Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    ankiety i e-maile

    16.06.05, 12:24
    Jak to właściwie z tym jest .Można zarobić czytając e-maile i wypełniając
    ankiety. Od czego zacząć. Czy ktoś może mi to wyjaśnić tak krok po kroku?
    Obserwuj wątek
      • yaang Re: ankiety i e-maile 16.06.05, 13:12
        chyba żartujesz :)
        no coś Ty, to polega na tym, że ktoś znajduje Ciebie jako potencjalnego pracownika i dostaje za pozyskanie jakieś grosze a Ty szukasz kolejnego i /może/ też dostajesz :) tworzy się taki sznureczek :(
        - ja kiedys bawiłem się w coś podobnego tylko że z firmą z Wrocka /miałem wiele problemow/
        - nikomu nie proponuje pracy w domu bo to istne oszustwo (!)
        pzdr,
        p/w

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka