29.06.11, 16:56
dr Teresa Świrydowicz, lub siostra Fortuna tyle się dowiedziałam natomiast co do terminu musisz zadzwonić tam osobiście i się umówić , albo mi na priv wysłać kiedy i w jakich godzinach ci pasuje , to cię umówię.
Obserwuj wątek
    • wiesia140 Re: Psycholog 29.06.11, 16:57
      błąd proszę skasować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka