Dodaj do ulubionych

Vetrex czy MS Tytanowe Termo & MS Evolution...

18.02.13, 18:38
Będę wdzięczna za każdą radę, poradę, wskazówkę... Bardzo mi na tym zależy...

Powysyłałam zapytania odnośnie okien z wytycznymi jakie mnie interesują... Dostałam trochę wycen... ale skupiłam się jednak na firmach, które mam u siebie w mieścinie z tego względu, że później jakby co... w razie jakichś reklamacji itp.. to będę miała ich pod ręką... Nie wiadomo jakby było jakbym musiała wzywać kogoś ze środka Polski...

Tak więc... moi faworyci to Vetrex V90+ oraz MS Tytanowe Termo i MS Evolution...
I pomiędzy tymi firmami chciałabym coś wybrać..

Podsumowując:
1. Moje wytyczne jakie założyłam... spełniają każde z nich...
2. Parametry przenikania ciepła w moim przypadku najlepsze maja Tytanowe Termo przy ciepłej ramce Swisspacer
MS Evolution i Vetrex są powiedzmy sobie równi jeśli chodzi o parametry przenikania ciepła ale jednak gorzej wypadają przy Tytanowe Termo...
3 Cena... - Najkorzystniejsza dla mnie jest cena MS Tytanowe Termo... później MS Evolution i Vetrex na tym samym poziomie cenowym...

No i teraz niby już mam wybraną jakąś "trójkę" z dziesiątek ofert ... także z wielu okien już nie muszę wybierać .. a nadal mam problem z wyborem... Nie potrafię się zdecydować...

Kuszą mnie Tytanowe Termo ze względu na parametry i cenę... ale to co mnie w nich trochę martwi to ich szerokość 88mm i szyba 3/16/3/16/3 a szyby większe od 1.5m2 4/14/4/14/4
Czy oby trochę nie za mało? Warte w ogóle to jest moich zmartwień? Czy kompletnie dać sobie z tym spokój?

Natomiast MS Evolution to 92mm z uszczelką środkową i szyba 4/16/4/16/4 ....
Vetrex ma 90mm i szybki 4/18/4/18/4 ...

No i co mam wybrać? Niby Vetrex ma najlepsze szyby ale przenikalność cieplną najlepszą mają Tytanowe Termo...? Bardzo proszę o wasze opinie... Co wy ... byście wybrali mając takie dane? Będę zobowiązana za wszelkie porady...
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka