01.01.05, 00:12
Najlepszego w Nowym Roku!
Obserwuj wątek
    • benia30 Re: 2005 01.01.05, 00:26
      Najlepszego!!!
      • habitus Re: 2005 01.01.05, 03:32
        Szczęśliwego Nowego Roku: zdrowia i wszelkiej pomyślności, przyjaźni i poczucia
        bezpieczeństwa, miłości i bliskości. Wam i sobie życzy
        Habitus
    • ralston Zyczenia prawnicze ;) 05.01.05, 11:29
      Życzenia Prawnicze
      złożone Tobie
      zwanej lub zwanemu poniżej: "Przyjmującym Życzenia" przeze mnie zwanego
      poniżej: "Życzącym".

      Preambuła

      Przyjmij proszę, z wyłączeniem wyraźnej lub domniemanej mocy wiążącej,
      najlepsze życzenia przyjaznych środowisku, świadomych społecznie,
      bezstresowych, nieuzależniających i neutralnych płciowo świąt przesilenia
      zimowego, celebrowanych w ramach tradycji wyznania religijnego albo praktyk
      świeckich wedle wyboru Przyjmującego Życzenia, w szczególności zgodnie z
      tradycją Bożego Narodzenia, Chanuki lub Kwanzy, z zachowaniem należnego
      szacunku dla religijnych lub świeckich przekonań lub tradycji osób trzecich,
      albo ich wyboru niepraktykowania żadnych religijnych ani świeckich tradycji,
      jak również finansowo korzystnego, osobiście pomyślnego oraz medycznie
      nieskomplikowanego przebiegu ogólnie przyjmowanego roku kalendarzowego
      2005/5765, z zachowaniem należnego szacunku dla kalendarzy przyjmowanych przez
      mniejszości narodowe, etniczne lub wyznaniowe, bez względu na rasę, wyznanie,
      poglądy polityczne lub filozoficzne, kolor skóry, wiek, stopień sprawności
      fizycznej, wybór platformy komputerowej, lub preferencje seksualne
      Przyjmującego Życzenia.

      § 1.

      Przyjęcie niniejszych życzeń oznacza jednoczesne przyjęcie następujących
      warunków i zastrzeżeń.

      § 2.

      1. Niniejsze życzenia podlegają dalszemu sprecyzowaniu, wycofaniu lub
      odwołaniu przez Życzącego bez zachowania jakichkolwiek terminów wypowiedzenia
      oraz bez potrzeby uzasadnienia.
      2. Niniejsze życzenia mogą być nieodpłatnie przenoszone przez
      Przyjmującego Życzenia w niezmienionej treści na rzecz osób trzecich.
      3. Niniejsze życzenia nie implikują żadnej obietnicy ze strony Życzącego
      do rzeczywistego wprowadzenia w życie któregokolwiek z wyżej wymienionych
      życzeń, a w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu odpowiednich
      przepisów Kodeksu Cywilnego.
      4. Jakiekolwiek fragmenty niniejszych życzeń sprzeczne z bezwzględnie
      obowiązującymi przepisami prawa należy uznać za niezłożone, bez wpływu na
      pozostałe fragmenty życzeń.
      5. Niniejsze życzenia nie mają wartości finansowej.

      § 3.

      1. Życzący gwarantuje działanie niniejszych życzeń zgodne z powszechnie
      przyjętym działaniem Życzeń w zakresie dobrych wiadomości przez okres jednego
      roku albo do chwili wydania kolejnych życzeń świątecznych, którekolwiek z tych
      zdarzeń nastąpi wcześniej.
      2. Gwarancja jest ograniczona do wymiany niniejszych życzeń lub wydania
      nowych życzeń, bez potrzeby uzasadnienia przez Życzącego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka