Dodaj do ulubionych

POGADUCHY 5 :d

31.03.11, 18:19
zamknięty
Ha ha raz mi się udało big_grin zapraszam tongue_out
--
kwiat Usunięcie macicy przezpochwowo 16 luty 2011...przy wsparciu Aniołów z Forum. Wyłuszczenie mięśniaków 2001kwiat
Obserwuj wątek
    • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 18:22
      zamknięty
      Diqua wracając do tematu koperku tongue_out...to ja się nie mogę doczekać, kiedy zamiast miotły z 3 gałązek kupieeeee wiecheć big_grin kopruuu
      --
      kwiat Usunięcie macicy przezpochwowo 16 luty 2011...przy wsparciu Aniołów z Forum. Wyłuszczenie mięśniaków 2001kwiat
      • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 18:24
        zamknięty
        O Boże. Dziewczyny. Ja wchodzę na Pogaduchy4, chciałam się przywitać, a tu nie ma. A za chwilę patrzę są tuż Pogaduchy5.
        Więc witam Was bardzo gorąco i wracam do lektury Pogaduch4, aby być na bieżąco.
        --
        kwiat wiek 42 lata, 02.02.2011r. usunięcie macicy bez przydatków, przezpochwowo, wynik OK, Pomorze kwiat
        • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 19:08
          zamknięty
          Widzę, że nie ma tu nikogo, więc wrócę później.
          --
          kwiat wiek 42 lata, 02.02.2011r. usunięcie macicy bez przydatków, przezpochwowo, wynik OK, Pomorze kwiat
              • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 19:49
                zamknięty
                Iwon Miło, że o mnie pytasz. Mój brzuszek całkiem nieźle. Wiem, że ostatnio trochę się przeforsowałam. Więc trochę mnie pobolewa. Dużo chodziłam i załatwiałam różne sprawy. Między innymi zdolność do pracy. Więc mam zdolność do pracy na 4 lata. Od poniedziałku idę na 12 dni zaległego urlopu, który obowiązkowo powinnam wykorzystać do końca marca, ale jako, że byłam na chorobowym, więc idę teraz od razu po zwolnieniu lekarskim, tzn. od poniedziałku. Ale teraz obiecuję poprawę. Jutro odpoczywam. A od poniedziałku mam zamiar powolutku robić drobne porządki wiosenno - świąteczne.
                --
                • beci.a40 Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 20:18
                  zamknięty
                  Witajcie moje Kochane wieczorkiem kiss
                  Obiecałam ,że wpadnę z wiadomościami od ginekologa,więc jestem i powiem Wam,że z wielkim strachem poszłam na to spotkanie,ale narazie dowiedziałam się tylko tyle,że muszę poczekać na okres i ustalić termin USG,żeby móc dalej coś działać...dostałam receptę na leki ,bo mam silny stan zapalny...stąd ta temperatura,a to silne parcie na pęcherz i odbyt może być wynikiem rozrośnięcia się mięśniaków,bo moja macica jest cała mieśniakowata i w efekcie takie są objawy...w razie pogorszenia się mojego samopoczucia mam wezwać pogotowie i to na tyle...i znowu czekaniesad jestem załamana ,momentami daję za wygraną bo bóle się co jakiś czas nasilają...czy dam radę? niewiem....w każdym bądz razie proszę Boga o okres,może on przyniesie chwilową ulgę ,bo to straszne uczucie....sad Teraz zamierzam położyć się do łóżeczka,może sen złagodzi co nieco moje samopoczucie.Dziękuję Wam moje ANIOŁKI śpijcie słodko,mam nadzieję,że jutro będzie lepiej smile kisskiss
                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 20:33
                    zamknięty
                    No proszę chyba razem pisałyśmy ściągnięte myślami smile
                    Beciuniu w takim razie życzę Ci, żeby okres szybko się pojawił, mam nadzieję, że leki pomogą zlikwidować stan zapalny i przyniosą ulgę. Rozumiem, że dziś USG nie miałaś ?
                    Szkoda, czekania ani bólu Ci nie zazdroszczę .... Życzę Ci, żeby wreszcie przyszło jakieś konkretne rozwiązanie Twoich problemów. A jak nie dasz rady, to wzywaj to pogotowie, wtedy z pewnością będą musieli coś wreszcie zrobić.
                    Śpij spokojnie, a my będziemy z Tobą kiss
                    --
                    kwiatWiek 51 lat, 23 luty 2010 - usunięcie macicy z przydatkami (mięśniaki macicy), poprzeczne cięcie brzucha, wyniki ok, HTZ - Systen50 , Śląsk kwiat
                • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 20:24
                  zamknięty
                  Witam wieczorną zmianę smile
                  Czekam cały czas na wiadomości od Beci ,ale coś cichutko sad
                  Ani Łezka ani Becia nie piszą co dziś usłyszały od swoich pań ginekolog sad

Nadrabiam dziś zaległości w pracach domowych, pranie, prasowanie i nie ma końca ....
                  Teraz jeszcze mąż zamówił sobie dostęp do internetu, więc muszę się oddalić, ale zerknę później, czy są jakieś nowe wiadomości smile

Dla wieczornej i nocnej zmiany smile

https://alekartki.pl/kartki/58/2/d/2687.gif
                  --
                  kwiatWiek 51 lat, 23 luty 2010 - usunięcie macicy z przydatkami (mięśniaki macicy), poprzeczne cięcie brzucha, wyniki ok, HTZ - Systen50 , Śląsk kwiat
                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 20:41
                    zamknięty
                    Beciu ja przed operacją miałam straszne nietrzymanie moczu, po operacji nie mam smile zobaczysz lekarka ma rację u mnie tak właśnie było a moja macica była jak potwór w mięsniakach...wiem jak cierpiszsad(( Trzymaj się i pamiętaj głowa do góry jesteś Super Dasz Radę i Dzielnie sobie poradzisz. A my będziemy trzymać kciuki za okres wink
                    --
                      • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 22:31
                        zamknięty
                        Bożenko. Śpij spokojnie. Wieczorna zmiana czuwa.
                        Olikkk Niestety nie mogę odczytać obrazka.
                        --
                        • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 22:34
                          zamknięty
                          Olikkk Mówią, że Polak potrafi. Znalazłam sposób na twoją kartkę dla wieczornej zmiany.
                          Spisałam sobie adres. Weszłam od nowa i hurra - znalazłam.
                          Piękna czerwona róża na klawiaturze.
                          Bardzo, ale to bardzo dziękuję.
                          --
                          • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:03
                            zamknięty
                            Witam, jeszcze na chwilkę wpadłam smile
                            Mapko chciałam Wam życzyć jak zauważyłaś miłego wieczoru przy klawiaturze, ale kartki nie widać jak mówisz i też cisza w eterze ...
                            Chyba wszystkim popsuły się humory od tych mało optymistycznych wiadomości, które przekazały dziewczyny po powrocie od lekarza, a Łezka też się nie odzywa, więc i to dobrze nie wróży sad

--
                            • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:08
                              zamknięty
                              Mapko dofalowałam na nocną zmiane tongue_out
                              Witaj Olikku kiss dziękujemy za różyczkę
                              --
                              • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:12
                                zamknięty
                                Aguś witaj smile Czy to znaczy, że Ty ją widzisz podobnie jak ja ?
                                --
                                • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:15
                                  zamknięty
                                  Widzę, że masz dużo frajdy z założenia kolejnych Pogaduch smile Cieszę się i gratuluję, że Ci się udałosmile
                                  Zauważyłaś, że dziewczyny domagają się umieszczenia Twoich wierszy w specjalnym miejscu ?
                                  Ja jestem za , ale do Ciebie należy decyzja gdzie je umieścisz dla potomności smile
                                  --
                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:18
                                    zamknięty
                                    Olliku Kochany jestem za...tylko pójde ich wygrzebać z Pogaduch4 wink
                                    Cieszę się ogromniee, tym bardziej, że Diqua także miała ostatnio ochotę a Jej post był ostatnim w pogaduchach4sad...o mały włos..a ja nie mogłam uwierzyć..że mogę smile kiss
                                    Teraz widzę, że Mapki nie ma ale jest Eli, Iwon kiss
                                    --
                                    • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:24
                                      zamknięty
                                      Aga. Jestem, jestem. Tylko musiałam na chwilę udostępnić kompa innym domownikom.
                                      Ja też jestem bardzo za tym, aby umieścić wierszyki w oddzielnym wątku.
                                      --
                                    • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:25
                                      zamknięty
                                      Dopiero zauważyłam, że odwiedziła nas wieczorem też Mania , która miała po lekturze jeszcze do nas wpaść, ale chyba jej się nie udało - dla Ciebie Maniu buziaki kiss
                                      Ciekawe, czy dziewczyny nie mają kłopotu z odnalezieniem nas w kolejnych Pogaduchach, bo jakoś dziś cicho było ....

--
                                      • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:37
                                        zamknięty
                                        Nocna zmiano, muszę Was już niestety opuścić sad
                                        Jutro wczesna pobudka, bo o 8:00 już czeka na mnie neurolog.
                                        Wnusio jutro zostaje z mamą, więc mamy wolny dzień i chcemy go wykorzystać na pozałatwianie masy zaległych spraw i zakupy, więc pewnie zajrzę dość późno, dlatego już dziś życzę Wam miłego piątku z weselszymi wiadomościami, niż te dzisiejsze.
                                        Tymczasem życzę wszystkim spokojnej nocy kiss

https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTBJy4eNB_8E2jbpJHnrjJ2PIsQAIjHzxIwX8yfpfUYScKa2WnF

--
                                        • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:38
                                          zamknięty
                                          Olikkk Bardzo dziękuję i Tobie też życzę spokojnej nocy i kolorowych snów.
                                          --
                                          • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:45
                                            zamknięty
                                            Olikk wierszyki już są na miejscu kiss ale się nakopałam w Twoich postach..ech to drzewkoo big_grin
                                            ale dałam radę tongue_out

Dziewczynki ja też ide w objęcia Morfeusza ...całuję Was mocno i życzę spokojnej nocki
                                            --
                                            • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:47
                                              zamknięty
                                              Mapka nie spałam, siedziałam na czwróce i szukałam wierszy ale teraz już muszę biec za mężem smile nie lubię sama zasypiać smile buziaczki kochanie kiss
                                              --
                                              • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:49
                                                zamknięty
                                                Aguś. Biegnij, biegnij za mężem.
                                                Ja też pójdę spać, bo raniutko wstawał i mi się oczki kleją.
                                                Hihi.
                                                --
                                                • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 31.03.11, 23:53
                                                  zamknięty
                                                  Jeszcze tylko dodam, że z radością przeczytałam po raz kolejny twórczość Agi.
                                                  Jest po prostu.... No nie mam słów. Aż mi dech zapiera, że masz Aguś taaaaaaki talent.
                                                  Nie potrafię tego wyrazić.
                                                  --
                                                  • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 00:19
                                                    zamknięty
                                                    Olikkk. Weszłam jeszcze raz, a tutaj jakie piękne przywitanie na piątek.
                                                    Jest naprawdę pełne nadziei - takie zielone. Ekstra.
                                                    Ja więc jako pierwsza w piątek dziękuję Ci Olikkku za tak piękne powitanie.
                                                    --
                                                  • or-e Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 07:31
                                                    zamknięty
                                                    Dzień dobry smile

https://www.hellocrazy.com/reserved/cards/200503311605550.pregnantjoke.gif

Jesteś aniołem Olik.... śliczna pierwsza strona na nowy początek miesiąca kiss
                                                    Dziewczyny nie róbcie takich żartów swoim mężom....bo i tak nie uwierzą big_grin
                                                  • eli-50 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 07:47
                                                    zamknięty
                                                    Witajcie kiss
                                                    https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTyKjILfmmV2GyfgleH44j7pKxGryn0rvnvO3Gmyk9HhySV2uqP
                                                    U mnie pogoda deszczowa, ale podobno jutro już ma być zdecydowanie lepiej.
                                                    Miłego weekendu !
                                                    --
                                                    kwiatUsunięta macica i przydatki w marcu 2010 r. Poprzeczne cięcie brzucha. Wynik HP. ok. HTZ Climara-50kwiat
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 08:19
                                                    zamknięty
                                                    Hej Dziewczyny mam problem nie mogę wkleić pojedyńczo emotikona sad

https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSulwinRSsb4HOG0z4PSbgMSHBAMJRPWdemHDU4L7hiYxxzBuptlA
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 08:26
                                                    zamknięty
                                                    Eli noo nie dałaś się osukać big_grin kiss

https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT6igpzyHq01s5XMZw462bIYC0Yd4C9AVGPnAkWV42AvX8sYV8d

Witaj Asiutka wink)))kiss
                                                    --
                                                  • eli-50 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 08:45
                                                    zamknięty
                                                    Kiedyś pracowałam na pierwszym piętrze, a na parterze był zakładowy sklepik. Wtedy trzeba było mieć szczęście, żeby trafić na niektóre towary. Na 1-go kwietnia przeleciałam się po pokojach z informacją, że kawę rzucili ( tak wtedy się praktykowało ). Wszyscy oczywiście pobiegli na dół wink. Jakież było zdziwienie, a potem śmiech, kiedy okazało się, że ekspedientka nic o kawie nie wie.big_grin
                                                    --
                                                    kwiatUsunięta macica i przydatki w marcu 2010 r. Poprzeczne cięcie brzucha. Wynik HP. ok. HTZ Climara-50kwiat
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 09:30
                                                    zamknięty
                                                    Dzieńdoberek kobiałki big_grin w ten kolejny cudny dzionek i wszystkim życzę właśnie takiego cool
                                                    Dziś urządzam sobie dzień pięknienia wink wiem że nie na wiele się to zda,ale skoro dom już jest po wiosennych porządkach no to wypada i siebie ogarnąć tongue_out
                                                    --
                                                    kwiat 26 październik 2010-usunięty trzon macicy kwiat
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 09:39
                                                    zamknięty
                                                    Diqua zda się zda, Pamietaj Nie ma Brzydkich Kobiet są wyłącznie zaniedbane tongue_out
                                                    Ale Ty już jesteś cudna więc...tylko troszkę zrób, nie przesadź wink
                                                    --
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 09:50
                                                    zamknięty
                                                    haha Aguś jaka Ty miła jesteś kiss jednakowoż ja na swój temat mam swoją teorię spiskową i chyba jej nie zmienię....no chyba że na gorszą uncertain w końcu czas leci i nie ma co udawać że tak nie jest wink
                                                    A u nas się mówi że nie ma brzydkich kobiet tylko czasem alkoholu brak wink
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 09:31
                                                    zamknięty
                                                    Eli to były czasy smile człowiek doceniał wszystkoo co mu się udało zdobyć. Pamiętam jak moi rodzice stali 2 dni w kolejce do Wedla, żeby kupić 2kg cukierków kukułek. Mama schowała je w szafce i niepozwalała ich jesć. Kiedyś wróciłam ze szkoły, szafka otwarta a na podłodze tony papierków...nasz pies dorwał się do kukułek...była stypa przez tydzieńbig_grin
                                                    Innym razem zamiast wracać do domu uczyć się do klasówki...stałam kilka godzin po papier toaletowy, oczywiście klasówkę oblałam.

A dziś z okazji Prima Aprillisa...chciałam powiedzieć mężowi, że jestem w ciązy...wiem taki czarny żart...ech.
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 09:38
                                                    zamknięty
                                                    Ano, pamietam jak mama dawała mi wate tongue_out zamiast ligniny bo lignina była potrzebna do pastowania podłóg big_grin...a ja ze wstydu umierałam. Dzisiaj kobitki mają luxusbig_grin
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 09:52
                                                    zamknięty
                                                    Mapka zaraziłaś mnie szukaniem boćków :d
                                                    Jest już jeden w Przygodzicach tongue_out

www.bociany.ec.pl/
                                                    --
                                                  • eli-50 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 10:20
                                                    zamknięty
                                                    Beciu miejmy nadzieję, że leki poprawią choć trochę Twoje samopoczucie. U mnie w ostatnim okresie przed operacją też odczuwałam parcie na pęcherz, a podczas ostatniej miesiączki skurcze były bardzo silne niczym przedporodowe. I to był sygnał, że podjęta została właściwa decyzja. Musisz być tylko dobrej myśli. Jesteśmy z Tobą.kiss

Będę zaraz zmykać. Pakowanko zakończonewink.
                                                    Na ra moje kochane !
                                                    --
                                                  • iwon62510 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 10:34
                                                    zamknięty
                                                    eli-50witaj lel..jaka u Ciebie pogoda ...bo u mnie za oknem brr...mokro i ponuro...i taki mam wisielczy nastruj ,jak ta pogoda..
                                                    --
                                                    kwiatusunięta macica 1 marca 2011,mam 46 latkwiat
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 10:45
                                                    zamknięty
                                                    Elu udanego weekendu kiss
                                                    Kurcze wyszłam psine wypuścić i zauważyłam że bez mi już rozkwita...jeszcze listki się dobrze nie rozwinęły dobrze a pojedyncze kwiaty już się rozwinięte-dwa,trzy dni i całkiem rozkwitnie.Jeszcze tak wczas nigdy mi nie zakwitł.No ale też jest baaardzo ciepło.Syn we środę mył samochód to przecież karczydło mu normalnie spaliło big_grin
                                                    --
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 10:47
                                                    zamknięty
                                                    Iwon witaj smile
                                                    Teraz zabieram się za obiadek,ale postaram się mieć Was na oku wink
                                                    Wspaniałego dnia Wam życzę big_grin
                                                    --
                                                  • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 11:41
                                                    zamknięty
                                                    Cześć Wam. Przyszłam się przywitać.
                                                    U mnie ciemno, pochmurno, że klawiatury nie widzę.
                                                    A teraz muszę się oddalić na jakiś czas, ale wrócę.
                                                    Aha. Udało mi się wkręcić męża, który zawsze jest pierwszy do robienia kawałów - hi,hi, no i Tatę, ale szybko odkręcałam, żeby za bardzo się nie przejął. Buziaki.
                                                    Musimy mieć więcej uśmiechu w ten pochmurny dzień, aby chmury przepędzić i aby słonko wyjrzało.
                                                    --
                                                  • or-e Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 10:21
                                                    zamknięty
                                                    Aga wszystkie emotki wcisnęły się naraz, jest na to sposób....najedź prawym klawiszem myszki na obrazek...wybierz opcję kopiuj pojedyńczo elementy obrazka.....zapisz do notatnika....na każdą emotkę potrzebujesz osobnej kartki z notatnika, bo się znowu pomieszają.....delikatnie zamknij notatnik, żeby nie poodciskać kartek. Potrzymaj notatnik zamknięty do jutra. Jutro delikatnie otwórz....i powinno być ok big_grin
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 12:46
                                                    zamknięty
                                                    O-re Ty Cwaniaku tongue_out popatrz popatrz a ja na to nie wpadłam big_grin
                                                    Zaniosłam wazon i kobitka padła..ale to nie koniec historii w sklepie była babeczka, która ma sklep z misz maszem i powiedziała, że mowy nie ma żebym czegoś dla Niej do sklepu nie zrobiła smile wcisnęła mi kiliszki i właśnie je robię...o losie czy dam radesad. Niecierpie robić czegoś z zobowiązaniami. Ech próba siły trzymajcie kciuki, jak skończe obiecuje zrobić fotkę.
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 12:47
                                                    zamknięty
                                                    A teraz ściskam Was i spadam do robótek. Olikk miałaś rację sad, że mniej czasu dla forum. Obiecuję być na nocnej zmianie, a może jeszcze wpadne w biegu tongue_out
                                                    --
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 18:42
                                                    zamknięty
                                                    Aga Ty kapitalistko...i znów będziesz mieć zgryzote...co z tą kasą robić wink tongue_out Może użyjesz ją do swoich arcydzieł suspicious
                                                    A poważnie to aż dziw bierze że do tej pory nie przekułaś tego talentu w słodki szelest banknocików big_grin
                                                    --
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 18:51
                                                    zamknięty
                                                    Nikogo nie ma...więc nie będzie straty gdy i ja się oddalę bo zadzwonili znajomi że wpadnę za pół godziny na piwko i ploty big_grin
                                                    Więc zmykam,postaram się jeszcze do Was zajrzeć
                                                    Miłego wieczoru piwo wink

--
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 18:53
                                                    zamknięty
                                                    o jeszcze zdążę przywitać się z Ore witaj big_grin
                                                    Ja też zszokowana jestem lekko tą dzisiejszą ciszą tutaj
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 19:26
                                                    zamknięty
                                                    Diqua ja się boje tego szelestu banknocików..na każdą prace trzeba mieć gwarancje wykonania. A jak się coś odkleji, odpadnie, czy co innego? Tego się obawiam. Zawsze mi rodzice wpajali, jak coś robisz rób tak, żeby nikt przez Ciebie nie płakał...no i staram się.
                                                    Dobra zobaczymy, pierwsze koty za płotysmile jutro Wam napiszę jak reakcja samej zainteresowanej.
                                                    --
                                                  • or-e Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 19:32
                                                    zamknięty
                                                    Aguś przecież robiłaś tyle rzeczy dla siebie smile i czy wtedy Ci coś odpadło....myślisz o złośliwości rzeczy martwych....najwyżej naprawisz to na gwarancji big_grin po co ten stres smile
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 19:50
                                                    zamknięty
                                                    O-ruś dokładnie, wiesz jak to jest....działa, działa i bach. Nawet teraz na kroplekę jeszcze cyrkonie mocowałam tongue_out...żeby małpy nie odpadły.
                                                    O-re pomyśl co byś chciała tylko nie zestaw na 12-osób tongue_out
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 20:18
                                                    zamknięty
                                                    Teraz musimy Olikka namówić, żeby swoje cuda nam pokazała big_grin

--
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 20:20
                                                    zamknięty
                                                    Hej dziewczyny, witam Was po całym dniu przebywania poza domem smile
                                                    Tak jak wspominałam wczoraj, dzień dzisiejszy przeznaczyłam na załatwianie przeróżnych spraw urzędowych i nie tylko, a przy okazji dowiedziałam się czegoś ciekawego w PZU, co może się nam przydać, ale o tym napiszę w innym wątku smile
                                                    Poczytałam co dziś się działo, ale więcej napisze za jakąś godzinkę, a tymczasem jeszcze się oddalę smile

--
                                                  • lezka40 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 20:45
                                                    zamknięty
                                                    Dzień dobry wieczór moje Aniołki kiss
                                                    Dzisiaj czuję się świetnie, nic mnie nie boli i gdyby nie to, że odczuwam zmęczenie zastanawiałabym się czy w ogóle żyję. wink
                                                    Ale póki co piątunio - weekendunio!!!
                                                    --
                                                    łza40, pocięta, dziękująca wszystkim za wsparcie
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 21:14
                                                    zamknięty
                                                    Tak śpi moja Laba..ale szkoda, że nie mogę Wam pokazać jak przy tym chrapie big_grin

https://img541.imageshack.us/img541/6186/1009676.jpg
                                                    --
                                                  • lezka40 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 21:22
                                                    zamknięty
                                                    Tak, takiego będę właśnie mieć psa na emeryturze. I koniecznie musi głośno chrapać (bo przecież muszę sobie z kimś pogadać). smile
                                                    --
                                                  • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 21:27
                                                    zamknięty
                                                    Łezka Bardzo się cieszę, że czujesz się lepiej.
                                                    --
                                                  • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 21:26
                                                    zamknięty
                                                    Witam wieczorową porą
                                                    Aga. Widzę, że ten pies to prawdziwa "Laba". Pełen luz-blus.
                                                    A swoją droga, to żałuję, że nie mieszkam w stolicy, bo i ja chętnie jakieś cacuszko od Ciebie Aguś kupiłabym. No ale cóż. Mój mąż często jeździ do W-wy, więc może - mówię nieśmiało- też zapisałabym się w kolejkę do zamówienia. Co o tym myślisz Aga?
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 21:33
                                                    zamknięty
                                                    Mapka u mnie w pracy big_grin czekają na jajka...chyba się nie doczekająwink dostali na Boże Narodzenie to teraz ni mawink, zamówienie mogę przyjąc ale nie obiecuję terminów realizacji big_grin
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 21:42
                                                    zamknięty
                                                    or-e napisała:

jeszcze nie umieramy....jeszcze się spotkamy....mamy masę czasu big_grin
                                                    > cierpliwie poczekamy big_grin

I kto tu tak pięknie rymuje? słowami nas czaruje? Daleko nam do umierania...jest w nas tyle do kochania big_grin cudeńka pewnie Wam zrobię..jak się wyrobie tongue_out

--
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 21:59
                                                    zamknięty
                                                    Aga poetko nasza kochana, co Ty jadasz, że do rymu gadasz big_grin
                                                    Witam Łezkę na Pogaduchach kiss Już świętujesz swój pierwszy weekend w pracy, no proszę jak to przeleciało smile
                                                    Opowiadaj jak się pracuje po tak długiej przerwie smile
                                                    A taki piesek to nie tylko, żeby z nim pogadać ale i wygrzania nerek byłby niezły smile

---
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 22:02
                                                    zamknięty
                                                    Mapko cieszę się że Ci się podobało i wróciły miłe wspomnienia smile
                                                    Aga nie znam psa który by lubił dźwięk trąbki big_grin
                                                    Ja osobiście uwielbiam utwory na trąbkę lub saksofon tylko muszą to być świetne utwory i zarąbiste wykonanie...tak jak CISZA big_grin
                                                    --
                                                  • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 21:56
                                                    zamknięty
                                                    Diqua Ale mnie rozbroiłaś. Nie wiem skąd to wytrzasnęłaś, ale ja z utworem "Cisza" mam bardzo wiele wspomnień. Muszę Wam powiedzieć, że chodząc do szkoły średniej grałam w orkiestrze dętej, która liczyła sto dziewcząt. I ten właśnie utwór graliśmy wielokrotnie, mi.in. na konkursie, gdzie zajęliśmy chyba 1 miejsce, nie jestem pewna, ale na pewno, byliśmy na podium. To były czasy.
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 22:11
                                                    zamknięty
                                                    Mapo no to jest nas dwie z podobnymi doświadczeniami, bo ja też grałam w szkolnej orkiestrze tyle, że w podstawówce i na akordeonie i też nas wozili na różne międzyszkolne eliminacje smile
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 21:57
                                                    zamknięty
                                                    Diqua cudne, tylko chyba mój pies nie gustuje w trąbkach...stanęła jak wryta..no nieszkolona to mam..trąbki się boi wink
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 22:03
                                                    zamknięty
                                                    O mamuńciu Diqua słucham tej ciszy i zaraz się poryczę .... sad
                                                    Na weselu mojej córki w tak tej muzy wjechał o wjechał na salę tort weselny .... ciary mnie przeszły ...

--
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 22:06
                                                    zamknięty
                                                    Nawet jęzor mi się poplątał ze wzruszenia tongue_out
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 22:10
                                                    zamknięty
                                                    Olikku nie płacz kiss
                                                    to jest w naszym życiu niesamowite są melodię, które zawsze będą nam się kojarzyć z chwilą, momentem ludźmi...ech.
                                                    --
                                                  • lezka40 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 22:13
                                                    zamknięty
                                                    Nie mam ciężkiej pracy więc powrót nie był dla mnie jakimś większym wyczynem i gdyby nie to, że we wtorek pojawił się ból to czułabym się jak po powrocie z dłuższego urlopu.Wszyscy sie ) ucieszyli l(chyba), że w końcu wróciłam - bo sterta na biurko zrobiła się bardzo duża i muszę teraz to wszystko jakoś ogarnąć. Ale może nie tylko dlatego wink
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 22:25
                                                    zamknięty
                                                    Łezko a ja myślę, że ucieszyli się nie tylko dlatego, że zalegająca sterta papierków zacznie się zmniejszać wink
                                                    --
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 22:30
                                                    zamknięty
                                                    ahhhh coś tak czułam że ta CISZA to będzie przebój wink Olik fajnie że i Tobie z czymś fajnym się skojarzyło big_grin
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 22:36
                                                    zamknięty
                                                    Diqua czy dobrze zrozumiałam, że masz już za sobą porządki wiosenne i przedświąteczne ?
                                                    Z Ciebie to chyba taki struś pędziwiatr smile
                                                    Pamiętam jeszcze jak przed Bożym Narodzeniem pisałaś, że wszystko już masz gotowe i biegniesz zrobić sobie pazurki, a ja byłam jeszcze w lesie z przygotowaniami i w dodatku z "atrakcyjnym" zawrotami głowy sad troszkę byłam wtedy załamana ... sad

--
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 22:59
                                                    zamknięty
                                                    Oliku kochany...dokładnie tak...Nie wiem czy jeszcze powinnam ale wykorzystuję pomoc moich chłopaków gdy tylko się da więc i teraz już"po wszystkim" czyli po porządkach big_grin
                                                    Ale wiesz...gdy się człowiek budzi i to niesamowite słonko co dzień zagląda przez okna to człowiekowi chce się żyć w dwójnasób i wszystko jakoś samo leci
                                                    Tak czy inaczej to wszystko ma jakiś cel...bo gdy syn pomagał mi w myciu okien,zdejmowaniu i wieszaniu firanek...itd to gdy wszystko było zrobione,siedliśmy przy lampce wina a on tak...cały dzień zapieprzu a efektu jakoś nie widać...wszystko tak jak było Oj faceci...myślą że wszystko tak-pstryk i gotowe big_grin
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:08
                                                    zamknięty
                                                    Ale Ci Diqua dobrze, że masz takie wsparcie...ech...kto mi umyje okna????????? nie mogę patrzeć jak słonko świecibig_grin...wiem powieszę w oknach jaja i zrobię drugą firnkę tongue_out
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:11
                                                    zamknięty
                                                    Aguś jak powiesisz te cudeńka w oknie to nikt nie zauważy, że są brudne, będą patrzeć i podziwiać Twoje rękodzieła smile
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:13
                                                    zamknięty
                                                    Diqua no i dobrze, niech faceci zobaczą ile to trzeba sie narobić, żeby efektu nie było widać big_grin
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:17
                                                    zamknięty
                                                    Olik świeta prawda, praca w domu niewdzięczna...narobisz się, a i tak nie widać...a jak widać bałagan to wszyscy zdziwieni...ale jak to? Teraz mają w domu u mnie jak w bajce, posprzatane, ugotowane, mąż wraca żona w domu, uśmiechnięta big_grin...a tak 20-ta idę noga za nogą, wpadam coś zjem i do kompa, padam dalej i do łóżka z wizją w oczach...rano pobudka i GDZIE TEN WEEKAND big_grin
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:34
                                                    zamknięty
                                                    Aguś ja w sprawie tego Twojego nieszczęsnego drzewka, czy masz włączona opcję
                                                    Zawsze pokazuj wszystkie wiadomości w wątku czy tak skaczesz po zwiniętych gałązkach ?
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:49
                                                    zamknięty
                                                    Olikk nie mam tego zaznaczonego...zaznaczyć? skaczę jak ta łania smile
                                                    --
                                                  • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 00:08
                                                    zamknięty
                                                    Oho. Chyba wszystkich zabrał Morfeusz w swoje objęcia.
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 00:13
                                                    zamknięty
                                                    Aguś zaznacz smile
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 00:24
                                                    zamknięty
                                                    Ojej , uff, no to ja też już muszę zmykać smile

Jeszcze dla Was wszystkich na dobranoc :

https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTv4hMqFEFsafXBXptmzfEeceKD13_XPisutnjNbbYBW9WY-omC

Specjalnie dla Ani, Basi i Karmy https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSKkJSnkTIPSckE6ANSvukQjJ_LulkW9i34yiDK5HjFrT_igFrAbg

--
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 00:46
                                                    zamknięty
                                                    a to na dobranoc dla wszystkich które lubią muzykę... klasyczną big_grin
                                                    www.youtube.com/watch?vshockDm7djGKkMU&feature=related
                                                    --
                                                  • or-e Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 07:10
                                                    zamknięty
                                                    Dzień dobry smile Słonecznego i spokojnego weekendu Wam życzę kiss
                                                    https://img18.imageshack.us/img18/1125/filizankamotylki.gif

Asiu kiss zawsze mówiłaś dzień dobry....a dzisiaj dobranoc big_grin
                                                    Karma gdzie wyjechałaś https://emoty.blox.pl/resource/cray.gif znowu poranną kawkę będę pić bez Ciebie kiss
                                                    Teraz muszę podpatrzyć o czym jeszcze wczoraj rozmawiałyście....ja już byłam zmęczona....a wiecie muszę się pochwalić....pierwszą noc od operacji w całości przespałam big_grin
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 03.04.11, 01:10
                                                    zamknięty
                                                    Aguś ja dziś nie miałam czasu, żeby zerknąć na telewizor, więc nic nie widziałam niestety sad

Or-e za motto należy podziękować Morgi, bo to ona zamieściła je w wątku założonym przez Dique , więc i jej należą się podziękowania, bo dzięki niej powstało źródło, z którego pozwoliłam sobie zaczerpnąć te mądre słowa naszego Kochanego Papieża smile
                                                    Tak właśnie funkcjonuje nasze forum, wszyscy wkładają swoje cegiełki, żeby osiągnąć jeden ważny cel - pomagać każdej z Was jak tylko się da najlepiej smile

Pewnie też nie wiecie komu zawdzięczacie kolorową stronę tytułową naszego forum smile
                                                    To zasługa Ani , która wysłała mi kiedyś na pocztę piękny obrazeczek smile
                                                    Tym sposobem podsunęła mi myśl, że można by w ten sposób ożywić nieco nasze forum, więc postanowiłam się nauczyć jak to zrobić i dzięki niej strona wygląda jak wygląda.
                                                    Więc ukłony należą się Ani smile

Zaś wklejaniem fajnych obrazków do postów zaraziła nas Karma, kiedy na Boże Narodzenie, a potem na Nowy Rok przesłała nam piękne życzenia z kolorowymi kartkami smile Tak nam się spodobało, że wszystkie chciały się szybko nauczyć jak to się robi smile

Nasze świeżynki przed operacją, albo tuż po pewnie jeszcze nie wiedzą wielu rzeczy, więc może ja im to uświadomię smile

Wicie komu zawdzięczacie wątek POGADUCHY ? To była inicjatywa Asiutki , a piękne kwiat sygnaturki kwiat to też jej zasługa smile Tak nam się spodobało, że teraz każda z nas sadzi sobie kwiatuszki smile

Kawusię popijamy codziennie rano dzięki Gosi , która po zakupieniu wypasionego ekspresu do kawy, serwowała nam różne gatunki kawy, żeby przetestować nowy nabytek smile
                                                    A tak na marginesie ten sławny ekspres do kawy stał się kamieniem węgielnym, który został wmurowany do fundamentów naszego Forum, ale to już nasza słodka tajemnica wink

Może też nie wszystkie z Was wiedzą, że pomoc, którą widzicie na forum to nie wszystko smile
                                                    Do pomagania i kontaktowania się z dziewczynami wykorzystujemy również inne komunikatory, czyli czat, pocztę gazeta.pl, GG, Naszą Klasę, telefony, odwiedziny w szpitalach, a także spotkania towarzyskie w realu smile

Mistrzynie w wykorzystywaniu tego wszystkiego co w/w to Ania, Łezka, Basia, Aga, Asiutka, Karma, Bożenka i pewnie jeszcze inne dziewczyny, które się nie ujawniły, więc o wszystkim niestety nie wiem, ale z tego miejsca bardzo Wam za to dziękuję smile

a_n_k_a_62, asiutka35, basiab640, dminicka, eli-50,gulla66o, malgos65_2, mani-a112, monika520, morgi777, pozytywna40 to są te Anioły, które dały życie naszemu forum, a do nich z czasem dołączyły inne dziewczyny, Diqua i Maria1 i wiele innych, których nie sposób tu wymienić, a które tu spotykacie prawie każdego dnia smile
                                                    One są tu od świtu do późnej nocy i czekają z otwartymi sercami, za co ja składam im wielkie

https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQLFXoUUkLPs3b3UwjtWvUu0tHSS-Q_sSjVzKAPAud00X3CIkgziQ

Ale mnie naszło na wspomnienia ... taki dzień ...

Ups... chyba już jest niedziela, więc życzę Wam

https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRWybx71JvJRljlGna9l9wumVwEHdh5aFESs4f3LoRkG3Fl5NV4XdbcE8E3

-
                                                  • asiutka35 Re: POGADUCHY 5 :d 03.04.11, 08:23
                                                    zamknięty
                                                    dzień dobry smile

Za oknem cudny dzień i Wam życzę cudnej niedzieli wink
                                                    --
                                                    kwiat Operacja usunięcia macicy z przydatkami, węzłów chłonnych i wyrostka w czerwcu 2010, rak jajnika, obecnie WYLECZONA kwiat
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 03.04.11, 08:50
                                                    zamknięty
                                                    https://www.otofotki.pl/img11/obrazki/hd1330_niedziela.gif

Witaj Or-e, dzień byłby dobry, gdyby nie zaginięcie naszych drogich trzech koleżanek,
                                                    Ani, Basi i Karmy - filaru i podpory naszego forum, a także milczenie pozostałych aniołów, o których wspominałam wczorajszej nocy sad https://10hh.webpark.pl/649761688.gif

Tak jak zapowiadałam, zgłosiłam ich zaginięcie we właściwych organach, ale teraz jeszcze Was proszę, żebyście pomogły nam je odnaleźć, ba jak Aga mówi cicho tu, pusto i szaro bez nich sad Eli jak pamiętam wyjechała na weekend, ale Asie, Dique i resztę dziewcząt, błagam - pomóżcie nam odnaleźć nasze dziewczyny, bo zaczynam mieć nocne koszmary sad

Tak olikkku - masz za swoje https://www.emoty.info/miniatury/emoty_smieszne133.gif

Idę się pomodlić do Kościółka z nadzieją, że uda się odnaleźć nasze KOCHANE te zaginione i te milczące DZIEWCZYNY sad

--
                                                  • or-e Re: POGADUCHY 5 :d 03.04.11, 10:27
                                                    zamknięty
                                                    Witam Asiu i Oliku kiss
                                                    Fajna pogoda dzisiaj.....teraz muszę uporać się z obiadkiem....potem popatrzę na Ewę Ewart....bardzo lubię jej reportaże....a potem spacerek smile wrócę tutaj wieczorkiem....
                                                    Życzę Wam miłego, słonecznego i spokojnego dnia kiss

• iwon62510 Re: POGADUCHY 5 :d 03.04.11, 10:38
                                                    zamknięty
                                                    [bolikkk][/b]..witam serdecznie w piękną słoneczną niedziele,jak się tak kochana rozpisałaś o kobietkach z forum,to nie dziwi mnie że taki macie kontakt ze sobą...miłej niedziel..https://img64.imageshack.us/img64/5497/niedzielibajecznejradoc.gif.
                                                    --
                                                  • lezka40 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 07:21
                                                    zamknięty
                                                    Dzień dobry Kobietki. kiss
                                                    O-re, ranny ptaszku http://emots.yetihehe.com/3/uscisk.gif
                                                    Asieńko, pracujesz teraz na inną zmianę?
                                                    Wszystkim Paniom życzę dużo http://emots.yetihehe.com/3/slonko.gif
                                                    --
                                                  • or-e Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 07:46
                                                    zamknięty
                                                    Łezko Ja będę rannym ptaszkiem tak długo dopóki nie będę musiała wstawać do pracy....
                                                    a potem będę przezywać....kto to wymyślił te ranne wstawanie ! Tylko ja do pracy wstaję jeszcze wcześniej bo o 4.30 i to nie jest wcale wesołe zimą....haha....big_grin
                                                  • lezka40 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 08:13
                                                    zamknięty
                                                    Or-e, ja też tak wstaję, tzn. ok 4.30 i nawet mi to nie sprawia kłopotu. W weekendy chętnie bym pospała ale do 6:00 to max.
                                                    A kiedy wracasz do pracy? I jak się czujesz? Spanie się uregulowało?
                                                    --
                                                  • or-e Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 08:35
                                                    zamknięty
                                                    Łezko dzisiaj pierwszy raz przespałam całą nockę....obudziłam się o 3 ale zasnęłam z powrotem....poprzednie noce to budziłam się o pierwszej lub drugiej i leżałam sobie do rana....nad ranem zapadałam w małą drzemkę.
                                                    Do pracy Łezko nie będę się spieszyć i poganiać lekarza. Jak mnie mają zwolnić sad to i tak zwolnią.....czy będę na L4 czy nie. W moim zakładzie jest 30 % redukcja etatów i z tego co wiem już dziewczyny dostały wypowiedzenia. Są to panie nierzadko 5 lat przed emeryturą, które w firmie przepracowały ponad 30 lat i niekoniecznie te które chorują. Więc niech lekarz decyduje kiedy będę zdrowa. Myślę że przynajmniej jeszcze miesiąc poleniuchuję w domu... jestem niecałe 6 tyg po operacji...dużo zdrówka Ci życzę Łezko kiss
                                                  • lezka40 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 08:48
                                                    zamknięty
                                                    Właśnie Or-e też mam ten stres związany z redukcjami w pracy i przerażające jest to co zrobiono u Ciebie w pracy - zwolnienia Pań na 5 lat przed emeryturą. sad
                                                    Tobie też Or-e życzę dużo zdrówka i przespanych nocy, bo chyba nie ma nic lepszego na zregenerowanie organizmu poprzez spokojny i zdrowy sen. http://emots.yetihehe.com/1/usmiech.gif
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 09:20
                                                    zamknięty
                                                    Witam Was Kochane w tym szczególnym dniu smile
                                                    2 kwiecień 2005 r. ta data zostanie na zawsze w naszej pamięci....

Kochany Nasz Rodak ODCHODZI DO DOMU OJCA...

https://media1.mojageneracja.pl/oiuwrwweqp/mediumkhhedx5549d4e415ef0ef99190.jpg

--
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 09:32
                                                    zamknięty
                                                    Czy mogę Wam dziś zaproponować chwile wspomnień o Janie Pawle II ?
                                                    Może na jeden dzień zapomnimy o naszych sprawach, a przypomnimy sobie naszego Kochanego Papieża ?
                                                    Każda z nas z całą pewnością ma jakieś wspomnienia i przemyślenia na ten temat, a może zechce się z nami tym podzielić ?
                                                    Soboty i niedziele u nas są raczej mało aktywne, więc jest okazja, byłoby fajnie smile
                                                    Zaczekam na Wasze refleksje, a ja dołączę na koniec smile
                                                    Życzę wszystkim miłego dnia smile
                                                    --
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 09:46
                                                    zamknięty
                                                    Dzieńdoberek kobiałki big_grin
                                                    I zaczyna się kolejny gorący,cudny dzionek
                                                    Olik przemyślenia...jak wiecie pochodzę z Wadowic więc czuję się szczególnie związana z Janem Pawłem.Choć to tylko miasto ale urodziłam się,uczyłam i chodziłam na co dzień tam gdzie kiedyś On.
                                                    Tak jak Papież bardzo lubiłam chodzić po dróżkach kalwaryjskich,to przecudne miejsce do modlitwy,kontemplacji,odpoczynku i spaceru a było tak umiłowane przez tego Wielkiego Człowieka...
                                                    Nie znoszę tylko "wadowickich kremówek" które tak na marginesie,w większości wcale nie są wadowickie tongue_out
                                                    --
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 09:51
                                                    zamknięty
                                                    Teraz zmykam do swoich zajęć.Moje nieszczęście wraca po południu więc pewnie Was na trochę opuszczę big_grin
                                                    Życzę przemiłej soboty kiss
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 10:23
                                                    zamknięty
                                                    No proszę jak się pięknie składa, okazuje się, że jesteś Diqua najbardziej kompetentną osobą, żeby zabrać głos w tej sprawie smile Nie dość, że jesteś z Wadowic, to jeszcze mieszkasz we Włoszech big_grin Widzę, że nie możesz się uwolnić od naszego Papieża i chodzisz jego drogami, możemy Ci tylko tego pozazdrościć, że nie wspomnę o tym co będzie się działo za miesiąc w Watykanie ..... Oj chciałbym być na Twoim miejscu uncertain
                                                    Ja bywałam kilka razy w Wadowicach i zawsze wtedy kupujemy sobie kremówki, ale tylko raz udało się trafić na dobre, reszta to falsyfikaty chyba uncertain Może zdradzisz nam po znajomości gdzie można kupić najsmaczniejsze ? Rodzinka Twoja pewnie wie najlepiej smile
                                                    No i ja podobnie do Was zmykam do zajęć sobotnich, potem w odwiedziny do rodziców, więc spotkamy się wieczorem smile
                                                    Do miłego kiss
                                                    Aniu, Basiu, Karmo jak nie odezwiecie się do wieczora, to zgłaszam Wasze zaginięcie do Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych ITAKA Tekst linka i do Programu Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..Tekst linka, że już nie wspomnę o policji wink

https://aagniesia.blox.pl/resource/buziaki.gif

--
                                                  • asiutka35 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 11:50
                                                    zamknięty
                                                    dzień dobry smile witam w ten słoneczny ranek.

