Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.08.04, 23:14
    Poradzcie cos z wlasnego doswiadczenia, co zrobic zeby tak okropnie nie
    denerwowac sie podczas rozmow kwalifikacyjnych. Dopiero zaczynam wiec bardzo
    byłabym wdzieczna za wszelkie rady. Wiem ze z czasem to przechodzi ale musze
    jakos przejsc przez ta "rozgrzewke".
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka