Gość: ela
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
20.08.04, 23:14
Poradzcie cos z wlasnego doswiadczenia, co zrobic zeby tak okropnie nie
denerwowac sie podczas rozmow kwalifikacyjnych. Dopiero zaczynam wiec bardzo
byłabym wdzieczna za wszelkie rady. Wiem ze z czasem to przechodzi ale musze
jakos przejsc przez ta "rozgrzewke".