Dodaj do ulubionych

[SPRZEDAM] Sigma 70-300 DG Macro

12.04.06, 17:39
www.allegro.pl/item96994419_sigma_70_300_dgmacro.html
70-300 mm ; F 4-5,6 ; DG Macro
wraz z osłona przeciwsłoneczną i filtrem UV
Obserwuj wątek
    • darek_olsztyn Re: [SPRZEDAM] Sigma 70-300 DG Macro 12.04.06, 20:05
      Dobra cena :-)
      Coś z tą Sigmą nie tak, że sprzedajesz po dwóch tygodniach od kupna??
      • pub Re: [SPRZEDAM] Sigma 70-300 DG Macro 14.04.06, 07:08
        Bo to nie wersja APO , jak na zwykłą cena jest dość wysoka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka