Dodaj do ulubionych

Problem z termoizolacją styropianem

IP: 83.238.168.* 22.03.05, 19:18
Trzy lata temu ociepliłem budynek płytami styropianowymi. Przez 2 lata
wszystko było OK, po dwóch latach zauważyłem na części ocieplonej powierzchni
pokruszone drobiny styropianu, zwłaszcza w okresie jesienno zimowym przy
naprzemiennie występujących temp. + i -. W tym roku drobno pokruszonego
styropianu jest coraz więcej chociaż nadal występuje tylko na lub pod
fragmentem ściany. Proszę o rady z czego to może wynikać, czy ze złlego
sposobu położenia ocieplenia , złego tynku, styropianu ? Co w takiej sytuacji
robić? Położyć tynk jeszcze raz na całlej feralnej ścianie ?
Obserwuj wątek
    • admar0 Re: Problem z termoizolacją styropianem 22.03.05, 21:21
      Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, wykrusza Ci się steropian i osiada na
      powierzchni tynku, także leży na ziemi pod ścianą z ociepleniem ?
      Jesli dobrze zrozumiałem to możesz mieć gryzonie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka