kokol482
20.11.05, 19:42
Witaj Grażynko,mam nadzieję że udało mnie się dobrze założyć konto?Dzisiaj
odpoczywm po emocjach konferencji. Było jak zwykle miło i ciekawie,ale żałuję
że nie mogłam być na kilku warsztatach.Na Twój również się
nie "wyrobiłam",ale mam nadzieję, że jeszcze kimona nam pokażesz przy okazji
spotkania w W-wie.To tak,ale złotych parawanów to już nie zobaczę, szkoda!Od
Staszka dostałam 3 prawdziwe papierki japońkie,są śliczne i przedniego
gatunku. Jeszcze nie wiem co z nich zrobię?Może kartkę świąteczną.Muszę się
dowiedzieć może w W_wie przy amb. japońskiejn jest sklepik i można kupić
papiery do origami. Pozdrawiam Cię serdecznie,do zobaczenia my spotykamy się
3 grud. Pa, Ela K. origamistka