bukowski27 23.04.02, 13:45 a czwarte pytanie nowo poznaj dziewczyny to prawie ze zawsze: a spod jakiego znaku jestes??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
suzume jak to czwarte? 23.04.02, 13:48 co ty, czarli, jakieś statystyki prowadzisz? czy JA cię pytałam spod jakiego znaku jesteś? otóż nie. chyba zaniżam średnią... Odpowiedz Link Zgłoś
kini Re: co wy dziewczyny macie z tymi zodiaku znakami??? 23.04.02, 13:49 Ja NIGDY o to nie pytam. Odpowiedz Link Zgłoś
wierna1 Re: co wy dziewczyny macie z tymi zodiaku znakami??? 23.04.02, 13:51 Bo to Panie Bukowski jest tak. Ja sobie wybrałam męża metodą selekcji, czyli za pomocą horoskopu i teraz nie narzekam na forum , jak mi się to życie nie ułożyło i nie wyżywam się na innych za byłego małżonka. Sorry, ale wkurzył mnie dzisiaj jeden koleś z forum. Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 no to juz dwie. 23.04.02, 13:51 wiecej nie czeba, bo na klamce wyjde... Odpowiedz Link Zgłoś
kini Re: no to juz dwie. 23.04.02, 13:52 I tak już wyszedłeś!!! :))))) PS. Spod jakiego znaku jesteś? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
suzume klamka 23.04.02, 13:55 służy nie tylko do wychodzenia, ale również do wchodzenia oraz otwierania/zamykania drzwi :) bukowski27 napisał(a): > wiecej nie czeba, bo na klamce wyjde... Odpowiedz Link Zgłoś
wierna1 Re: klamka 23.04.02, 14:21 suzume napisał(a): > służy nie tylko do wychodzenia, ale również do wchodzenia oraz > otwierania/zamykania drzwi :) > > bukowski27 napisał(a): > > > wiecej nie czeba, bo na klamce wyjde... A w domu dla wariatów służy do niczego, bo ich tam nie (klamek oczywiście). > Odpowiedz Link Zgłoś
wierna1 Re: no to juz dwie. 23.04.02, 14:19 bukowski27 napisał(a): > wiecej nie czeba, bo na klamce wyjde... Co dwie? Ja jestem jedna i proszę mnie nie grupować. Odpowiedz Link Zgłoś
suzume Re: no to juz dwie. 23.04.02, 14:26 a bo to chodziło o kini i mnie :) wierna1 napisał(a): > bukowski27 napisał(a): > > > wiecej nie czeba, bo na klamce wyjde... > > Co dwie? Ja jestem jedna i proszę mnie nie grupować. > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anE Re: co wy dziewczyny macie z tymi zodiaku znakami??? IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 23.04.02, 15:25 sa tacy, dla ktorych znak horoskopu jest mega-wazny. ja tez nie upatruje w tym nic szczegolnego, jakby koles mnie podrywal i zapytal jakiego jestem znaku - bym go z miejsca zdyskwalifikowala.. zasadnicza anE Odpowiedz Link Zgłoś
wierna1 Re: A ja jestem rak, jak uszczypnę... 23.04.02, 15:31 ...będzie znak! Coś w tym jest, że akurat jestem Rakiem, czyli uszczypliwa. A jak mi zdejmą skrupę to jestem bezbronna. Więc jak tu nie wierzyć w horoskopy? Ale na szczęście wg chińskiego nie jestem świnią, mogło więc być gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r Re: co wy dziewczyny macie z tymi zodiaku znakami??? IP: 64.215.245.* 23.04.02, 17:43 A o co ma spytac: czy lubisz seks analny w miejscu publiczny? Zartuje, ale takie pytanie moze prowadzic do ciekawej dyskusji o chlopaku,poznania go...Jestes Bykiem, czy mozesz powiedziec o sobie ze jestes maczo man, ze lubisz przewodzic etc. Ja - jak wiele moich znajomych - nigdy o to nie pytam, bo nie wierze w zadne tam horoskopy, tylko w seks w miejscu publicznym...oczywiscie zartuje Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś