ralston 14.10.03, 14:36 Wszystkim nauczycielom: byłym, obecnym i przyszłym dużo radości z pracy, wspaniałych rezultatów i uczniów prześcigających Mistrza. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
saunne Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 14:40 Na Forum jest ich co najmniej trójka - Chatka, Ormond i Alex. Ralstonie, czy Ty także? Odpowiedz Link Zgłoś
saunne Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 14:43 Pomińmy ten nieistotny fakt :) Kwiatuszki i czekoladki są także dla Ciebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 14:57 To tylko dwa lata były. Ale kilku przedmiotów w tym czasie uczyłem. Fajna praca, tylko wyżyć z rodzinką z niej niełatwo. Tym bardziej cenię tych, którzy zostają nauczycielami i mają pasję do tego zawodu. Odpowiedz Link Zgłoś
awee Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:11 ralston napisał: To tylko dwa lata były. Ale kilku przedmiotów w tym czasie uczyłem. Fajna praca, tylko wyżyć z rodzinką z niej niełatwo. Tym bardziej cenię tych, którzy zostają nauczycielami i mają pasję do tego zawodu. ....a od nauczyciela do już niedaleka droga do zawodu szewca....bo jak nauczyciel dostanie szewskiej pasji.... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:15 awee napisała: > ralston napisał: > > To tylko dwa lata były. Ale kilku przedmiotów w tym czasie uczyłem. Fajna > praca, tylko wyżyć z rodzinką z niej niełatwo. Tym bardziej cenię tych, którzy > > zostają nauczycielami i mają pasję do tego zawodu. > > > ....a od nauczyciela do już niedaleka droga do zawodu szewca....bo jak > nauczyciel dostanie szewskiej pasji.... ;) > To psu na buty taki nauczyciel ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hmc1 Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:19 A jak ktoś miał kilku tygodniowe praktyki w szkole to się kwalifikuje do byłych?? ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:24 Żeby się napić każda okazja dobra. Zdrowie Hmc! Odpowiedz Link Zgłoś
hmc1 Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:26 ralston napisał: > Żeby się napić każda okazja dobra. Zdrowie Hmc! ;)) No to zdrowie wszystkim. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:32 chatka_ napisała: > Wasze zdrowie :))) W Wasze ręce! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
chatka_ Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:24 awee napisała: > ....a od nauczyciela do już niedaleka droga do zawodu szewca....bo jak > nauczyciel dostanie szewskiej pasji.... ;) a ja potwierdze, mialam kiedys taka nauczycielke co boso na lekcji chodzila...;) Odpowiedz Link Zgłoś
awee Chatko.... 14.10.03, 23:14 chatka_ napisała: > a ja potwierdze, mialam kiedys taka nauczycielke co boso na lekcji > chodzila...;) ....zapomniałam zapytać: Czy to była nauczycielka yogi ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
chatka_ Re: Chatko.... 16.10.03, 01:20 awee napisała: > chatka_ napisała: > > > a ja potwierdze, mialam kiedys taka nauczycielke co boso na lekcji > > chodzila...;) > > ....zapomniałam zapytać: Czy to była nauczycielka yogi ? :) :))) Nie, to byla nauczycielka angielskiego :) Na lekcjach z kultury brytyjskiej chodzila boso. Ale znam tez taka nauczycielke angielskiego ktora na na lekcjach yogi chodzila boso ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:33 Ale dajemy przykład uczniom, co? Taka popijawa nauczycieli i to na forum publicznym... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
hmc1 Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 15:38 ralston napisał: > Ale dajemy przykład uczniom, co? Taka popijawa nauczycieli i to na forum > publicznym... ;))) Przecież to Tea Time, tu zdrowie można wznosić i herbatą ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 16:51 Chyba herbatą po góralsku :))) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikaa Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:17 a ja nie lubie nauczycieli ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikaa Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:21 wiem.. i bardzo powszechne zdaje się :) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:21 dzikaa napisała: > a ja nie lubie nauczycieli ;) Jak to? NAS nie lubisz?! Odpowiedz Link Zgłoś
dzikaa Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:34 ralston napisał: > Jak to? NAS nie lubisz?! dzikaa: nie, no WAS chyba lubie.. :) nie lubie niektórych nauczycieli ze swojej szkółki.. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 15.10.03, 09:27 No widzisz. Są jednak nauczyciele, których lubisz :) Odpowiedz Link Zgłoś
awee Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:21 dzikaa napisała: > a ja nie lubie nauczycieli ;) Oj.... w takim dniu to mówić ? Taktownie można było poczekać z tym do 15.10 ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikaa Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 14.10.03, 23:30 no widzicie.. niczego mnie nauczyciele nie nauczyli ;) Odpowiedz Link Zgłoś
chatka_ Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 15.10.03, 00:02 dzikaa napisała: > no widzicie.. niczego mnie nauczyciele nie nauczyli ;) A to mama z tata sa nauczycielami ? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
habitus Re: Z okazji Dnia Nauczyciela 15.10.03, 22:41 A skąd pochodzi ten cytacik: ...co za hańba! To już wolę cudze dzieci uczyć w szkole... :))) Pytam, bo nie wiem, no nie? Odpowiedz Link Zgłoś