me_how 03.07.03, 00:00 Czy uwazacie tłumaczenie angileskiej książki na j. polski i umieszczenie tego na www za zły pomysł, czy jeśli bym coś takiego zrobił, to ktoś z Was by to przeczytał??? Jeśli tak to prześlijcie mi info na me_how@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: .................. Re: MOJA WERSJA IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 03.07.03, 00:10 Juz lepiej sam cos od siebie napisz. Ja tam czytac tego napewno nie bede. Wole juz oryginal, ale tez nie pale sie do czytania byle ksiazek. Odpowiedz Link Zgłoś
anahella Re: MOJA WERSJA 03.07.03, 01:19 me_how napisał: > Czy uwazacie tłumaczenie angileskiej książki na j. polski i > umieszczenie tego na www za zły pomysł, Dla mnie zly nie jest, ale obawiam sie ze odmiennego zdania bedzie jej wydawca. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_nek Re: MOJA WERSJA 03.07.03, 01:35 Ciężko się czyta książkę przez komputer. Oczy. Pozdrawiam janek Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: MOJA WERSJA 03.07.03, 08:38 ja_nek napisał: > Ciężko się czyta książkę przez komputer. > Oczy. > > Pozdrawiam > janek zawsze druknąć sobie można. Tylko papieru może być szkoda... Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: MOJA WERSJA 03.07.03, 08:39 me_how napisał: > Czy uwazacie tłumaczenie angileskiej książki na j. polski i > umieszczenie tego na www za zły pomysł, czy jeśli bym coś takiego zrobił, > to > ktoś z Was by to przeczytał??? Możesz spróbować, tylko co z prawami autorskimi (no chyba ze masz już to załatwione) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
penery_strycka_homeboye Re: MOJA WERSJA 03.07.03, 10:55 W Polsce nikt nie czyta książek (chyba, że po to, aby imponować znajomym rzekomym czytaniem i znajomością literatury). Możesz sobie tłumaczyć tę książkę i tak chuj z tego wyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
raszefka a pudełeczko :) 03.07.03, 11:00 Jestem pochłaniaczem literek (ale nie na ekranie - oczy się męczą :( ). I nie mogę się potem chwalić, bo dużo zapominam :) Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: a pudełeczko :) 03.07.03, 11:05 raszefka napisała: > Jestem pochłaniaczem literek (ale nie na ekranie - oczy się męczą :( ). I nie > mogę się potem chwalić, bo dużo zapominam :) niedużo tracisz, przecież wszystkie harlekiny są do siebie podobne... ;)) Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
me_how Re: 04.07.03, 00:25 To co mi proponujecie, bo jak nie tłumaczenie, to co??? Czytać nie chcecie, sam nic ciekawego nie napisze, a jezyka uczyc sie trzeba. Jesli macie jakąś ciekawą forme to chetnie skorzystam. Odpowiedz Link Zgłoś