Dodaj do ulubionych

MOJA WERSJA

03.07.03, 00:00
Czy uwazacie tłumaczenie angileskiej książki na j. polski i
umieszczenie tego na www za zły pomysł, czy jeśli bym coś takiego zrobił,
to
ktoś z Was by to przeczytał???

Jeśli tak to prześlijcie mi info na me_how@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: .................. Re: MOJA WERSJA IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 03.07.03, 00:10
      Juz lepiej sam cos od siebie napisz. Ja tam czytac tego napewno
      nie bede. Wole juz oryginal, ale tez nie pale sie do czytania byle
      ksiazek.
    • anahella Re: MOJA WERSJA 03.07.03, 01:19
      me_how napisał:

      > Czy uwazacie tłumaczenie angileskiej książki na j. polski i
      > umieszczenie tego na www za zły pomysł,

      Dla mnie zly nie jest, ale obawiam sie ze odmiennego zdania bedzie jej wydawca.
      • ja_nek Re: MOJA WERSJA 03.07.03, 01:35
        Ciężko się czyta książkę przez komputer.
        Oczy.

        Pozdrawiam
        janek
        • losiu4 Re: MOJA WERSJA 03.07.03, 08:38
          ja_nek napisał:

          > Ciężko się czyta książkę przez komputer.
          > Oczy.
          >
          > Pozdrawiam
          > janek

          zawsze druknąć sobie można. Tylko papieru może być szkoda...

          Pozdrawiam

          Losiu
    • losiu4 Re: MOJA WERSJA 03.07.03, 08:39
      me_how napisał:

      > Czy uwazacie tłumaczenie angileskiej książki na j. polski i
      > umieszczenie tego na www za zły pomysł, czy jeśli bym coś takiego zrobił,
      > to
      > ktoś z Was by to przeczytał???

      Możesz spróbować, tylko co z prawami autorskimi (no chyba ze masz już to załatwione)

      Pozdrawiam

      Losiu
      • penery_strycka_homeboye Re: MOJA WERSJA 03.07.03, 10:55
        W Polsce nikt nie czyta książek (chyba, że po to, aby imponować znajomym
        rzekomym czytaniem i znajomością literatury).
        Możesz sobie tłumaczyć tę książkę i tak chuj z tego wyjdzie.
        • raszefka a pudełeczko :) 03.07.03, 11:00
          Jestem pochłaniaczem literek (ale nie na ekranie - oczy się męczą :( ). I nie
          mogę się potem chwalić, bo dużo zapominam :)
          • losiu4 Re: a pudełeczko :) 03.07.03, 11:05
            raszefka napisała:

            > Jestem pochłaniaczem literek (ale nie na ekranie - oczy się męczą :( ). I nie
            > mogę się potem chwalić, bo dużo zapominam :)

            niedużo tracisz, przecież wszystkie harlekiny są do siebie podobne... ;))

            Pozdrawiam

            Losiu
            • raszefka (%%)(% nt 03.07.03, 11:17

              • me_how Re: 04.07.03, 00:25
                To co mi proponujecie, bo jak nie tłumaczenie, to co???
                Czytać nie chcecie, sam nic ciekawego nie napisze, a jezyka uczyc sie trzeba.
                Jesli macie jakąś ciekawą forme to chetnie skorzystam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka