Dodaj do ulubionych

Liścik od Eli,po KOTE

20.11.05, 19:42
Witaj Grażynko,mam nadzieję że udało mnie się dobrze założyć konto?Dzisiaj
odpoczywm po emocjach konferencji. Było jak zwykle miło i ciekawie,ale żałuję
że nie mogłam być na kilku warsztatach.Na Twój również się
nie "wyrobiłam",ale mam nadzieję, że jeszcze kimona nam pokażesz przy okazji
spotkania w W-wie.To tak,ale złotych parawanów to już nie zobaczę, szkoda!Od
Staszka dostałam 3 prawdziwe papierki japońkie,są śliczne i przedniego
gatunku. Jeszcze nie wiem co z nich zrobię?Może kartkę świąteczną.Muszę się
dowiedzieć może w W_wie przy amb. japońskiejn jest sklepik i można kupić
papiery do origami. Pozdrawiam Cię serdecznie,do zobaczenia my spotykamy się
3 grud. Pa, Ela K. origamistka
Obserwuj wątek
    • graz.ka Re: Liścik od Eli,po KOTE 20.11.05, 21:14
      Elu! Nareszcie!
      Niewyrobienie się rozumiem - sama na każdym wolnym warsztacie szłam do szkoły -
      i co? I za każdym razem ugrzęzłam gdzieś po drodze :))) ale było to miłe, bo
      mam dzięki temu ładne papiery i porozmawiałm ze znajomymi z całej Polski,
      poogladałam ładne składanki "na żywo" i w książkach.
      A kimono pokażę w Warszawie na naszym najbliższym spotkaniu. Mogę przywieźć i
      złote parawany :), a w sprawie papieru napiszę na prywatny mail.
    • anchan Re: Liścik od Eli,po KOTE 22.11.05, 10:23
      Elu, mam nadzieję, że nie obrazisz się za bałaganienie w wątku.
      Też byłam na KOTE i zgadzam się, ze konferencja powinna trwać co najmniej 2
      dni. Na biurku mam stertę niedokończonych kwiatków i napoczętych kusudam, i
      chyba muszę się zaopatrzyć w elektrycznego pastucha, żeby mogły dotrwać do
      czasu aż je dokończę. Uwierzyłam też w edukacyjne i terapeutyczne walory
      origami - przy niektórych składankach czułam wręcz namacalnie jak myślenie
      dociera do nieskażonych do tej pory obszarów mózgu :)

      P.S Prywata do Grażki.
      Czy masz zamiar jeszcze powtarzać swój lalkowy warsztat?
      • graz.ka Anchan ? 22.11.05, 20:08
        Warsztat lalkowy - chciałam coś włączyć do kursu animatorów origami, który
        prowadzę po nowym roku.
        Bo?

        Zrobię sobie te lalki wszystkie, naprawdę :)
        A najlepiej się na jakieś wspólne robótki trzeba umówić :)
        • anchan Re: Anchan ? 23.11.05, 10:41
          Bo:
          Mogę Ci wypożyczyć prześliczne żurawie ze srebrnym parawanem :)
          Mam zamiar dorobić cesarzową – tzn. wybrałam już papier.
          Gdybyś prowadziła warsztat w Warszawie i miała ochotę na robienie dekoracji to
          mam kimono, jedno oszukane obi i jedno prawdziwe...

          • graz.ka Re: Anchan ? 23.11.05, 13:22
            Ale fajnie!!! Prawdziwe kimono!!! Że też ja Ciebie wcześniej nie zapytałam :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka