Dodaj do ulubionych

Premia jest??

08.08.12, 20:56
Czyż to nie wspaniałe??Ludzie wypracowali zakłądane zadania i nie dostaną kasy?
Zarząd = złodzieje!!
Okradli nas z własnych pieniędzy które się nam należały!!
Obserwuj wątek
  • el_fantasma Re: Premia jest?? 08.08.12, 22:52
   Też się tak czuję, ale czy to pierwszy raz? Ktoś umoczył grubą kasę i niestety minusik się zrobił ;( Ciekawe czy ten ktoś dostanie żółtą kartkę ;)
  • rabo-bgz Re: Premia jest?? - liscik prezesa kutasika 08.08.12, 23:26
   Koleżanki i Koledzy, Drodzy Współpracownicy,

   Mamy za sobą bardzo trudne pierwsze półrocze. Zdajemy sobie sprawę z wysiłku i zaangażowania ze strony Sieci. Jednak, choć odnotowujemy poprawę w naszych głównych liniach biznesowych, sytuacja gospodarcza niekorzystnie wypływa na kondycję przedsiębiorstw, co wyraźnie widać w naszym wyniku. Jednorazowe zdarzenie, wymagające utworzenia istotnych rezerw, bardzo negatywnie wpłynęło na jego końcowy kształt. Nasz skonsolidowany zysk netto po półroczu jest na poziomie 39,5 mln zł, czyli o 34 proc. mniej niż rok temu.

   Choć odnotowujemy wzrosty wolumenów sprzedażowych, to wciąż wskaźnik przyrostu liczby klientów znajduje się poniżej oczekiwań. Odnieśliśmy rynkowy sukces wprowadzając BGŻOptimę. Odnoszę jednak wrażenie, że tych kilka miesięcy uśpiło czujność i zapomnieliśmy o konieczności rozwoju bazy depozytowej w sieci oddziałów.

   Z zadowoleniem stwierdzam, że znowu znaleźliśmy się w pierwszej lidze banków udzielających kredytów hipotecznych, oferując bardzo atrakcyjny produkt i szeroko go reklamując. Nie zapominajmy jednak, że powinniśmy z cen promocyjnych przechodzić na rzeczywiste, dbając przy tym o rentowność naszych usług.

   W zakresie agrobiznesu osiągamy nasze cele strategiczne i wypracowujemy zakładane udziały rynkowe. Podkreślam jednak, że także i w tym obszarze stają przed nami nowe wyzwania, gdyż zmienia się otoczenie rynkowe. Musimy starać się osiągać więcej dochodów z coraz bardziej zróżnicowanych źródeł oraz poszerzać grono klientów, dla których jesteśmy bankiem podstawowym, tym numerem jeden.

   W obszarze obsługi przedsiębiorstw - po świetnym 2011 roku przyszło spowolnienie gospodarcze, które jak przewidują ekonomiści, potrwa do końca 2013 roku. Powinniśmy więc tym bardziej pamiętać o przestrzeganiu zasad ostrożności i konserwatyzmu w działalności kredytowej. Konieczny jest bieżący monitoring portfela, czujność oraz właściwe odczytywanie pojawiających się sygnałów. Bardzo potrzebne jest także zapewnienie pełnej współpracy z klientem umożliwiające monitoring realizowanych transakcji.

   Przy okazji podsumowania wyników Banku za pierwsze półrocze chcę także poruszyć kwestię premii. Zgodnie z przyjętymi w Banku zasadami, premia jest wypłacana pod warunkiem, że na koniec danego okresu – tzn. odpowiednio kwartału, półrocza lub roku, liczony narastająco poziom realizacji wyniku wynosi przynajmniej 85% planu finansowego zatwierdzonego przez Radę Nadzorczą. W związku z powyższym premia za drugi kwartał i pierwsze półrocze br. dla pracowników objętych odpowiednio kwartalnym i półrocznym systemem premiowym, nie zostanie wypłacona.

   Zarząd Banku uznając duży wkład pracy i zaangażowanie pracowników w realizację celów sprzedażowych podjął decyzję o przyznaniu nagród dla najlepszych pracowników sprzedaży i bezpośredniego wsparcia sprzedaży, realizujących zadania w sieci. Chcielibyśmy w ten sposób podziękować tym, którzy w tych trudnych czasach dali z siebie wszystko i osiągnęli wyniki przekraczające wyznaczone cele.

   Życzę wszystkim sukcesów.

   Jacek Bartkiewicz
   • rabo-bgz Re: Premia jest?? - liscik prezesa kutasika 08.08.12, 23:32
    Ale penis, zapomniał, ze w 2011 przytulił 3 melony wynagrodzenia. Dalej pracujmy i udawajmy, że nic się nie dzieje. on 3 melony a reszta holenderskich kundli ile?.
  • wwacekk Re: Premia jest?? 09.08.12, 07:48
   Brak słów - złodzieje, skur..., i takie tam to pikus ... Poprostu chamstwo w imię regulaminu ... ALe mam nadzieje ze ludzie przetra oczy i z planow bedzie jedno wielkie gowno ... Chcialbym teraz czat z kolesiami z Zalezy Nam .... Ciekawe czy Panstwo ktorzy zalatwili tak piekna transakcje , ktora sie wyjeba... dostali za nia kase ... Zapewne TAK !!! A teraz ponad 3 tysiace osob przez smieci nie dostanie ni zlotowy .... Umiecie motywowac drogi zarzadzie !!! Juz sie nie moge doczekac pasow za kolejne miesiace ... CHWWD
   • vabank4 Re: Premia jest?? 09.08.12, 16:02
    Winne są nowo tworzone REZERWY,a nie spowolnienie gospodarcze. "Grupa REZERWY szła do tworzenia, niejedna panna płakała" - parafraza słów piosenki rezerwistów.
  • bradin Re: Premia jest?? 09.08.12, 18:00
   Lata człowiek z ulotkami po mieście, wydzwania do firm, chodzi od drzwi do drzwi, żyły sobie w tej pracy wypruwa... i nic z tego nie mam... zajebiście :/
  • rabo-bgz Re: Premia jest?? 10.08.12, 20:06
   Oni mają nas za idiotów! Motywują idiotycznymi konkursikami. ŻENADA!

   UWAGA!!! 10 Premii Lotnych - "Igrzyska w Regionie Połnocnym - 9 rund dla Sprinterów" - konkurs dla doradcow detalicznych.

   Witam, Miło mi poinformować Państwa, że w ramach organizowanego Konkursu dla doradców detalicznych „Igrzyska w Regionie Północnym - 9 rund dla sprinterów!” przygotowaliśmy „10 premii lotnych”.

   „Premie lotne” zostaną ogłoszone w 10 wybranych dniach w okresie trwania konkursu tj. do 30 września br., a powiadomienie o niej zostanie przesłane na skrzynki dyrektorów, menedżerów, sekretariatów w danym dniu o godz. 8.00

   Doradca, który sprzeda zestaw minimum:
   1 konto osobiste i 1 kartę kredytową w jednym dniu
   lub 1 konto osobiste i 1 kredyt gotówkowy w jednym dniu zalicza 1 premię lotną.

   Każdy doradca, który zaliczy dowolne 3 premie lotne otrzyma:

   NAGRODĘ GWARANTOWANĄ (zegarek, komplet ołówków, pamięć usb lub skórzane etui na karty.

   Pozdrawiam,
   Alina Niemczyk
   Dyrektor ds. Bankowości Detalicznej   Pani Niemczyk, puknij się kobieto w głowę i sama się motywuj głupawymi konkursami. Takie nagrody to sobie sami sobie kupimy u Chińczyka.
   • gosc1003 Re: Premia jest?? 14.08.12, 07:38
    Co się dzieje w tym Banku ...?! Desperacja i bezsilność Zarządu i wyższej kadry. Może zamiast umieszczać "przemowy" Prezesa na forach warto zająć się tym co faktycznie dzieje się w regionach i oddziałach?! Panie Prezesie gdzie wartości banku, gdzie opinie pracowników wyrażona w badaniu satysfakcji, gdzie premia....?! Tak! Dużo w zamian mamy zamienników: PAS, mobbing, zastraszanie zwolnieniami, brak pomysłów (nie wspomne o tym czymś co zaproponowano w regionie północnym - to dopiero antymotywator :-)) i nieróbstwo wyższej kadry (poza mocnym trzymaniem stołków "aby przetrwać PASA-SASSA")

    Doradcy są najwyższa wartościa tego banku - wiemy o tym, więc nic nam nie pozostaje tylko ... część najlepszych sama już odeszła innych samy zwolniliście (tych z własnym zdaniem żeby Wam wygodniej było). A tak na marginesie to po co ten cały HR? Czy on wogóle funkcjonuje? Czy jest żeby się wykazać, że POZORNIE dba się o interesy pracowników w tym banku?!
    • falubazzg2 Re: Premia jest?? 15.08.12, 19:04
     Wiesz po co u nas w płd- zach regionie jest specjalista hr? Żeby przyciągnąć do banku wszystkich znajomków z ing. I tu jej rola się kończy. Nie wiem tylko czy kierownictwo regionu śpi czy też udaje, że nic nie widzi. Jak przychodzą jakieś wewnętrzne rekrutacje na stanowiska średniego managementu to zadaję sobie pytanie, kogo hr- ówka jeszcze ze znajomych ściągnie. Ale przepraszam, ona to nie jest jedyny wyjątek wśród tych wszystkich dedykowanych specjalistów. I tu jest odpowiedź gdzie są nasze premie, ano tam w wynagrodzeniach specjalistów do wszystkiego, a zarazem do niczego. Pozdrawiam myślących...
    • obronakonieczna Re: Premia jest?? 19.08.12, 13:39
     ja bym dodała do nieprzejrzystego PASa, mobbingu, zwolnień, jeszcze tzw. "cichą rekrutację" oczywiście dla "swoich".
   • nataliaa36 Re: Premia jest?? 15.11.12, 18:53
    Widzę, że nieźle sobie poczynasz droga cioteczko.. pozdrowienie od rodziny z Torunia
    przesyła Ida z mamą
  • falubazzg2 Re: Premia jest?? 15.08.12, 19:09
   Aha, tak tylko dla wyjaśnienia. Nie chodziło mi o kadrówkę a specjalistkę ds. hr, czyli panią, do której chyba zgłoszę się na kozetkę, żeby wypłakać na brak premii:-)
  • agaizapiotr Re: Premia jest?? 22.08.12, 10:11
   Wchodzę czasem na to Forum i czytam czy coś sie zmieniło od dwóch lat kiedy odeszłam z BGZ. I co widzę ? zmieniło ale na gorsze. A premie jak widzę jeszcze " sprawiedliwiej" dzielone. Coż się dziwić Centrala się w szwach rozrasta "fachowcami kompasowymi" którzy położyli na łopatki nie jeden oddział a teraz wielce kierują. Projekt" młodzi BGŻ" - jeden lepszy fachura od dugiego. Eh dobrze że mnie już tam nie ma.
   • doradcabgz Re: Premia jest?? 13.09.12, 21:11
    co do tych "fachurów" to trafiłaś w samo sedno, jest jeszcze lepiej - na jednego doradcę przypada kilku expertów - to dopiero jest jazda i każdy tylko do rozliczania, bo wiadomo od sprzedazy i planów jest doradca! Jeden biedny doradca ma co najmnie 9 poganiaczy (dyrektor oddziału, dyrektor regioniu, dyrektor msp lub detalu, expert od agro, leasingu, ubezpieczeń, faktoringu, specjalny expert od czegoś prosto z dep. sprzedaży). No i na to też trzeba zapracować. Eh dobrze że Ciebie tu mnie ma :-)
    • agaizapiotr Re: Premia jest?? 14.09.12, 08:02
     nie dodałam jeszcze jednego, że moja była Pani Kierowniczka nie umiała po skali obliczyć powierzchni działki....... Pewno była chora jak w 4 klasie podstawówki o tym mówili ale stukać w blat plastikowym tipsem i pytać " gdzie są karty" umiała. Obecnie wysokie stanowisko w Centrali ( w kompasie była,a jak). To jakby pedofila zatrudnić w przedszkolu.
     • bruczkow Re: Premia jest?? 10.10.12, 20:37
      to co sie ostatnio w tym banku wyrabia to paranoja. powoli szukam ucieczki.... a że warszawke odkurzają to super. gdyby jeszcze w regionach tych speców od każdej pierdoły wywalili to by było super.
      • vabank4 Re: Premia jest?? 05.11.12, 21:32
       Optymista.Sądzisz,że odkurzanie Centrali coś zmieni?Cześć z tych ludzi zacumuje w regionach,bo to przechowalnia znajomych.Bez zmian,stagnacja.
  • pracujka Re: Premia jest?? 10.11.12, 21:28
   Premia? Juz jej nie biorę pod uwagę, marne grosze, których i tak często nie ma. Leasingiem wynagradzam sobie jej braki. Uważam , ze lepiej zrobic leasing niż obliczać, przeliczać, wyliczać zasrane benchmarki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka