Zapytam Was, bo jest Was najwiecej i jestescie najbardziej
aktywne

moze ,ktoras mi podpowie: mam lekka anemie i od kilku dni
biore zelazo i kwas foliowy i jakos tak sie zbieglo to w czasie ze
strasznymi zawrotami glowy i ogolnie slabym samopoczuciem (nudnosci,
oslabienie) - czy to moze byc wynikiem przyjmowania zelaza? Moze
ktoras wie albo tez tak miala???