Gość: colo IP: 195.117.14.* 16.09.02, 14:20 Alarm - Łowicz nas dogania!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: colo Re: alarm IP: 195.117.14.* 27.09.02, 14:14 No i Łowicz nas wyprzedził. Nie mniej jednak studiując ich wpisy mogę z ulgą powiedzieć, że gdybyśmy my poruszali podobne problemy, mielibyśmy dziś na liczniku 20.000 postów. Odpowiedz Link Zgłoś
schab Re: alarm 10.10.02, 09:11 to sie bieże stąd że kupe ludzi z łowicza pracuje po fabrykach warszawskich a tam jest taki blichtr (tak to się pisze) że trzeba korzystać z internu w przerwie na lunch, kolacje lub sniadanie. to taka warszawka. Odpowiedz Link Zgłoś