archog
30.03.04, 12:47
chodzi o te doprowadzające wodę, wanna będzie stała z boku między trzema
ścianami, a rury idą w podłodze, wyprowadzenie dać na ścianie środkowej, na
środku wanny czy na jednej z bocznych ścianek?
boję się jak dam na śrdku że w razie czego będę musiał wyjmować wannę aby się
do nich dostać, z drugiej strony robotnicy mówią że lepiej ukryć za wanną
wszystkie rury, sam nie wiem co lepsze..a zadecydować muszę dziś bo zalewają
podłogę..