Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.06, 20:58 czy ktos z Was moze podac mi namiar na jakas dobra firme ktora montuje windy we wnetrzach domow? Chodzi o winde towarowa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ? Re: winda w domu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.06, 00:22 na stacji kolejowej w Orzyszu jest taka winda w poczekalni /byłej restauracji/ do podawania posiłków... zakraść się i ukraść tanio wyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kid Re: winda w domu IP: *.131.rev.vline.pl 09.12.06, 23:01 Takie rady to beznadzieja.Jak nie wiesz to sie nie wysilaj.Też mam zamiar zainstalować taka windę własnie do podawania posiłków i też bede szukał namiarów Odpowiedz Link Zgłoś
lifts4u Re: winda w domu 30.12.16, 13:48 tak ja polecam lifts4u.pl/windy-dla-niepelnosprawnych/ i nie tylko. Również windy towarowe Odpowiedz Link Zgłoś
marcel62bi Re: winda w domu 16.01.17, 17:42 Winda zarówno w bloku jak i w domu jednorodzinnym to znaczne ułatwienie dla osób mających problem z poruszaniem się.Niestety - to drogi interes.Widziałem ,właśnie w domku jednorodzinnym,taką windę ze stali nierdzewnej na 1 maksymalnie 2 osoby.Niestety koszt jej zamontowania zwalił mnie z nóg. Odpowiedz Link Zgłoś