22.08.03, 13:12
Jeszcze tylko kilka postów i przekroczymy 6 tysięcy...
Obserwuj wątek
    • anahella moze sie zalapie? n/t 22.08.03, 13:28
      ralston napisał:

      > Jeszcze tylko kilka postów i przekroczymy 6 tysięcy...
    • anahella wstukalam 6000 post:) n/t 22.08.03, 13:34

    • ralston Re: 6000 22.08.03, 13:34
      No i jest!
      • orissa Re: 6000 22.08.03, 15:50
        ralston napisał:

        > No i jest!

        Moje gratulacje :))))))) Tempo macie rewelacyjne a i tematy często są
        ciekawe :))) Oby tak dalej!
        Pozdrawiam :)))
        Ela
        • ralston Re: 6000 22.08.03, 16:27
          Dzięki, dzięki. Tempo duże, bo i osób sporo. W sumie przewinęło się już ponad
          40...
    • ralston 6500 28.08.03, 19:08
      No i następne pół tysiąca doszło...
      • ogabignac Re: 6500 30.08.03, 06:54
        ralston napisał:

        > No i następne pół tysiąca doszło...

        A dzisiaj oczekiwane 6666 - strasznie sie boję.
        Wieczorem włącze komputer zakrywając jedno oko.
        Co to będzie?!?

    • all2 Przeszło 7000... 05.09.03, 00:05
      ...i nawet nikt nie zauważył ;)
      • ralston Re: Przeszło 7000... 05.09.03, 00:06
        Faktycznie :)
        • aureliano.83 Re: Przeszło 7000... 05.09.03, 00:07
          Jesteśmy chyba najszybsi w Polsce :D
          • oka4 Re: Przeszło 7000... 05.09.03, 11:39
            I oby tak dalej!
    • ralston O stuknęło 8000! n/t 18.09.03, 12:53
    • habitus 8000 18.09.03, 12:55
      I bardzo lepiej.
      • hmc1 Re: 8000 18.09.03, 12:59
        Zauważyliście ze od pewnego czasu forum Białystok jakoś w miejscu stoi??
        Ciekawe dlaczego??;)))))
    • ralston 9000 01.10.03, 17:59
      No i przeszło 9 tysięcy. Już niedługo jubileusz ;)
      • habitus Re: 9000 01.10.03, 18:04
        Będziemy czcić?
        • ralston Re: 9000 01.10.03, 18:08
          Czemu nie? Czekam na propozycję oprawy artystycznej czczenia... Tylko proszę
          bez czczego gadania. Konkrety. Konkrety. ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka