Dodaj do ulubionych

winda w domu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 20:58
czy ktos z Was moze podac mi namiar na jakas dobra firme ktora montuje windy
we wnetrzach domow? Chodzi o winde towarowa.
Obserwuj wątek
    • magdajeden Re: winda w domu 08.12.06, 23:39
      otis ;)
    • Gość: ? Re: winda w domu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.06, 00:22
      na stacji kolejowej w Orzyszu jest taka winda w poczekalni /byłej restauracji/
      do podawania posiłków...


      zakraść się i ukraść tanio wyjdzie
      • Gość: kid Re: winda w domu IP: *.131.rev.vline.pl 09.12.06, 23:01
        Takie rady to beznadzieja.Jak nie wiesz to sie nie wysilaj.Też mam zamiar
        zainstalować taka windę własnie do podawania posiłków i też bede szukał namiarów
    • lifts4u Re: winda w domu 30.12.16, 13:48
      tak ja polecam lifts4u.pl/windy-dla-niepelnosprawnych/ i nie tylko. Również windy towarowe
      • marcel62bi Re: winda w domu 16.01.17, 17:42
        Winda zarówno w bloku jak i w domu jednorodzinnym to znaczne ułatwienie dla osób mających problem z poruszaniem się.Niestety - to drogi interes.Widziałem ,właśnie w domku jednorodzinnym,taką windę ze stali nierdzewnej na 1 maksymalnie 2 osoby.Niestety koszt jej zamontowania zwalił mnie z nóg.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka