Dodaj do ulubionych

kupie pilnie!!!!!!!

10.03.08, 22:32
Witam, potrzebuje pilnie gazety: Złota Kolekcja nr 1/2002, tam jest haft :
Claude Monet - Maki w pobliżu Argenteuil. Potrzebuje calej gazety! niestety
wydawnictwo juz wyczerpalo naklad. Bede wdzieczna za pomoc!
Obserwuj wątek
    • bluekasia123 Re: kupie pilnie!!!!!!! 11.03.08, 10:52
      jeśli podasz mi meila to ci wzór pzreslę a gazetki niestety nie mam sad
      • rena67 Re: kupie pilnie!!!!!!! 02.04.08, 15:34
        jestem również bardzo zainteresowana tym schematem, jeśli mozna bardzo proszę o
        przesłanie renatapachana@interia.pl. Z góry dzięki.
        • wanbor5 Re: kupie pilnie!!!!!!! 02.04.08, 16:12
          wysyłam
          • rena67 Re: kupie pilnie!!!!!!! 02.04.08, 22:08
            doszło, wielkie dzięki
    • piegucha Re: kupie pilnie!!!!!!! 11.03.08, 12:58
      poszukaj na allegro, może akurat ktoś wystawia
      • edysia79 Re: kupie pilnie!!!!!!! 11.03.08, 13:39
        mam, mogę odsprzedać, skontaktuj się ze mną prze maila gazetowego.
      • sylwia15a do piegucha 11.03.08, 13:47
        a w jakim dziale na allegro są gazetki o hafcie xxx?
        • artjoasia Re: do piegucha 11.03.08, 13:51
          Książki i komiksy -> czasopisma -> dla pań lub hobby. smile
          • sylwia15a Re: do piegucha 11.03.08, 14:12
            dziękujęsmile))
    • pagaa Re: kupie pilnie!!!!!!! 11.03.08, 19:11

      Dziekuje za odpowiedzi juz znalazlamsmile
    • jolantas2 Re: kupie pilnie!!!!!!! 11.03.08, 19:45
      W Annie z lat 90/tych jest schemat tego obrazu. Obraz jest większy
      niż ten z Kramu i na pewno trudnieszy. Jeżeli chcesz będe go szukać.
    • jolantas2 Re: kupie pilnie!!!!!!! 12.03.08, 10:09
      Anna z maja 1991 r. mam wzór, mogę przesłać
      • dan.1 Re: kupie pilnie!!!!!!! 01.04.08, 10:12
        Ja również byłabym zainteresowana tym wzorem.Mogę w zamian
        udostępnić jakiś inny wzór.Proszę o kontakt na moją skrzynkę
        dan.1@gazeta.pl
      • rena67 Re: kupie pilnie!!!!!!! 03.04.08, 22:05
        bardzo proszę o ten wzór, z góry dzięki, renatapachana@interia.pl
    • monia0103 Re: kupie pilnie!!!!!!! 01.04.08, 10:55
      ja też bym prosiła monia0103@wp.pl
      • 5_horizons Re: kupie pilnie!!!!!!! 01.04.08, 16:12
        Jeśli mogę, to również dołączam się do prośby o wzór. Z góry
        dziękuję. caries@tlen.pl
        • wanbor5 Re: kupie pilnie!!!!!!! 01.04.08, 21:36
          dziewczyny wysyłam maki Monet.wanda
          • monia0103 Re: kupie pilnie!!!!!!! 01.04.08, 22:21
            dzięki, doszły
          • 5_horizons Re: kupie pilnie!!!!!!! 02.04.08, 00:56
            doszły, WIELKIE dzięki
          • dan.1 Re: kupie pilnie!!!!!!! 02.04.08, 08:04
            Bardzo dziękuję za maki. Piękne są również lilie wodne Moneta, więc
            gdyby ktoś miał i chciałby się podzielić to ja jestem chętna.
            Pozdrawiam serdecznie
            • wanbor5 Re: kupie pilnie!!!!!!! 03.04.08, 10:10
              wysyłam lilie wodne.wanda
              • dan.1 Re: kupie pilnie!!!!!!! 03.04.08, 11:46
                doszły
                są piękne-dziękuję bardzo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka