Dodaj do ulubionych

WIECHA - POMOC !!!

IP: *.kolornet.pl / 192.168.2.* 29.08.03, 19:09
Właśnie się dowiedziałamm, że na mojej budowie postawili już wiechę, jutro
będę widziała się z wykonawcą ( brygada górali ). Czy powinnam zjawić się
np. z ... butelką wódki ??? Czy wypada, a może trzeba się inaczej zachować ?
Tylko jak ? Pomóżcie - PILNIE!!!




Obserwuj wątek
    • g.i.jane Re: WIECHA - POMOC !!! 29.08.03, 20:40
      Do brygady górali Ty chcesz iść z jedną flaszką?
      • Gość: Wiosna Re: WIECHA - POMOC !!! IP: 195.94.201.* 30.08.03, 11:04
        Dokładnie!
        Do górali idzie się z wódką i jednym kieliszkiem!
        Nie zapomnij!

        Kieliszek krązy po wszytskich co piją. Pamietaj, ze w kieliszku nic nie moze
        zostac zanim go przekazujesz drugiej osobie! itd...
        Gdzie ta wiecha to wpadnę!

        Mozesz też miec coś na zagrychę! Ale może być bez.
        Z popitką sie nie wygłupiaj!

        Ja kiedyś byłam gościem na takiej imprezie w ZAkopanem! Było super!
        Nawet głowa nie bolała - ale tam to inne powietrze!

        Pozdrowienia dla ekipy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka