Dodaj do ulubionych

NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :)

18.05.12, 22:01
zamknięty
Profilaktycznie otwieram nowy wątek, żeby nie zbrakło miejsca dla obecnych na nocnej zmianie wink
Witam i zapraszam do jedenastego już wątku pogaduszkowego smile
Dla niezorientowanych już tłumaczę, że wcześniej było jeszcze 6 wątków, które nazywały się POGADUCHY smile
A co sądzą nowe Kobietki na temat tytułu wątku ? Który podoba się Wam bardziej ?
Starsze stażem, już debatowały na ten temat długo i gorąco wink
Obserwuj wątek
        • iola88 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 09:22
          zamknięty
          Widzę, że chwilowa cisza w eterze to idę się przespacerować po bazie, ale zaraz wracam i dyżuruje dalej tak jak obiecałam do południa tu na pewno będę, choć pewnie jak to bywa w soboty większość robi porządki, zakupy a i pogoda zaczyna się klarować więc pewnie i spacerki się uaktywnią.
                    • iola88 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 09:39
                      zamknięty
                      No tak Kasia to by moim dała popalić, niestety moi magicy całymi dniami bez nadzoru bo my w pracy i ciągle coś muszą zrywać poprawiać, a teraz to nawet do chałupy wejść nie potrafią. , oj długo by opowiadać. A gdzie te zdjątka od sister?
                              • olikkk Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 10:51
                                zamknięty
                                Witaj Tosieńko , cieszę się, że nas odnalazłaś kiss
                                Dzięki za wyjaśnienia czyli operacja jednak w poniedziałek 18.06. tylko przyjęcie w sobotę smile
                                Teraz rozumiem smile
                                Mimo wszystko szkoda skracać pobyt w sanatorium sad A daleko jedziesz ? Czy podróż będzie długa a co za tym idzie i męcząca ?
                                Nawet nieźle , że przed szpitalem troszkę się odprężysz fizycznie i psychicznie smile
                                Ciekawe, czy w tej sytuacji będziesz mogła się ubiegać o poszpitalne sanatorium uncertain
                                W każdym razie warto się dowiedzieć smile

Alicjo - współczuję sad Tylko jak oni wleźli na ten balkon ? wydawało mi się, że mieszkasz w bloku ??? I koszt kolejny sad Buziaczki Iolu na pocieszenie kiss I banda zepsuła Ci humor na cały dzień, a miło być tak fajnie uncertain

Już zmykam, bo nic nie zrobię jak nie odejdę od kompa wink
                                Trzymajcie się i niech już będzie, bez podobnych niespodzianek kiss

Bulbi pilnuj swojego magika, żeby i Tobie czegoś nie zmaścił wink kiss
                                  • iola88 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 11:06
                                    zamknięty
                                    Olikku mieszkam na 5 piętrze, ale przeleźli z balkony sąsiadki, no a koszty niestety rosną a ja nawet tego szklarza nie zapytałam ile to będzie, ale i tak zrobić trzeba.
                                    Ale ogólnie efekt na pewno będzie super. Generalnie to mam już śliczny balkon w płytkach na ziemi i klinkierze ścianki, pokój jeszcze nie wymalowany ale juz przygotowany do malowania, ale największe zmiany to będzie przedpokój, tylko kiedy ja to wszystko posprzątamsad
                                  • julcia3-1 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 11:14
                                    zamknięty
                                    Antosiu - będzie ok, uwierz mi, a troszkę wypoczniesz i tak sobie, nawet przy nimsmilesmilesmile co nie. Kasieńka oczywiście z Bulbinką znów mnie rozbroiły śmiechem, a tylko trochę wyskoczyłam na zakupy.....Łepetynka mnie ćmi i ćmi, ale nie już jak w nocy, muszę zresztą oszczędzą ostatnią tabletkę tryptanów, bo w poniedziałek po leki dopiero idę. Witam Aquę, jak cieszę się ogromnie,że już masz po.... i w szczególność o pozytywne twoje myśli przed i po operacji, to dużo mi dało, za co dziękuję, wszystkie zresztą, że Tu jesteściesmile Zawsze.
                                    https://www.trudne.pl/extensions/InlineImages/image.php?AttachmentID=9799
                                    • iola88 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 11:19
                                      zamknięty
                                      Myślę Tosieńko że mimo wszystko odpoczniesz, odejdą takie podstawowe codzienne obowiązki typu gotowanie, sprzątanie a to zawsze coś.
                                      Julciakiss mam nadzieję, że główka przestanie boleć, może teraz jak będzie trochę więcej słonka to i pomoże.
                                            • iola88 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 12:01
                                              zamknięty
                                              Ups skończyłam na 1 maja wasze ploteczki i nie wiem czy uda mi się przebrnąć przez jeszcze kolejne 18 dni, strasznie dużo tego, no ale miło się czyta, wtedy czuję że jestem blizej Was.
                                              Niestety nie mam umysłu i bystrości Olikka więc wszystkiego i tak nie spamiętam.
                                              Wracam do lektury póki mam necik, bo u mnie to myślę, że będzie dopiero za tydzień, jeszcze kable muszą powymieniać i nowy router czy jakoś tak musimy kupić bo też go trafiło.
                                              • iwon62510 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 12:13
                                                zamknięty
                                                Hello kochanieńkie kobietki wpadłam do Was z kawusią w sobotnie południe...co byście się ciut zrelaksowały
                                                .https://id.joe.pl/sub_images/pictures/16871ec1ef60122fd575336a07f4b7c8_th2.gif

.Bulbi taki macher od liczników to u mnie by już nie popracował.uncertain..Iolu po maleńku sobie posprzątasz,ale jak później serducho się cieszy na efekt końcowy..smile..Oliczku teraz faktycznie o dobrą ekipę remontową trudno,a podobno ciężko o pracę..i gdzie tu logika..spijam z Wami kawusię i lecę sadzić kwiatuszki ...kisskisskiss

-https://moes.com.pl/public/images/balkonowe/calibrachoa_kwiaty_balkonowe2.jpg-
                                                kwiat usunięta macica 1 marca 2011, łódzkie 1965r kwiat
                                            • bulbinka536 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 12:07
                                              zamknięty
                                              Tosia witaj * Z pewnością troszkę odsapniesz wink

Iola pomimo,że jesteś naturalną blondi tongue_out jakoś nie mogę sobie Ciebie wyobrazić w tym kolorze uncertain Nie musisz się jednak bać ,że nie wyjdą od razu blond ,wystarczy jak najpierw ściągną Ci ten czarny . Koleżanka teraz tak robiła i jest platynową blond wink z czarnuli oczywiście smile
                                              Ha,ha ...tak jeszcze trwam w postanowieniu big_grin Jutro będzie tydzień moich męczarni wink
                                              Dobrze ,że jestem posiadaczką eko -papieroska, bo inaczej zawiodłabym i siebie i wszystkich trzymających paluchy za mnie wink
                                              W pracy jedna wróciła do nałogu po dwóch tygodniach ,a dwie które miały ze mną rzucać wyłamały się uncertain A....jeszcze jedna kobietka w pracy , nie pali miesiąc i dalej jej ciężko sad

Oliczku efektywnej pracy i pięknego kolorku kiss
                                              Ja też znikam do obowiązków domowych ,a potem troszkę poplewić jarzynki smile
                                              Magik był i zobaczył co jest potrzebne i ma wrócić .....jestem ciekawa ...czy wróci ...suspicious

Iola kochanie miłego weekendu kisskiss
                                              Odezwij się od czasu do czasu smile
                                              • iola88 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 12:15
                                                zamknięty
                                                Też kochaniutka Bulbi życzę Ci miłego weekendu, mój jak na razie mija na neciku w pracy męża, jutro pewnie w domku w tych kurzach, a od poniedziałku praca. Miłego pielenia, no i przede wszystkim wytrwałości. Będę się odzywać w miarę możliwości jak tylko się da. Nie zapominajcie o mnie Syrenki moje.
                                                  • olikkk Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 13:31
                                                    zamknięty
                                                    Ioluś nie dość, że nie doczytała twojego postu i niedorzecznie zapytałam gdzie mieszkasz, to jeszcze ochrzciłam Cię Alicją big_grin zresztą nie pierwszy raz wink na spotkaniu było to samo big_grin
                                                    Podciągam Was pod jeden mianownik, w związku z tematem "balkonik" wink
                                                    Szybkiego pozbycia się magików i podłączenia netu kiss

• olikkk Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 13:32
                                                    zamknięty
                                                    Ioluś nie dość, że nie doczytała Twojego postu i niedorzecznie zapytałam gdzie mieszkasz, to jeszcze ochrzciłam Cię Alicją big_grin zresztą nie pierwszy raz wink na spotkaniu było to samo big_grin
                                                    Podciągam Was pod jeden mianownik, w związku z tematem "balkonik" wink
                                                    Szybkiego pozbycia się magików i podłączenia netu kiss
                                                  • olikkk Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 14:12
                                                    zamknięty
                                                    Julciu ja bym w takim stanie nie zrobiła ani jednego dania, a Ty wysmerfiłaś aż trzy big_grin
                                                    Widać są też pozytywne strony owej niedyspozycji wink

Iwon kolorowego balkonu Ci życzę, niech cieszy Twoje zmęczone oczka kiss

Bulbi a Tobie całego pięknego ogródka smile Jak już będzie kolorowo, to mam nadzieję, że Ilouś zawiezie nas ( wg obietnicy wink)do Ciebie na oględziny i podziwianie tych wspaniałości smile
                                                    A widzę, że Iola wychwyciła jednak Twoje zmagania wink Może jako prezes KAN zachęcisz
                                                    zmobilizujesz ją do czynnego kibicowania w tym dziele wink
                                                    Iolu mój sąsiad w podobnej sytuacji przechodził na balkon na 7 piętrze !!! Nie chciałam tego widzieć ani wpuścić go na swój balkon uncertain

Tosieńko tak czy owak, jednak od pewnych obowiązków odpoczniesz, a po operacji złożysz wniosek o sanatorium dla siebie i wtedy już będzie Twój czas na relaks kiss
                                                    Co do wstawiania zdjęć, to jak każda z nas troszkę będziesz musiała poćwiczyć, ale dasz radę z czasem smile
                                                    W naszym wątku technicznym Tekst linka znajdziesz instrukcję wstawiania obrazków
                                                    olikkk 25.10.11, 20:42 i olikkk 25.10.11, 20:57 , a próby można spokojnie tam sobie robić albo na specjalnym forum testowym Tekst linka

Aqua szybciutko wróciłaś do domciu smile Mam nadzieję, że masz się dobrze i oby tak dalej kiss Oczywiście zapraszamy do nas jak najczęściej kiss

Beciu, Karmo czasem mi brakuje tego rannego wstawania, które Was męczy, bo śpię jak suseł i moje poranki są okrutnie krótkie ... dlatego tak późno do Was przychodzę, bo przed wyjściem z domu nie mam czasu na Forumkowo, za co przepraszam uncertain

Karmo udanej wycieczki rowerowej kiss I jedź obok mężem, a nie przed żeby znowu new musiał oglądać Twoich pleców wink

Beciuniu milusiego dnia Ci życzę i oby nadal było coraz lepiej po nowych lekach kiss

No tak nie dość, że kićkam fakty i ludzi, to jeszcze piszę to dwa razy i potem się dziwię co się dwoi moim Kobietkom big_grin

Bulbi a co to panszkraut (ciapkapusta) ? i z dołeczkiem w środku ? smile

Chyba nadrobiłam wink Teraz zmykam do dalszych obowiązków kiss
                                                    Do miłego kiss
                                                  • bulbinka536 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 15:25
                                                    zamknięty
                                                    Oliczku panszkraut -to kapusta kiszona ugotowana i wyciśnięta pomieszana z ziemniakami też ugotowanymi i potłuczonymi i do tego cebulka +przyprawy sól i pieprz smile
                                                    Fajnie pasuję do tego żeberka i sosik smile ( właśnie jak na obrazku)
                                                    Ja nawet jeszcze nie wyszłam do ogródka uncertain Zrobiłam obiadek ,potem śledziki ,,Ala Karma'' wstawiłam rosołek ,zrobiłam swój smalec ze skwarkami ,cebulką i czosnkiem...
                                                    mięsko dałam do marynaty i....tyle smile A teraz tak myślę ,że mam ochotę na szarlotkę Ala Oliczek big_grin Synuś już poleciał po jabłuszka wink

Jestem ciągle głodna uncertain i mam smaki tongue_out I DALEJ CHCE MI SIĘ KURZYĆ suspicioussuspicious
                                                    Magika nadal nie ma big_grinbig_grin i już pewnie dziś nie przyjdzie wink
                                                    Super dalej będziemy spłukiwać kibelek wiaderkiem tongue_out Już mi to lata ...powinnam gościa konkretnie opierdzielić ale .....lepiej wrzucę na luz wink bo jestem jak bomba ...albo jak ta babka z reklamy środka uspakajającego cała w tych szpikulcach big_grin big_grin Kumkacie ?
                                                    cdn....ale potem wink
                                                    narka kisskiss
                                                  • tessunia49 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 16:08
                                                    zamknięty
                                                    Witajcie moje drogie kiss
                                                    Jeszcze Was nie czytałam ale śpieszę się przywitać. Nareszcie jestem w domu smile
                                                    Zmęczona, zła i opadła z sił a jeszcze wieczorem mam gości więc od razu wpadam do kuchni.
                                                    Pozdrawiam Was wszystkie kochane kobietki bez wymieniania i mam nadzieję, że jutro poczytam co się u Was dzieje.
                                                    Przesyłam pozdrowienia i obcałowuję Was mocno kiss kiss
                                                    Życzę wspaniałego, ciepłego weekendu.
                                                  • kasia7915c Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 17:16
                                                    zamknięty
                                                    Wskoczyłam życzyć Wam miłej soboty bo z chłopakami wybywamy z domku na Tekst linka i dziś już raczej nie będę miała okazji zajrzeć do Was.
                                                    Szczerze mówiąc to wolałabym zostać w domku-jakoś dziś gorzej się czuję- pobolewa tu i tam, ale z drugiej strony jak będę siedział i myślała co mnie boli i dlaczego mnie boli to wpadnę w dołeczek-a nie chce, wiec przystałam na pomysł chłopaków i wyruszamy na podbój .
                                                  • bulbinka536 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 17:21
                                                    zamknięty
                                                    Tessunia witaj kiss Odpisałam smile
                                                    Iwon mniammm....ale bym wszamała taki pucharek tongue_out tongue_out
                                                    aż dostałam ślinotoku big_grin
                                                    Posadziłaś kwiatuszki ? smile
                                                    Ja mam jeszcze bratki ,ale za parę dni będę musiała je zlikwidować i kupić Surfinie smile
                                                    W ogóle postanowiłam udać pieniążki ,które mam z niepalenia na kwiaty smile bo Tessunia
                                                    zaraziła mnie tym swoim pięknym ogrodem smile
                                                    Jutro zrobię bilans wink
                                                    Idę dalej grzebać w ogródku smile
                                                    narka kiss
                                                  • darusia2012 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 21:22
                                                    zamknięty
                                                    Hejka, właśnie wstawiłam sobie sygnaturkę i robię test wink
                                                    Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Może kiedyś uda mi się wstawić jeszcze jakiś obrazek hihi.
                                                    Też oglądam x-factor i trochę na necie siedzę.

Narobiłyście mi smaka na panszkraut vel ciapkapustę, ale muszę się obejść smakiem-szkoda. I tak już w zasadzie jem wszystko, ale to danie z żeberkami szczególnie ciężkie i mogłoby małej zaszkodzić.
                                                    Nie oglądałam prognozy pogody i dzisiaj się mile zaskoczyłam smile A jak u was?
                                                  • olikkk Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 22:06
                                                    zamknięty
                                                    Kobietki dobry wieczór smile
                                                    Troszkę wybyłam z domku wieczorem, potem zapowiadane tuszowanie siwizny i dzionek się skończył, ale jeszcze wpadłam do Was smile
                                                    Kogo jeszcze nie dziś nie widziałam ?

Tessuniu witam Cię zmęczona Kobietko kiss Jak wieczór z gromadką gości ? Pewnie zmęczyli Cię jeszcze bardziej .... oj nie dobrze ... choć w nocy wypocznij słoneczko, żeby już jutro mieć lepszy humorek kiss

Darusiu i Ciebie dziś widzę pierwszy raz, więc cmokam też Twoje czółko kiss
                                                    Poradziłaś sobie z sygnaturką, więc poradzisz sobie również z obrazeczkami, z podglądaniem wszystkich postów jednocześnie i z podsumowaniami, które tez można opanować korzystając z porad w wątku technicznym wink
                                                    Najważniejsze, że jest pomocą dla szukających pomocy pań kiss

Pogoda u nas również była wspaniała, a co jeszcze ciekawsze jutro zapowiada się podobnie smile Postanowiliśmy skorzystać z okazji i udać się w plener smile Mamy w planie odwiedzić Cieszyn. bo dawno tam nie byliśmy smile
                                                    A co Wy planujecie na jutro ?

Bulbinko nie słyszałam o takim daniu smile Mus przetestować wink
                                                    Zdaje się, że jednak ze wszystkich zajęć domowych najbardziej lubić kucharzyć smile
                                                    Tyle smakołyków przygotowałaś w jedno popołudnie jak w restauracji i jeszcze szarlotka smile
                                                    Nawet nie mów gośno że chce Ci się kurzyć https://forum.gazeta.pl/i/emoticons/suspicious.gifhttps://forum.gazeta.pl/i/emoticons/suspicious.gif bo zaczęłam odliczanie 7 DOBY big_grin
                                                    Gostka jednak nie było ? uncertain zdaje się, że naraża swoje życie wink
                                                    Bulbi zdecydowanie popieram nowe wykorzystane pieniążków, wszak zapach kwiatów jest bez porównania wspanialszy od dymu z papierosów big_grin i do tego zdrowszy wink

Kasieńko mam nadzieję, że atrakcje rozrywkowe poprawiły Ci humorek i czujesz sie już lepiej, życzę Ci żeby tak było kiss

Widzę, że tu już dziewczyny się żegnają, więc dobrej nocki dla Julci i Tosieńki kiss
                                                  • olikkk Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 22:34
                                                    zamknięty
                                                    Julciu powikłania mogą się zdarzyć ale muszą smile Piszemy o tym, żebyście wiedziały na wypadek, gdyby się pojawiły, ale w większości wypadków wszystko jest dobrze i tego się trzymaj smile Domyślam się, że dziś czujesz się lepiej, bo w przeciwnym wypadku nie czytałabyś tak długich wątków wink
                                                  • julcia3-1 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 22:45
                                                    zamknięty
                                                    Olliczku, trochę lepiej, ale cały czas ćmi mnie głowa, ale chodzę z lodem na nie,a to ulga. Ponadto 4 pierwsze dni okresu to dla mnie koszmar, zresztą pewnie każda z was tak miała, albo podobnie. Szukałam wątków co z moimi migrenami menstruacyjnymi po operacji, ale nic ie znalazłam, zapytam w szpitalu. Niby się już tak nie boję i chcę mieć to już za sobą, ale jednak bojęsadsadsad poza tym ja jestem taki pędziwiatr trochę, nie wyobrażam sobie leżenia nawet jak boli, a tutaj widzę, po tej operacji nie będzie zmiłuj się.
                                                  • beci.a40 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 22:55
                                                    zamknięty
                                                    Wpadłam powiedziec Wam dobranoc i widzę,że dużo się dzisiaj podziało w forumkowie...
                                                    Julciu chyba lepiej by było nie czytać już więcej....bo ze strachu się rozchorujesz jeszcze bardziej,nie myśl już o operacji...pomysl,co będzie po...smile a będzie dobrze zobaczysz kiss
                                                    Oliczku dziękuję za pozytwne myślikiss
                                                    Spokojnej i zdrowej nocki wszystkim życzę...
                                                    https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRIvAIRqrpbRmRtJ5CVBHiKKi6tWuGi8aMoNmQji6m4zTCdGSq4gA
                                                  • iwon62510 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 22:40
                                                    zamknięty
                                                    Dobry wieczór kobietki,które jeszcze nie śpicie...Bulbi kwiatuszki posadziłam takie mini petunie kolorowe,synka zawiozłam na weselicho 60 km,teraz spadam lulu,bo nad ranem muszę po niego jechać i przytransportować do domciu wink..Olikku masz rację ,to jedzonko Bulbi bardzo ciekawe ,też muszę ukucharzyć wink..jak byś mogła to wrzuć do przepisów,co by nie umknęło...ja jeszcze muszę Wam napisać przepis na serniczka z mlekiem i olejem,wolnym czasem wrzucę do przepisów...buziaczki..i spokojnej nocki..pa..
                                                  • bulbinka536 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 20.05.12, 00:12
                                                    zamknięty
                                                    Kochane moje smile
                                                    Magik był przyniósł ,licznik ,zaworki i mechanizm do spłuczki ....i powiedział ,że przyjdzie po niedzieli (bo ma awarię ) big_grin big_grin Super co big_grin No cóż ,dalej będziemy spłukiwać wiaderkiem i na noc wodę zakręcać tongue_out Bardzo dziwne ,że nie jestem już nawet wściekła smile
                                                    Dopiero niedawno wyjęłam szarlotkę z piekarnika ,mmmmm...ale pachnie tongue_out
                                                    Kobietki hmmmm...już nie nowe smile ale nowsze niżeli ja ha ha , ale ja bredzę co ?big_grin
                                                    Po prostu chcę Wam polecić nasz wątek kulinarny ,tam między innymi można znaleźć szarlotkę ala Oliczek smile i wiele sprawdzonych przepisów wink
                                                    Iwon muszę sprawdzić w necie ,bo nie wiem jak wyglądają Twoje kwiatuszki sad
                                                    Darusia jeżeli już jesz kapustę kiszoną ,to możesz zrobić sobie panszkraut ,a w miejsce żeberek coś innego smile
                                                    Oliczku ja nic nie planuję konkretnego ...będę leżeć w ogródku (w cieniu ) i się lenić ha ha ...no chyba ,że znowu cosik wymyślę big_grin
                                                    Kobietki śpijcie spokojnie kisskiss kisskiss
                                                    Spadam do wyrka bo padam na ryjek wink
                                                    Julcia a ,Ty masz zakaz włazić na wątki ,które stresują suspicioussuspicious
                                                    I wcale nie musisz ,być uziemiona w łóżku na długo po operacji ,to zależy od organizmu i charakterku wink Zresztą sama się przekonasz -będzie oki kisskiss
        • aqua48 Zapisuję się do Waszego towarzystwa! 19.05.12, 09:53
          zamknięty
          Dziewczyny - dołączam do Was. Miałam operację w tym tygodniu w środę - 16 maja, od wczoraj jestem w domu, dzięki Wam i forum wiedziałam czego się spodziewać i muszę napisać, że przeszłam całą tę przygodę dużo lepiej niż się spodziewałam. Żadnych sensacji po usypianiu (a spałam sobie długo - pięć godzin). Espumisan, ani żurawit nie były mi potrzebne, usuwanie cewnika i drenu kompletnie bezboleśnie (zakładania nie pamiętam, zrobili mi to jak jeszcze byłam nieprzytomna). Po laparoskopii mam trzy zgrabne dziureczki jedną niewidoczną w pępku. Bikini górą! Tylko kleik do jedzenia po operacji fuj, no ale trudno! Jednym slowem nie jest źle! Całuję Was wszystkie dziewuszki! I dzięki za wszystkie informacje, o ktorych lekarze nie mówią.

50 lat, usunięcie trzonu macicy bez przydatków, metodą LSH, 16 maja 2012, Kraków, szpital przy Kopernika.
          • bulbinka536 Re: Zapisuję się do Waszego towarzystwa! 19.05.12, 10:06
            zamknięty
            Aqua48 witaj kiss bardzo się cieszę ,że byłyśmy choć troszkę pomocne smile
            Jednym słowem wszystko poszło gładko ,więc teraz wypoczywaj i dbaj o siebie kiss
            Życzę dużo zdrówka kiss

Szanowny Pan po moim sms-sie raczył oddzwonić ....że ,,,,,,będzie popołudniu suspicious
            Już bym zrezygnowała ....ale muszę dziś mieć wymienione zawory ,bo leje woda z wszystkich stronuncertain Co za ludzie !!!!!
            Spokój tylko spokój może mnie uratować sad
            Idę teraz nałożyć farbę na łepetynkę .....
          • kasia7915c Re: Zapisuję się do Waszego towarzystwa! 19.05.12, 10:11
            zamknięty
            Witaj Aqua w Syrenkowie big_grin
            Super,ze wszystko przebiegło bez komplikacji i niespodzianek, a kleik- powiem szczerze "smakował mi bardzo" po tym jak mnie przegłodzili wink chociaż ja byłam niereformowalna pacjentką - i dla mnie trochę nagięto zasady-rano i w południe kleik, a na kolację najpyszniejsze kanapeczki z szyneczka jakie jadłam big_grin-rozbawiłam tym swoim głodomorstwem i domaganiem się papusiu Panią Doktor i pielęgniarki big_grin na obchodzie.
          • olikkk NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 19.05.12, 10:37
            zamknięty
            https://moje.glitery.pl/text/139/106/2-Aqua48-witaj--7036.gif

Od przywitania nowej Syrenki rozpoczynam swoją obecność na forum smile
            Cieszę się bardzo, że już jesteś po operacji, która odbyła się szczęśliwie i bez powikłań smile
            Poszłaś do do szpitala bez podania daty i nie wiedziałyśmy, że należy trzymać kciuki wink ale jak widać nie były Ci potrzebne, co mnie bardzo cieszy smile
            Witam Cię bardzo serdecznie w naszym gronie i proszę rozgość się i czuj się jak u siebie w domu kiss

https://moje.glitery.pl/text/139/106/2-Witaj-Jolu--5312.gif

Jak miło, że znowu jesteś z nami big_grin Czyżbyś specjalnie dla nas pofatygowała się do pracy, żeby mieć dostęp do komputera ? Jesteś kochana kiss
            Współczuję Ci remontu i fachowców sad Ja nie spuszczałam z oka jak coś mi tu wyczyniali, bo na bieżąco trzeba było korygować ich cudne poczynania uncertain Oby efekt końcowy był zadowalający kiss

https://moje.glitery.pl/text/139/106/2-Witam-wszystkie-kobietki--2841.gif

Tym razem wszystkie na raz, bo nie dam rady z podsumowaniem big_grin
            Dobrze, że wczoraj przygotowałam grunt do dyskusji, bo byłoby cienko wink
            Życzę Wam wszystkim miłego dnia i zmykam coś zrobić w domku i ze sobą, a na wieczór zamówiłam domowego fryzjera, żeby pomalował mi włoski, więc Bulbi, dziś robimy się na zdecydowanie młodsze wink

Iolu, jakoś nie potrafię sobie wyobrazić Ciebie w blondzie smile Myślałam, że to Twój naturalny kolor smile Ale przecież Ty najlepiej wiesz w jakim kolorze czujesz się najlepiej smile
            Ale czy to takie proste tak radykalnie mienić kolor ?

Całuję mocno Becię, Karmusię, Bulbinkę, Kasiulkę, Iolę, Julcie, Iwon i najnowszego naszego gościa, a raczej już domownika Aqua kiss
            Była już u nas długo cudna syrenka Diqua1 a teraz jak widać zastąpi ją Aqua smile
            Mam nadzieję, że będziesz równie częstym gościem u nas jak była Diqua1 , której mi bardzo brakuje sad i która serdecznie pozdrawiam, jeżeli czasem nas jeszcze poczytuje kiss

A jeszcze Iwon cieszę się, że masz dziś wolny dzień big_grin

Życzę Wam wszystkim dnia bez bólu, za to z uśmiechem na twarzy smile

https://moje.glitery.pl/text/139/106/2-Miej-soboty--3079.gif
    • karmagula Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 20.05.12, 08:03
      zamknięty
      Dzień Doberek kiss
      Oj...gadułki gadułki winkjestem bez szans na nadrobienie zaległości w czytaniu, ale i tak Wszystkie Was mam w sercu kiss
      Haha Oliczkupodczas jazdy na rowerze, to ja oglądam szanowne plecy męża, big_grin...On lepiej orientuje się w przepisach ruchu drogowego, a czasami zdarza się ,że trzeba jechać ulicą, kiedyś próbowałam jechać przodem ,ale złamałam wszystkie możliwe przepisy big_grin, a ile trąbienia było wokół wink
      Piękna pogoda się zapowiada i mam nadzieję ,że jednak będzie cieplej niż wczoraj...
      Pozdrawiam Wszyściutke Syrenki ...bez wyjątków kisskisskisskiss i życzę

https://76.74.156.72/images/d28/d2822c7cda98d598af3a4e868446d7b685d1ae36.png

zostawiam również rannego pobudzacza wink

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/429981_319875251404359_238681346190417_896810_739247034_n.jpg
      • tessunia49 Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 20.05.12, 08:53
        zamknięty
        Dzień dobry smile
        U mnie ładnie i słonecznie, życzę i Wam tak pięknej niedzieli.
        Olikkk smile imprezka udana, jubilat szczęśliwy z jednej strony , a z drugiej buczy bo ma 5 z przodu.
        Dziś głowa mnie boli bo wypiłam całe dwa drinki i o jeden za dużo.
        Karma dzięki za kawkę smile
        Bulbinko szalona kobieto, Ty tam się trzymaj i nie myśl o dymkach.
        Julcia wszystkiemu dasz radę i nic się nie przejmuj na zapas - będzie dobrze.
        Iwon jak Ty jeździsz w nocy, ja jestem ślepa i aż oczy śmiesznie wytrzeszczam - jeżdżę tylko w dzień ha, ha...
        Zaraz się szykuję bo koło południa wyruszamy do Wojsławic. To taki piękny duży ogród z azaliami, rododendronami i innymi pięknymi kwiatami. Biorę obowiązkowo aparat więc jakąś fotkę Wam wyślę dla zaostrzenia smaku smile
        Pozdrawiam Was wszystkie kobietki bez wymieniania, żeby kogoś nie pominąć.
        Buziaczkuję Was wszystkie kiss i życzę zdrówka
    • mariatyda Re: NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 5 :) 20.05.12, 17:05
      zamknięty
      https://www.stronka-agusi.pl/gify/images/1298GROETJ11.gif
      Witam Was wszystkie kisskisskiss baaardzo cieplutkosmile. Miałam jakieś głupie problemy z pocztą (nie docierały do mnie wiadomości ) , ale pogmerałam i zaczęło iść. Uff...
      Słonko dziś rzeczywiście przypieka i po raz pierwszy wybrałam się na dłuższy spacerek , taki czterokilometrowy big_grin. To zaledwie połowa tej trasy , jaką pokonywałam przed operacją w szybkim tempie każdego dnia . Trochę się bałam, ale szłam wolniutko i wszystko ok big_grin. Teraz trochę ochłody dla Was smile https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSOMn1ciMH_xIj2KGgnKVSWzycbD0vlXfAhIz7XQXkjm-3rvBgP