Dodaj do ulubionych

co wy dziewczyny macie z tymi zodiaku znakami???

23.04.02, 13:45
a czwarte pytanie nowo poznaj dziewczyny to prawie ze zawsze: a spod jakiego
znaku jestes???
Obserwuj wątek
    • suzume jak to czwarte? 23.04.02, 13:48
      co ty, czarli, jakieś statystyki prowadzisz?
      czy JA cię pytałam spod jakiego znaku jesteś? otóż nie. chyba zaniżam średnią...
    • kini Re: co wy dziewczyny macie z tymi zodiaku znakami??? 23.04.02, 13:49
      Ja NIGDY o to nie pytam.
    • wierna1 Re: co wy dziewczyny macie z tymi zodiaku znakami??? 23.04.02, 13:51
      Bo to Panie Bukowski jest tak. Ja sobie wybrałam męża metodą selekcji, czyli za
      pomocą horoskopu i teraz nie narzekam na forum , jak mi się to życie nie
      ułożyło i nie wyżywam się na innych za byłego małżonka. Sorry, ale wkurzył mnie
      dzisiaj jeden koleś z forum.
    • bukowski27 no to juz dwie. 23.04.02, 13:51
      wiecej nie czeba, bo na klamce wyjde...
      • kini Re: no to juz dwie. 23.04.02, 13:52
        I tak już wyszedłeś!!! :)))))

        PS. Spod jakiego znaku jesteś? ;)
      • suzume klamka 23.04.02, 13:55
        służy nie tylko do wychodzenia, ale również do wchodzenia oraz
        otwierania/zamykania drzwi :)

        bukowski27 napisał(a):

        > wiecej nie czeba, bo na klamce wyjde...

        • wierna1 Re: klamka 23.04.02, 14:21
          suzume napisał(a):

          > służy nie tylko do wychodzenia, ale również do wchodzenia oraz
          > otwierania/zamykania drzwi :)
          >
          > bukowski27 napisał(a):
          >
          > > wiecej nie czeba, bo na klamce wyjde...

          A w domu dla wariatów służy do niczego, bo ich tam nie (klamek oczywiście).
          >

      • wierna1 Re: no to juz dwie. 23.04.02, 14:19
        bukowski27 napisał(a):

        > wiecej nie czeba, bo na klamce wyjde...

        Co dwie? Ja jestem jedna i proszę mnie nie grupować.

        • suzume Re: no to juz dwie. 23.04.02, 14:26
          a bo to chodziło o kini i mnie :)

          wierna1 napisał(a):

          > bukowski27 napisał(a):
          >
          > > wiecej nie czeba, bo na klamce wyjde...
          >
          > Co dwie? Ja jestem jedna i proszę mnie nie grupować.
          >

    • Gość: anE Re: co wy dziewczyny macie z tymi zodiaku znakami??? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 23.04.02, 15:25
      sa tacy, dla ktorych znak horoskopu jest mega-wazny.

      ja tez nie upatruje w tym nic szczegolnego, jakby koles mnie podrywal i zapytal
      jakiego jestem znaku - bym go z miejsca zdyskwalifikowala..

      zasadnicza anE
    • wierna1 Re: A ja jestem rak, jak uszczypnę... 23.04.02, 15:31
      ...będzie znak!
      Coś w tym jest, że akurat jestem Rakiem, czyli uszczypliwa. A jak mi zdejmą
      skrupę to jestem bezbronna. Więc jak tu nie wierzyć w horoskopy?
      Ale na szczęście wg chińskiego nie jestem świnią, mogło więc być gorzej.
    • Gość: r Re: co wy dziewczyny macie z tymi zodiaku znakami??? IP: 64.215.245.* 23.04.02, 17:43
      A o co ma spytac: czy lubisz seks analny w miejscu publiczny?

      Zartuje, ale takie pytanie moze prowadzic do ciekawej dyskusji o
      chlopaku,poznania go...Jestes Bykiem, czy mozesz powiedziec o sobie ze jestes
      maczo man, ze lubisz przewodzic etc.

      Ja - jak wiele moich znajomych - nigdy o to nie pytam, bo nie wierze w zadne
      tam horoskopy, tylko w seks w miejscu publicznym...oczywiscie zartuje

      Pzdr
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka