Dodaj do ulubionych

Autorska teoria nt. dobrego wychowania

05.04.03, 16:07
brzmi ona nastepujaco: im ktos jest gorzej wychowany/wyksztalcony/bardziej
biedny/sfrustrowany/malo inteligentny tym glosniej wyraza swoje opinie,
szczegolnie wtedy, gdy nikogo one nie interesuja, zawsze wie wszystko o
wszystkim i wszystkich, swoja glupota sie nie przejmuje, ba! uwaza sie za
osobe inteligentna, jest niemily, uzywa brzydkich wyrazow, czyniac z tego
atut, bezpodstawnie obraza, czujac dzika przyjemnosc w trakcie i satysfakcje
po, natomiast ignorowanie swojej osobki poczytuje za objaw braku argumentow w
dyskusji, ergo poddanie sie adwersarza, miast swiadomy wybor tegoz polegajacy
na unikaniu znizania sie do pewnego poziomu...
Obserwuj wątek
    • kwik Re: Autorska teoria nt. dobrego wychowania 05.04.03, 16:11
      negra, coz za referencje :P

      • negra28 Świnko! 05.04.03, 16:16
        z Toba skonczylam dyskusje w ktoryms tam watku
        zegnam
        • kwik negro 05.04.03, 16:22
          cozes taka obrazalska? :P
          • negra28 Chrumko! 05.04.03, 16:27
            a kto powiedzial/napisal, ze obrazalska? z piaskownicy sie urwal-es/-las?
            wyluzuj a zycie okaze sie latwiejsze
            :-)
            • kwik coz 05.04.03, 16:34
              dobre rady luznej ciotki negry?
              nie minelas sie z powolaniem?
              czeka cie swietlana przyszlosc w rubrykach "redakcjo, poradz!".
    • losiu4 Re: Autorska teoria nt. dobrego wychowania 05.04.03, 16:14
      negra28 napisała:

      > brzmi ona nastepujaco: ...

      o sobie piszesz?

      Pzdr

      Losiu
      • negra28 losiu! 05.04.03, 16:18
        natrząsasz sie i natrząsasz!
        o Tobie, Pajdzie, Kwiku, Aguszaku, Kapie, A., fuj! nawet nie chce pisac imienia
        tego typa, bo znowu wyladuje w lazience, Wladyslawie i paru tam jeszcze innych
        kundlach ujadajacych zza plotu vel parkaniku
        :)))))))))))))
        • losiu4 Re: losiu! 05.04.03, 16:26
          negra28 napisała:

          > natrząsasz sie i natrząsasz!
          > o Tobie, Pajdzie, Kwiku, Aguszaku, Kapie, A., fuj! nawet nie chce pisac
          imienia
          > tego typa, bo znowu wyladuje w lazience, Wladyslawie i paru tam jeszcze
          innych
          > kundlach ujadajacych zza plotu vel parkaniku
          > :)))))))))))))

          A co, nie wolno mi sie natrasac ;)))) Tyle mojego...

          Pzdr

          Losiu
          • negra28 Losiu! 05.04.03, 16:28
            alez wolno, a nawet jest to wskazane, w szczegolnosci na moich watkach, prawie
            wszystkich
            rowniez pzdr.
    • Gość: ten co zawsze Re: Autorska teoria nt. dobrego wychowania IP: *.acn.pl 05.04.03, 16:18
      Dokładnie! Jakbyś siebie opisała!
      • negra28 Ty, co etc. 05.04.03, 16:19
        paroksyzm śmiechu mnie ogarnął i ni mniej ni wiecej dlugo mnie potrzma
        :)))))))))))
        • naiwnosc Re: Ty, co etc. 05.04.03, 19:36
          negra28 napisała:

          > paroksyzm śmiechu mnie ogarnął i ni mniej ni wiecej dlugo mnie potrzma
          > :)))))))))))

          To wazne ze potrafisz sie smiac sama z siebie.
          Miec dystans do swojej osoby, brawo..
    • wladyslawa1912 swietna autocharakterystyka! n/t 05.04.03, 22:14
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka