15.09.08, 12:15
Moje Panie ja tez mam picasa i mozilla, ale nie mam zadnych problemow.
Otwieram album ktory chce sciagnac i sciagam. Ze stronami gdzie jest bardzo duzo albumow tez nie mam problemu. Jezeli przy Nazwie autora pisze przykladowo 100/243 to na samym dole strony pisze "pokarz wszystkie albumy" tam kliknac i juz sa wszystkie 243 do wgladu


hobbystka.blog.onet.pl/
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka