polubu 16.07.07, 13:05 Gdyby dziecierób wziął na wychowanie wszystkie polskie dzieci to do wychowania bez wyjątku wszystkich by obciążało! To do inteligentnych było! Ksiądz, homo, bezpłodnych! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
narko_manka Re: Normalność 21.07.07, 18:08 Dostales ode mnie kartke z wakacji polub, bo ja od Ciebie nie:) Odpowiedz Link Zgłoś
polubu Re: Normalność 22.07.07, 11:42 Gdyby dzieci wychowane były w rodzinach dwuosobowych to zachowana byłaby zastępowalność pokoleń. Nigdy jednak nie mogą być zwolnienia z potomka, bo to zwykła kradzież. Płacenie podatków też nic nie da, bo wychowujący dziesięcioro też płaci. Gdyby połowa Polaków tworzyła rodziny z czwórka dzieci a pozostałe rodziny bezdzietne to i tak nie zwalniałoby tych rodzin od kradzieży. Gdyby zaś z ośmiorgiem dzieci rodzin była by zachowana zastępowalność pokoleń to i tak nie zwalenia zwykła kradzież. Gdyby jedna rodzina miła po 16 dzieci a byłaby zastępowalność pokoleń to i tak zwykła kradzież. Każda osoba musi wiec wracać koszty swojego wychowania, jeśli nie być złodziejem. Dziecko umiera z głodu lub głoduje nie, dlatego, że mu nikt nie pomógł, lecz dlatego że zostało okradzione. Odpowiedz Link Zgłoś