O-re wczoraj byłam u koleżanki na wódeczce i pospałam sobie dzisiaj dłużej wink

Łezko tak teraz będę pracować w różnych godzinach ale na szczęście zmiany będą tydzień na tydzień smile

Pozdrawiam wszystkie panie i życzę miłej soboty smile
                                                    --
                                                    kwiat Operacja usunięcia macicy z przydatkami, węzłów chłonnych i wyrostka w czerwcu 2010, rak jajnika, obecnie WYLECZONA kwiat
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 21:55
                                                    zamknięty
                                                    Olikk kiss ale Super big_grin widzę wszystkooo matko i jak czytelnie wink
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 22:18
                                                    zamknięty
                                                    Aguś że niby co widzisz tak czytelnie ?
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 22:38
                                                    zamknięty
                                                    Olikk widzę wszystkoo, co kto napisał, co wkleiłsmile...no bomba poprostu.
                                                    Teraz już wiem jak robiłaś podsumowania tongue_out
                                                    kiss
                                                    --
                                                  • olikkk Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 23:26
                                                    zamknięty
                                                    Aguś dlatego tak się upierałam, żebyś zmieniła ustawienia smile
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 23:30
                                                    zamknięty
                                                    Olikku strasznie tu dziś pusto, odnośnie Naszego Papieża dzisiaj był piękny film o Nim...oglądałam i wraca wszystko kiedy był.
                                                    Teraz lece do mojej rodzinki, która już posnęła smile
                                                    Miłej i Spokojnej Nocki Ci życzę...a i O-re kolejnej przespanej kiss
                                                    --
                                                  • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:19
                                                    zamknięty
                                                    A ja nie chcę zapeszać, ale o ile nie będzie padało, to mój mąż obiecał, że jutro umyje część okien w moim mieszkaniu. Oczywiście zdejmie firanki. Ja je wypiorę. On je powiesi do wysuszenia na lince, a później ładnie powiesi na okienko. Trzymajcie więc kciuki, aby jutro nie padało.
                                                    Aga Ty podawałaś link na jakąś stronę z prognozą pogody. Możesz go podrzucić, o ile kojarzysz jaki to był.
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:23
                                                    zamknięty
                                                    Mapulko proszę kiss

www.meteoprog.pl/pl/review/Warszawa/
                                                    tylko sobie miasto zmień tongue_out
                                                    --
                                                  • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:27
                                                    zamknięty
                                                    Aga Dzięki. Sprawdziłam. Mam duże szanse, że będę miała jutro czystą część okien.
                                                    --
                                                  • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:32
                                                    zamknięty
                                                    W związku z planowanym sprzątaniem pewnie nie będę miała czasu na Pogaduchy, a pod wieczór idę na zaległe imieniny Doroty, mojej najbliższej koleżanki, które były w lutym, a ja wróciłam, tego dnia ze szpitala. Więc umówiłam się z nią, że przyjdziemy, jak wrócę do zdrowia.
                                                    --
                                                  • aga43wawa Re: POGADUCHY 5 :d 01.04.11, 23:40
                                                    zamknięty
                                                    Mapka to życzę czystych okien i udanej imprezki smile baw się dobrze i wracaj jutro kiedy będziesz mogła. Buziaczki kiss
                                                    --
                                                  • iwon62510 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 14:50
                                                    zamknięty
                                                    olikkk ..nawiązując do dzisiejszego tematu o Ojcu Świętym,to niesamowity człowiek,jak był w Łowiczu,byłam tam ,jechał tym autkiem papamobile,stałam przy samej uliczce..wiec byłam bardzo blisko,koło niego ,błogosławił tysiącom ludzi,a człowiek miał wrażenie ,że patrzy tylko na Ciebie..to tej pory mam ciarki,jak sobie przypomnę..
                                                    --
                                                  • mapa41 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 15:34
                                                    zamknięty
                                                    Iwon Doskonale Cię rozumiem. Ja też stałam przy samym krawężniku w pierwszym rzędzie wraz z moimi małymi wtedy dziećmi i mężem, a ulicą przejechał Papież. Też nie mogę zapomnieć wrażenia jakie wtedy przeżyłam, że Ojciec Święty patrzył tylko na mnie i tylko mnie błogosławił.
                                                    Tak samo pamiętam te ostatnie dni życia Papieża i zryw wszystkich ludzi - starych i młodych-modlących się w różnych dziwnych miejscach.
                                                    --
                                                  • iwon62510 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 14:53
                                                    zamknięty
                                                    przyjaciele_z_zielonego_lasuwitaj na naszym profilku,na pewno wiele się dowiesz,pytaj,a dziewczyny w swoich odpowiedziach dużo pomagają...sprawdziłam to na sobie..
                                                    --
                                                  • diqua1 Re: POGADUCHY 5 :d 02.04.11, 15:32
                                                    zamknięty
                                                    Witaj Przyjaciele z zielonego lasu.Miło że do nas wpadłaś,mamy nadzieję że z nami zostaniesz więc rozgość się tu wygodnie wink
                                                    Widzę że skrupulatna z Ciebie osóbka i wszystko już ładnie opisałaś w odpowiednich wątkach big_grin na pewno zgromadziłaś tym sobie niezłą punktację u naszej szefowej tongue_out
                                                    Jeśli masz jakieś pytania-śmiało,jakieś wątpliwości-dawaj.Jesteśmy tu aby sobie pomagać.A jeśli już wszystko wiesz to może jakieś ploteczki?.... suspicious wink Pozdrawiam i życzę zdrówka,wszystkim życzę przemiłego popołudnia big_grin

--