Dodaj do ulubionych

czym sie rózni dulux once......?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.04, 18:05
Od kolorów świata , czy to sa jakies inne farby która lepiej malowac w salonie
Obserwuj wątek
    • pyot Re: czym sie rózni dulux once......? 19.10.04, 19:42
      Hi !
      Marketing moja droga...
      Wal jak w dym,pzdr.
    • aankaa ceną 19.10.04, 21:20

    • Gość: trelemorele Re: czym sie rózni dulux once......? IP: 195.94.207.* 20.10.04, 09:30
      to w sklepach są już tylko duluxy??? naprawdę nie ma innych farb??? to mnie niesamowicie zaskoczyłaś, bo jeszcze niedawno widziałem inne marki...
      • Gość: majka Re: czym sie rózni dulux once......? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.04, 10:23
        ale ja chce pomlować duluxem tylko nie wiem który lepiej wychodzi na scianie
        • Gość: Kiełek Re: czym sie rózni dulux once......? IP: *.cbr.tp.pl 22.10.04, 08:36
          Tańszy....
    • once1 Re: czym sie rózni dulux once......? 24.10.04, 11:03
      Dulux once to farba półmatowa (satynowa) do jednokrotnego malowania doskonała
      na gładkie sciany (gips, gips-karton)
      Kolory Świata to farba matowa do dwukrotnego malowania
      to podstwowe róznice
      Kś sa tańsze
    • Gość: yiria Re: czym sie rózni dulux once......? IP: *.xtr.net.pl / *.xtr.net.pl 31.10.04, 19:48
      Od czasu kiedy pierwszy raz pomalowaliśmy z mężem ściany właśnie tym dulukxem
      przestałam kupować inne farby.Kolory są odporne na światło słoneczne, ściany nie
      brudzą się, nie kurzą a drobne plamy można przetrzeć wilgotną ściereczką.Trzeba
      jednak uważać przy doborze kolorów i dobierać je przy świetle dziennym bo w
      sztucznym zmieniają odcień. Maluje się też najlepiej przy dziennym świetle. A
      njwiększą zaletą jest to że malujemy jeden raz. Jeżeli policzymy to nie wychodzi
      wcale tak drogo bo oszczędzamy na własnej pracy,czasie i mamy gwarancję równości
      koloru na całej ścianie.
      • Gość: trelemorele2 Re: czym sie rózni dulux once......? IP: 195.94.207.* 03.11.04, 14:30
        Mówisz jak przedstawiciel handlowy!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka