Dodaj do ulubionych

Normalność

16.07.07, 13:05
Gdyby dziecierób wziął na wychowanie wszystkie polskie dzieci to do
wychowania bez wyjątku wszystkich by obciążało!

To do inteligentnych było! Ksiądz, homo, bezpłodnych!
Obserwuj wątek
    • polubu Re: Normalność 21.07.07, 10:24

    • narko_manka Re: Normalność 21.07.07, 18:08
      Dostales ode mnie kartke z wakacji polub, bo ja od Ciebie nie:)
      • polubu Re: Normalność 22.07.07, 11:42
        Gdyby dzieci wychowane były w rodzinach dwuosobowych to zachowana byłaby
        zastępowalność pokoleń.
        Nigdy jednak nie mogą być zwolnienia z potomka, bo to zwykła kradzież.
        Płacenie podatków też nic nie da, bo wychowujący dziesięcioro też płaci.
        Gdyby połowa Polaków tworzyła rodziny z czwórka dzieci a pozostałe rodziny
        bezdzietne to i tak nie zwalniałoby tych rodzin od kradzieży.
        Gdyby zaś z ośmiorgiem dzieci rodzin była by zachowana zastępowalność pokoleń
        to i tak nie zwalenia zwykła kradzież.
        Gdyby jedna rodzina miła po 16 dzieci a byłaby zastępowalność pokoleń to i tak
        zwykła kradzież.
        Każda osoba musi wiec wracać koszty swojego wychowania, jeśli nie być
        złodziejem.


        Dziecko umiera z głodu lub głoduje nie, dlatego, że mu nikt nie pomógł, lecz
        dlatego że zostało okradzione.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka