01.10.05, 11:02
Wiem juz, co poprosze z US:
Sloik masla orzechowego od Trader's Joe; jakby nie mieli, to Smuckersa albo
Jiffy, ze zwyklego marketu.

Czy znasz juz, poza dniem, godzine? Zebym z lorneta z tarasu wypatrywala, bo
bedziesz najpierw przelatywac nad Zaulkiem.
Obserwuj wątek
    • kanuk Re: Vaaaaud! 01.10.05, 12:19
      Lepiej jakies organiczne , z sama lecytyna,co najwyzej. Jiffy zawiera
      uwodornione tluszcze.
      • millefiori Re: Vaaaaud! 01.10.05, 17:39
        Pal licho, o smak brakujacy chodzi:)
        • vaud Re: Vaaaaud! 02.10.05, 02:18
          Juz sie robi, Kierowniczko! :-)
          • millefiori Re: Vaaaaud! 02.10.05, 16:34
            Dzieki:) A godzina, Vaud, godzina???
            • millefiori Re: Vaaaaud! 02.10.05, 17:45
              PS. Szlafrouk cieply, jesienny, w kolorze morelowym przygotowany czeka na miejscu.
              • vaud Re: Vaaaaud! 02.10.05, 18:27
                Kierowniczko, to moj ukochany kolor!!! No przesz przyjade i zostane!!!
              • jan.kran Re: Vaaaaud! 02.10.05, 19:12
                millefiori napisała:

                > PS. Szlafrouk cieply, jesienny, w kolorze morelowym przygotowany czeka na miejs
                > cu.
                Czy odpowiednie pantofelki domowe z pomponem z puchu łabędziego również ?
                K.
                • vaud Fioooori! 03.10.05, 06:25
                  Gouomp
                  • millefiori Re: Fioooori! 03.10.05, 07:53
                    Eee... nic na zaden:(
                    • vaud Re: Fioooori! 03.10.05, 07:56
                      Sprawdz na goracej poczcie.
                      • millefiori Re: Fioooori! 03.10.05, 08:00
                        Lomatko, od 100 lat nieuzywana (poczta); tylko yah.
                        Aha. A bilet kto samodzierzy?
                        • vaud Re: Fioooori! 03.10.05, 08:04
                          millefiori napisała:

                          > Lomatko, od 100 lat nieuzywana (poczta); tylko yah.

                          -------> nie mam adresu na jaha. ;-((((((((

                          > Aha. A bilet kto samodzierzy?

                          -----> elektronika
                          >
                          • millefiori Re: Fioooori! 03.10.05, 08:05
                            W elektronike zatem!
                            • millefiori Re: Fioooori! 03.10.05, 08:08
                              Wychodzi mi z tutejszego rozkladu jazdy, ze jak BA, to o 11:15.
                              • millefiori Re: Fioooori! 03.10.05, 08:10
                                To samo poludnie prawie, z lekkou poprawkou na strefy czasouwe.
                              • vaud Re: Fioooori! 03.10.05, 08:13
                                millefiori napisała:

                                > Wychodzi mi z tutejszego rozkladu jazdy, ze jak BA, to o 11:15.

                                ----> sprawdzeu, ale tez mi tak wyglada.
                • millefiori Re: Vaaaaud! 03.10.05, 07:57
                  jan.kran napisała:


                  > Czy odpowiednie pantofelki domowe z pomponem z puchu łabędziego również ?
                  > K.

                  Nie ma, pantoufelki ze sobou trzeba, coby rouzmiar pasowau.
                  • vaud Re: Vaaaaud! 03.10.05, 07:58
                    pantofelki beda z misiem.
                    • millefiori Re: Vaaaaud! 03.10.05, 08:01
                      Z Morelou? Takie garnie w peczku z lisciem wizualizuje.
                      • vaud Re: Vaaaaud! 03.10.05, 08:06
                        Pomaranczowe, aksamitnawe. Moga byc z lisciem, ale zeby papucie z galeziami???
                        • millefiori Re: Vaaaaud! 03.10.05, 08:08
                          No nie za bardzo, bop sie na schodach mozna zaplountac i wykopyrtnouc.
                          • vaud Re: Vaaaaud! 03.10.05, 08:15
                            Szczegolnie, jak ludze schodow jak polek uzywaja: do stawiania przedmiotow
                            niecodziennego uzytku. My, na ten pierwszy z brzegu przyklad tak uzywamy tych
                            schodow.
                            • millefiori Re: Vaaaaud! 03.10.05, 08:18
                              Ano wlasnie. My jako starzy uzywace schodow jako regalow i podrecznych wiemy, ze
                              schody co jakis czas nalezy przepchac i udroznic. W razie czego zaprosic
                              Mariole, albo, w wypadku szczegolnego zarosniecia, Druzyne Nieprzetartego Szlaku.
                              • vaud Re: Vaaaaud! 03.10.05, 14:53
                                Pionierow zaprosic , kanadyjskich traperow, i hongkongskich zakupowiczow.
                                Przetra szlak, jak Mariola wilgotna czmatka i jeszcze wypoleruja.

                                W kwestii BA, to 11h15, w rzeczy samej. Pan V. sie kaja, ze na lodowce
                                ilustrowana instrukcja wiazania pasa do Tae Kwon Do, zamias rozkladu lotow.
                                • millefiori Re: Vaaaaud! 04.10.05, 15:26
                                  Golab!
                                  • millefiori PILNIK !!!!!! 06.10.05, 23:46
                                    Czy do golebnika zagladasz? Instrukcja swieza poszla.
                                    • vaud ZAJRZALAM, THANX !!!!!! 07.10.05, 01:22
                                      spie o glupich porach i gdzie popadnie, to sie potem na szychty nie zalapuje.
                                      • millefiori Re: ZAJRZALAM, THANX !!!!!! 07.10.05, 15:43
                                        Aparat wez! i sprawdz @
                                        • vaud Re: ZAJRZALAM, THANX !!!!!! 07.10.05, 15:45
                                          juz biegne, lece, pedze!
                                        • vaud Re: ZAJRZALAM, THANX !!!!!! 07.10.05, 15:45
                                          NIC NIE MA :-((((((((((
                                          • millefiori Re: ZAJRZALAM, THANX !!!!!! 07.10.05, 15:46
                                            Rzuc sie jeszcze raz w kierunku, bo to gorace
                                            • vaud Re: ZAJRZALAM, THANX !!!!!! 07.10.05, 15:49
                                              Nie ma na Jahu, nie ma na gazecie.
                                              • vaud Re: ZAJRZALAM, THANX !!!!!! 07.10.05, 15:52
                                                to o kostiumie?
                                                • millefiori Re: ZAJRZALAM, THANX !!!!!! 07.10.05, 15:54
                                                  Nie, nowe! na jaha
                                                  • vaud Re: ZAJRZALAM, THANX !!!!!! 07.10.05, 15:56
                                                    siedze na Jahu i klikam czek mejl i czekam i czekam i nic... Pani zweryfikuje
                                                    moj jahowy adres, byc moze jeszcze dla porzadku?
                                                  • millefiori jeszcze raz wiec 07.10.05, 15:56
                                                    Nozesz, jeszcze raz nadalam
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 15:58
                                                    Na ten, z ktorego slalas i dzialalo, yah. yah.
                                                  • vaud Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:02
                                                    nie ma. Moze jest objazd, czyli detour i jedzie dluzej?
                                                  • brezly Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:03
                                                    Z Yaha na Yaha to jak z gazety na gazete :-(
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:11
                                                    z hotmaila.
                                                    Nadaje jeszcze raz z Jaha na Jaha
                                                  • vaud Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:12
                                                    JEEEEEEEST!!!!!!!
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:16
                                                    No alleluja. Za czwartym razem, a to juz czwartek. Jakbym miala swiat tworzyc,
                                                    to bylabym w nerwach, co mi przedtem wyszlo, albo nie.
                                                  • vaud Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:19
                                                    A takie cegly, po wypaleniu to z tydzien stygna. Jeslismy z gliny i wypaleni,
                                                    to nie ma sily, zeby swiat w tydzien. Musze to wytlumaczyc baptystom.
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:23
                                                    Znaczy, od tego sie zaczela? Pieca do raku?
                                                  • vaud Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:31
                                                    millefiori napisała:

                                                    > Znaczy, od tego sie zaczela? Pieca do raku?

                                                    ----> pieca do czego?
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:34
                                                    No piec ziemny do ceramiki, chyba najstarszy znany model
                                                  • vaud Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:31
                                                    millefiori napisała:

                                                    > Znaczy, od tego sie zaczela? Pieca do raku?

                                                    ---> zeby spiec raczka?
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:40
                                                    Nie, ceramika raczej ziemista wychodzi. Tez czesc urody.
                                                  • vaud Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 16:49
                                                    Bez glazury...
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:00
                                                    tam temp. wysoka, wiec sie troche samo w glazure przepieka.
                                                  • vaud Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:11
                                                    bez piachu?
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:12
                                                    Ziemia z piachem. Piach to kwarc. Kwarc to szklo. Szklo to podstawa.
                                                  • brezly Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:13
                                                    A wegiel to koks. I antracyt.
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:16
                                                    Jakies szklo mam w barku, i to nawet pelne:)
                                                  • vaud Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:16
                                                    piach w glinie? Wiem ze kwarc i szklanka. Myslalam, ze glina i piasek wystepujo
                                                    w przyrodzie wrecz przeciwpoloznie.
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:18
                                                    Gline to ty do tego ziemnego pieca wrazasz, a nie w zlozu czy pokladzie ew.
                                                    calej gliniance, podpalasz.
                                                  • vaud Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:24
                                                    No ale ze zloza wydlubam bez piacha?...
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:31
                                                    Wydlubalas. Wyplukalas. Ulepilas. wysuszylas. Wrazilas w piec ziemny. I ty sie
                                                    mnie Kuba pytasz, skad ten piasek?
                                                  • vaud Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:40
                                                    ze do piachu wsadzilam, pani elizo kochana?
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:48
                                                    jestes jescze? Bedziesz u Joego?
                                                  • millefiori Re: jeszcze raz wiec 07.10.05, 17:49
                                                    To 2 plociennych torbaczow od niego prosze, co przy kasie so, bo niezabijalne,
                                                    dopiero po roku pan M dal rade...
                                                  • millefiori Pani Vodeczko kochana 12.10.05, 10:04
                                                    Attyla pania, pani Vodeczko luba, porwal tym minibusem, ze pani znaku zycia nie
                                                    daje?
                                                  • brezly Re: Pani Vodeczko kochana 12.10.05, 10:06
                                                    Nowlasnienowlasnie nokurczeno. Ja juz nawet nie wiem czym mam wlasciwy numer
                                                    maszynki do esemesuff.
                                                  • millefiori Re: Pani Vodeczko kochana 12.10.05, 10:16
                                                    Ja nie wiem, czy mam wlasciwa maszynke do smsow, bo nie widze, co pisze.
                                                  • vaud Re: Pani Vodeczko kochana 13.10.05, 01:33
                                                    Jezdem, jezdem, ale to zobaczycie po powrocie z wywczasow. Ja tu bede udziew
                                                    zwiekszac, rolowac w Bele ( i Bartoki) i klasc do magazynu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka