Dodaj do ulubionych

Problem zdrowotny - prosba o pomoc

05.12.08, 18:20
Zapytam Was, bo jest Was najwiecej i jestescie najbardziej
aktywne smile moze ,ktoras mi podpowie: mam lekka anemie i od kilku dni
biore zelazo i kwas foliowy i jakos tak sie zbieglo to w czasie ze
strasznymi zawrotami glowy i ogolnie slabym samopoczuciem (nudnosci,
oslabienie) - czy to moze byc wynikiem przyjmowania zelaza? Moze
ktoras wie albo tez tak miala???
Obserwuj wątek
    • kasiak37 Re: Problem zdrowotny - prosba o pomoc 05.12.08, 18:24
      moze to byc wynikiem anemii a nie przyjmowaniem zelaza.Do tego zelaza i kwasu
      foliowego dodaj jeszcze witamine C.
      • pola.cocci Re: Problem zdrowotny - prosba o pomoc 05.12.08, 18:41
        Ah, dzieki za odp. zelazo mam z vit. C

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka