kuba997 16.06.05, 12:24 Jak to właściwie z tym jest .Można zarobić czytając e-maile i wypełniając ankiety. Od czego zacząć. Czy ktoś może mi to wyjaśnić tak krok po kroku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yaang Re: ankiety i e-maile 16.06.05, 13:12 chyba żartujesz :) no coś Ty, to polega na tym, że ktoś znajduje Ciebie jako potencjalnego pracownika i dostaje za pozyskanie jakieś grosze a Ty szukasz kolejnego i /może/ też dostajesz :) tworzy się taki sznureczek :( - ja kiedys bawiłem się w coś podobnego tylko że z firmą z Wrocka /miałem wiele problemow/ - nikomu nie proponuje pracy w domu bo to istne oszustwo (!) pzdr, p/w Odpowiedz Link Zgłoś