się, czy dobrze by się stało, gdyby wprowadzono w tym kraju oprócz świąt katolickich także święta dla innych religii i niewierzących, albo nawet uczyniono dzień wolny od pracy nie z powodu święta katolickiego, lecz święta ludzi niewierzących i mniejszości religijnych. Aktualnie występująca sytuacja jest "misrepresentation" wypacząjącą obraz tego kraju nie tylko ze światopoglądowego punktu widzenia, ale także na skutek dezinformacji i osłonowych ...
 • czyajac te opowiesc jakbym widziala chaos pare tygodni temu na lotnisku w michalkowie. dzikie tlumy, korki, policja dlubiaca w nosie, wies zatkana po uszy obcymi samochodami. gratulacje
 • Zachodzę do sklepu zrobić zakupy, a tu ku mojemu i nie tylko mojemu zdziwieniu sklep jest zamknięty. Powód prozaiczny - dziwnie święto którego niemal nikt nie obchodzi! Czy Waszym zdaniem w normalnym kraju, gdzie rozdział kościoła od państwa jest faktem, coś takiego jak zamknięte sklepy w drugorzędne kościelne święto może mieć miejsce? Co o tym sądzicie!
 • Znalezienie na innym forum forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=96029954&a=96029954 w sumie ciekawy problem- dlaczego aktywni ekolodzy nie robią NIC w tym temacie?
 • Wczoraj z dwójki popłynęła wspaniała wiadomość!!! Na dobre i na złe - najpewniej na wyraźne, wyrażane w milionach prośby telewidzów - będzie emitowane dwa razy w tygodniu, w piątki po 20-ej i w niedziele w zwyczajowej porze. Gdzie można pisać petycję o emisje w pozostałe dni tygodnia? przecież komuś może emisja piątkowa i niedzielna nie pasować, nagrywarki czy innego wideo może ktoś nie mieć... i co wtedy???
 • - chciałoby sie krzyknąć po ostatnich doniesieniach mediów o przypadkach cudownych uzdrowień dokonanych przez Papieża. Tego juz za wiele. Papaież z pewnością by sobie tego nie życzył.
 • wyjątkowo spokojny ten piątek...i senny jakiś.... druga dekada sierpnia...wakacje powoli się kończą.... jakie macie plany na nadchodzący weekend? w niedzielę przejedziemy się nad Zalew Zegrzynski...sobota, prawdopodobnie gospodarcza do południa...po południu tzw. 'jeszcze nie wiem'..może pobliskie kino :) a Wy? jakieś wyjazdy? lenistwo?
 • i tak to ja najwcześniej wstaję! Jak słowo daję! :P Miłej niedzieli życzę wszystkim, a uchlanym nad Zegrzem rychłego wytrzeźwienia. Bo jutro poniedziałek, i może być kieeeepsko.
 • Od: kropka@gazeta.pl Data:2006-02-10 16:09 Do: babariba-babariba@gazeta.pl Temat: sygnaturka rozwiń nagłówek witaj, bardzo proszę o skreslenie z sygnaturki numeru telefonu. pozdrawiam kropka
 • Warto tu zajrzeć: www.tygodnikpodhalanski.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=995

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się