IP: *.adsl.inetia.pl 05.12.07, 23:18
Mam problem - nie wiem, jak korzystac z bidetu. Konkretnie z bidetu
z umocowana na stale krotka wylewka. Jak nad tym siadac, jak nie
zmoczyc ubrania no i jak sie umyc zgodnie z zasadami od przodu do
tylu?
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: bidet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.07, 07:06
      normalnie - poćwicz kilka razy i zaskoczysz
      • Gość: cc Re: bidet IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.07, 23:16
        Problem w tym, ze w domu nie mam (za mala lazienka) i korzystam z
        prysznica, wiec nie mam jak cwiczyc. Naromiast umiejetnosc byla by
        przydatna np. przed wizyta u ginekologa po calym dniu pracy.
        • szamalka Re: bidet 07.12.07, 01:13
          W ubraniu na bidet to chyba akrobata potrafi. Mam i korzystam ale w
          życiu niemyślałam, żeby pakować się na niego w ciuchach (spodnie
          itd). Noi jak by to powiedzieć: przodem korzytasz.
          • Gość: cc Re: bidet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.07, 08:16
            dzieki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka