Gość: smerfetka
IP: *.hsd1.il.comcast.net
14.01.09, 05:44
nie umiem poradzic sobie z rozstaniem, facet mnie zostawil , napisal
e meila, bylismy z soba 3 lata rozstawalismy sie 5 razy i zawsze
wracal, doradzcie czy powinnam napisac mu ze tesknie?, nie chce sie
narzucac ale strasznie tesknie