Gość: Uzo IP: *.dint.wroc.pl 30.05.05, 15:26 Jak można dostać pracę na Alasce? pytam poważnie, widzieliście gdzieś jakieś ogłoszenia? cholera, mogę nawet odśnieżać całe życie, ale chce na Alaskę... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj