babushka33
29.09.02, 21:55
Zamierzam ułożyć w dużym pokoju deski podłogowe.W Castoramie widziałam deski
jesionowe Classen.Czy ktoś ma podłogę z takich desek,co możecie o niej
powiedzieć?Na tym forum czytałam głównie o desce z Barlinka lub z
Wołomina.Czy ta Classen jest lepsza czy gorsza?Czekam na opinie.Pozdrawiam