Dodaj do ulubionych

NAJWIĘKSZE OSZUSTWO 15-LECIA SAMORZĄDU.

03.06.05, 15:23
Obserwuj wątek
    • tygrys999 Re: NAJWIĘKSZE OSZUSTWO 15-LECIA SAMORZĄDU. 03.06.05, 15:41
      15 lat tzw.samorządności.Prywata,rozchwytywanie,załatwianie.Przewodniczący
      prócz diety etat luks,zastępcy wieloetatowi,przewodniczacy komisji za ciemnymi
      okularami,ale zawsze chętni do diet.Radni emeryci-po/mi/licyjni,radni-
      zatrudnieni w urzędzie,rodziny,układy,zależności i na koniecc kwintesencja tego
      s.........Ma albo nie ma.Jest albo nie jest.Przewrotność Przewodniczącego nie
      chcącego tracić stanowisk,fuch,wziątek,sprowadzasię do jednego.W bajzlu
      wszystkie chwyty są dozwolene.Szukajmy luk,niech RIO się wypowiada.A nuż jak
      zwykle nie będzie wiedziała co zrobić bo piotrkowscy radni odkryli znowu
      dziuurę w ziemi.Wstyd Panie Przewodniczący i obciach.Ale Pana i kolegów to nie
      rusza.KORYTO,KORYTO,KORYTO.Baranki Boże,Piotrkowskie,gdzie jesteście,dlaczego
      nie grzmicie?po co?Macie koryto i wystarczy...............
          • zorro2 No kolego Witku, owszem było trochę przekrętów tym 04.06.05, 08:41
            Zaczynając od twojego teścia, Kantorskiego przez Adama Banaszczyka, Andrzeja
            Matuszewskiego. Ty chyba też nieźle się urządziłeś, nie tylko u teścia. Może już
            czas zacząć podawać np. numery działek, jakie dla przykładu uzyskał, głównie
            poprzez dobre układy Adam Banaszczyk, przedstawić analizę, jak by dochody gminy
            wyglądały gdyby te działki zostały sprzedane na zewnątrz. Jakie firmy chciały
            się lokować w Piotrkowie i kto przeszkadzał. Ale to wszystko to nic, jak chodzi
            o największy przekręt, który chciałeś urządzić przy okazji referendum. Tu myślę,
            źle się stało, bo gdyby udało wam się radę odwołać, to musielibyście ujawnić
            ludzi na listach do nowej rady. Byłoby fajnie, oj byłoby. Jeśli pierwszych
            byście schowali a do rady wystawili drugi garnitur to zapewne takich
            intelektualistów jak Szarej, Marusiński Załoda czy Dzwonnik. To towarzystwo
            zapewne zakałapkupciało by się w waszych interesach. W każdym razie przekręt wam
            nie wyszedł. Ale widzę, że jesteś dobrej myśli, ja też.
            • kregi Trzeba wreszcie zrobic porządek 04.06.05, 09:47
              Jak tak czytam to wszystko że tak myśle że nowy prezydent powinnien troche
              oczyścić atmosfere. Nie wiem co on ale ja zrobiłbym rzeczy następujące.
              1. Zebrał zespół w UM który miałbym przez pól roku wstecznie przejrzeć wszystkie
              umowy sprzedaży działek kamienić, przetargów itd w czasie kadencji Matusewicza
              (raczej nieobecności). Jeżeli nastąpiłoby gdzieś narudzenie prawa lub
              niegospodarność wysyłał natychmiast zawiadomienie do prokuratury.
              2. Opublikowałbym liste radnych którzy głosowali za nie przejmowanie stadionu i
              wskazał mieszkańcą kto odpowiada za dewastacje stadionu i strate kilku milionów
              dolarów. Pan MR sie kiedyś odgrażał ale widze że nie chce sie narazić
              3. Zleciłbym opracowanie mapy UM i spółek zależnych. Która by zawierała nazwiska
              wszystkich osób powiązanych z sobą bliskimi związkami rodzinnymi i jeżeli takie
              układy miały miejsce ponieważ wykorzystano stanowisko służbowe osoba natychmiast
              dostaje wymówienie.

Jeżeli tego nie będzie nic się nie zmieni w PT, oczywiscie poza nazwami ulic.

pozdrawiam.
              • tygrys999 Re: Trzeba wreszcie zrobic porządek 05.06.05, 10:12
                Dlaczego kolego Kręgi tylko pół roku?Czyżbyś sądził,że jedynie za Matusewicza
                mogły mieć miejsce nieprawidłowości?Dawanie,sprzedawanie z naruszeniem prawa
                jest karalne.Ja bym sięgnął aż do początków przesławnej samorządności
                piotrkowskiej.Transakcje przeprowadzane z naruszeniem prawa można
                unieważnić.Mapa o której napisałeś powinna zawierać zadania miasta i dopasowaną
                do ich realizacji strukturę urzędu.Pokusiliśmy się o zrobienie czegoś takiego.I
                co?Nic,przegraliśmy.Zabrakło przełożenia i pomocy innych.Ba,jak sam czytasz
                zostaliśmy tymi najgorszymi.Nowa rada powinna natychmiast zająć się tymi
                sprawami.Ta nie chciała,raczej lubowała się w atakach personalnych.Diabeł jak
                zwykle tkwi w szczegółach ale aby dojść do nich trzeba zacząć porządkować
                stajnię.
                • kregi Re: Trzeba wreszcie zrobic porządek 05.06.05, 12:14
                  Zle mnie zrozumiałeś lub ja wyraziłem sie mało konkretnie. Za pół roku
                  oczekiwałbym raportu takiego zespołu. Czyli zespół ma 6 miesiecy pracy na
                  przejrzec wstecznie wszystkie umowy z naciskiem na kadencje obecnego prezydenta
                  ponieważ uważam że nie mógł on wszystko kontrolowac bedąc w areszcie.

Jesteście najgorszymi, uważam że częściowo słusznie. Moja logika jest taka że na
                  czele każdego stowarzyszenia partii itd. powinni stać ludzie bez skazy tzw
                  autorytet. A na czele stowarzyszenia stoi człowiek, który jest opisywane w
                  gazetach jako ten który korzysta osobiscie (lub rodzina sam nie wiem kto od kogo
                  wynajmuje i nie obchodzi mnie to). Ja nie wiem czy ty nie widzisz tego wstydu i
                  bezczelności ? Nawet jakby w tym stowarzyszeniu były osoby nieposzlakowane to i
                  tak każdy bedzie patrzył na wasze stowarzyszenie z perspektywy byłego randego.
                  Zamiast coś zmienić trwacie sobie w tym stanie i nigdy was nikt normalny nie
                  poprze chyba ze zatrudnieni pracownicy.
                  A teraz pomyśl logicznie czy ludzie poprą kiedykolwiek kogoś kto o takiej opinii
                  a chce dobrze ? Odpowiem ci nigdy bo nikt nie bedzie miał do niego zaufania. PT
                  to małe miasto ludzie dużo pamietają i sie znają nawet jakbys mnie przekonywał
                  osobiscie też ci nie uwierze.

pozdrawiam i zycze nowego wizerunku.
            • tygrys999 Re: No kolego Witku, owszem było trochę przekrętó 05.06.05, 09:51
              A nie powinieneś Panie Zorr być dobrej myśli.Szoda tylko,że referendum nazywasz
              przekrętem bo w moim mniemaniu to najwyższa forma demokracji.Też znam firmę
              którą w naszym mieście wyrolowano.Nazywała się PREEM a zrobiła to rada
              miasta.Zamiast opluwać zrób wreszcie to czym grozicie wraz z
              pringlessem,prezesem00,kilkoma innymi znawcami przekrętów i ujawnijcie
              je.Szczegółowo,z numerami,do bólu.Wszyscy chętnie się czegoś dowiemy.W
              przedszkolu nadal funkcjonuje takie powiedzenie"nie strasz nie
              strasz.....".Rób.Bo na dziś jesteście tylko tchórzliwymi oszczercami.
    • hyrpo RŻANEK the best! 05.06.05, 23:33
      NAJWIĘKSZYM OSIĄGNIĘCIEM W CZASIE 15-LECIA SAMORZĄDU W PIOTRKOWIE
      jest zręczne osiągnięcie przez pana Rżanka stanowiska dyrektora w MZGK.
      Lukratywne stanowisko w tej sprytnie zrobionej spółce za bardzo ładne jak na
      piotrkowskie warunki wynagrodzenie. Wszedł sobie tam pociągając za sznaureczki
      jako były prezydent i aktualny szef Rady Miasta kuchennymi drzwiami nieco
      wcześniej, niby to na stanowisko zastępcy kierownika ciepłowni, ale już wtedy
      wszyscy wiedzieli, że to tylko przygrywka.
      Tak was załatwił bez mydła.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka