Dodaj do ulubionych

Z okazji Dnia Nauczyciela

14.10.03, 14:36

Wszystkim nauczycielom: byłym, obecnym i przyszłym dużo radości z pracy,
wspaniałych rezultatów i uczniów prześcigających Mistrza.
Obserwuj wątek
    • saunne Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 14:40
      Na Forum jest ich co najmniej trójka - Chatka, Ormond i Alex.
      Ralstonie, czy Ty także?
      • ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 14:41
        Ja jako były :)))
        • saunne Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 14:43
          Pomińmy ten nieistotny fakt :) Kwiatuszki i czekoladki są także dla Ciebie :)
          • ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 14:57
            To tylko dwa lata były. Ale kilku przedmiotów w tym czasie uczyłem. Fajna
            praca, tylko wyżyć z rodzinką z niej niełatwo. Tym bardziej cenię tych, którzy
            zostają nauczycielami i mają pasję do tego zawodu.
            • awee Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:11
              ralston napisał:

              To tylko dwa lata były. Ale kilku przedmiotów w tym czasie uczyłem. Fajna
              praca, tylko wyżyć z rodzinką z niej niełatwo. Tym bardziej cenię tych, którzy
              zostają nauczycielami i mają pasję do tego zawodu.


              ....a od nauczyciela do już niedaleka droga do zawodu szewca....bo jak
              nauczyciel dostanie szewskiej pasji.... ;)





              • ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:15
                awee napisała:

                > ralston napisał:
                >
                > To tylko dwa lata były. Ale kilku przedmiotów w tym czasie uczyłem. Fajna
                > praca, tylko wyżyć z rodzinką z niej niełatwo. Tym bardziej cenię tych,
                którzy
                >
                > zostają nauczycielami i mają pasję do tego zawodu.
                >
                >
                > ....a od nauczyciela do już niedaleka droga do zawodu szewca....bo jak
                > nauczyciel dostanie szewskiej pasji.... ;)
                >
                To psu na buty taki nauczyciel ;)
                • hmc1 Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:19
                  A jak ktoś miał kilku tygodniowe praktyki w szkole to się kwalifikuje do
                  byłych?? ;))
                  • ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:24
                    Żeby się napić każda okazja dobra. Zdrowie Hmc!
                    • hmc1 Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:26
                      ralston napisał:

                      > Żeby się napić każda okazja dobra. Zdrowie Hmc!

                      ;)) No to zdrowie wszystkim.
                      • chatka_ Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:29
                        Wasze zdrowie :)))
                        • ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:32
                          chatka_ napisała:

                          > Wasze zdrowie :)))


                          W Wasze ręce! :)))
              • chatka_ Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:24
                awee napisała:

                > ....a od nauczyciela do już niedaleka droga do zawodu szewca....bo jak
                > nauczyciel dostanie szewskiej pasji.... ;)


                a ja potwierdze, mialam kiedys taka nauczycielke co boso na lekcji chodzila...;)
                • awee Chatko.... 14.10.03, 23:14
                  chatka_ napisała:

                  > a ja potwierdze, mialam kiedys taka nauczycielke co boso na lekcji
                  > chodzila...;)

                  ....zapomniałam zapytać: Czy to była nauczycielka yogi ? :)
                  • chatka_ Re: Chatko.... 16.10.03, 01:20
                    awee napisała:

                    > chatka_ napisała:
                    >
                    > > a ja potwierdze, mialam kiedys taka nauczycielke co boso na lekcji
                    > > chodzila...;)
                    >
                    > ....zapomniałam zapytać: Czy to była nauczycielka yogi ? :)

                    :))) Nie, to byla nauczycielka angielskiego :) Na lekcjach z kultury
                    brytyjskiej chodzila boso. Ale znam tez taka nauczycielke angielskiego ktora na
                    na lekcjach yogi chodzila boso ;)
    • ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:33
      Ale dajemy przykład uczniom, co? Taka popijawa nauczycieli i to na forum
      publicznym... ;)))
      • hmc1 Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:38
        ralston napisał:

        > Ale dajemy przykład uczniom, co? Taka popijawa nauczycieli i to na forum
        > publicznym... ;)))

        Przecież to Tea Time, tu zdrowie można wznosić i herbatą ;))
        • ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 16:51
          Chyba herbatą po góralsku :)))
          • dzikaa Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:17
            a ja nie lubie nauczycieli ;)
            • all2 Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:19
              To normalne ;)
              • dzikaa Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:21
                wiem.. i bardzo powszechne zdaje się :)
            • ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:21
              dzikaa napisała:

              > a ja nie lubie nauczycieli ;)


              Jak to? NAS nie lubisz?!
              • dzikaa Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:34
                ralston napisał:
                > Jak to? NAS nie lubisz?!

                dzikaa: nie, no WAS chyba lubie.. :) nie lubie niektórych nauczycieli ze swojej
                szkółki..
                • ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 15.10.03, 09:27
                  No widzisz. Są jednak nauczyciele, których lubisz :)
            • awee Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:21
              dzikaa napisała:

              > a ja nie lubie nauczycieli ;)

              Oj.... w takim dniu to mówić ?
              Taktownie można było poczekać z tym do 15.10 ;)
              • dzikaa Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:30
                no widzicie.. niczego mnie nauczyciele nie nauczyli ;)
                • chatka_ Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 15.10.03, 00:02
                  dzikaa napisała:

                  > no widzicie.. niczego mnie nauczyciele nie nauczyli ;)

                  A to mama z tata sa nauczycielami ? ;)
                  • habitus Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 15.10.03, 22:41
                    A skąd pochodzi ten cytacik:
                    ...co za hańba! To już wolę
                    cudze dzieci uczyć w szkole...
                    :))) Pytam, bo nie wiem, no nie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka