Dodaj do ulubionych

Zabużenia i biebrznięcia

02.08.07, 14:16
Taka Briza na ten przykład wydaje się silnie zabużona, po wyjeździe nad
podlaskie przełomy Bugu, czemu daje wyraz werbalnie.
Nie sposób więc nie wspomnieć o całej rzeszy solidnie biebrzniętych osobników,
każdą wolną chwilę spędzających w rozlewiskach Biebrzy.
Obserwuj wątek
    • millefiori Re: Zabużenia i biebrznięcia 02.08.07, 14:18
      O, jak ladnie!
      • cordatatilia Re: Zabużenia i biebrznięcia 02.08.07, 14:20
        można się też rozpudzić..
        • cordatatilia Re: Zabużenia i biebrznięcia 02.08.07, 14:21
          i rozpuszczyć
          • millefiori Re: Zabużenia i biebrznięcia 02.08.07, 14:24
            Obecnie sekwancjonuje sie. Labedzie z mlodymi tudziez: gesi siodlate, kormorany,
            czaple siwe oraz mewowate i rybitwowate. Cos duzego sie pluszcze we wodzie,
            podejrzewam suma (summarum).
            • millefiori Re: Zabużenia i biebrznięcia 02.08.07, 14:28
              Pod oknem przeplynela wlasnie barka z duzym napisem Indomptable, co spowodowalo
              wrazenie deja vu, ale w nieco innym kontekscie;)))
              en.wikipedia.org/wiki/French_ship_Indomptable_(1789)
              • ab_extra Proszę się cieszyć 02.08.07, 14:33
                że salwy z tych 80 armat w panią oddali, niechby i przez pomyłkę (jak wiadomo
                każdy okręt wojenny sam w roku strzela)
                • millefiori Re: Proszę się cieszyć 03.08.07, 13:46
                  Z jednej burty moglo by tylko zahaczyc, wiec z 40 dzial. Cale szczescie wiec, ze
                  oryginal na dno poszedl, wbrew nazwie, 202 lata temu?
          • ab_extra Re: Zabużenia i biebrznięcia 02.08.07, 14:27
            Można też się Krępować z powodów śladów po Odrze.
            • millefiori Re: Zabużenia i biebrznięcia 02.08.07, 14:29
              ja sie chyba Pogobie!
              • immanuela a czy warto nad Wartą? 02.08.07, 14:43
                • ab_extra Stój! Podaj hasło! 02.08.07, 14:52

                  • lira_korbowa Re: Stój! Podaj hasło! 02.08.07, 16:05
                    Nielisz! Tam Wieprz połyka Pora...
                    • immanuela hasło? Wartownikiemś? 02.08.07, 19:11
                      • kasia_bzdeta_wons Hasło to 02.08.07, 21:05
                        Gwda Wda Brda Skrwa
                        • szubad Re: Hasło to 02.08.07, 21:37
                          brzmi trchę srbskochrwacko
                          i gracko
                          i chwacko
                          :-)
                          • kasia_bzdeta_wons Re: Hasło to 03.08.07, 21:21
                            szubad napisała:

                            > brzmi trchę srbskochrwacko
                            > i gracko
                            > i chwacko
                            > :-)
                            cudze chwalicie, swego nie znacie ;)
                • szubad Re: a czy warto nad Wartą? 02.08.07, 21:48
                  czy warto orzekną sędziowie nie zza Wiśli...
                  • lira_korbowa Re: a czy warto nad Wartą? 02.08.07, 23:13
                    - Ubrdawszy coś sobie, wkradł się i drwęcącymi rękoma schwycił słodki nogat.
                    - Bzury gadasz, wcale nie był narwany. Nie warto się obrażać!
                    - Masz rację, kwisa mi to...
                    • millefiori Re: a czy warto nad Wartą? 03.08.07, 13:47
                      Czyzby czas nastal, by sie wySzumiec?
                      • immanuela Pani Liro 03.08.07, 13:58
                        pięknieście to Pani oPISAli.
                        • millefiori Re: Pani Liro 03.08.07, 14:42
                          Aha! i tu mi sie przypomniało, jak kilkanascie lat temu pan M dostal wypisana
                          delegacje z noclegiem w hotelu BÓG.
                          • lira_korbowa Re: Pani Liro 03.08.07, 14:50
                            Aaaaa... czyżby coś w stylu "Przenieś mą duszę na łono Abrahama, a ciało do
                            jego komórki sypialnej"?
                            (cop. by nieznany tłumacz Pasji Janowej)
                            • millefiori Re: Pani Liro 03.08.07, 15:34
                              Komentarz pana M byl podobny, w duchu delegowanie do Abrahama na piwo...;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka