Dodaj do ulubionych

deski podłogowe Classen

29.09.02, 21:55
Zamierzam ułożyć w dużym pokoju deski podłogowe.W Castoramie widziałam deski
jesionowe Classen.Czy ktoś ma podłogę z takich desek,co możecie o niej
powiedzieć?Na tym forum czytałam głównie o desce z Barlinka lub z
Wołomina.Czy ta Classen jest lepsza czy gorsza?Czekam na opinie.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: rak Re: deski podłogowe Classen IP: *.proxy.aol.com 05.10.02, 11:20
      Mam podobny problem, i w zwiazku z tym par pytan: czy jesion jest wystarczajaco
      twardy, polecano mi deski bukowe. Czy moze ktos wie jak ksztaltuja sie ceny
      desek, na co zwracac uwage przy kupnie? Ile kosztuje polozenie 1m² podlogi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka