Gość: Tommy
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
01.10.06, 20:47
Witam:)
Mam kilka pytań odnośnie posady inżyniera dźwięku.
Na jakie zarobki można liczyć?
Przykładowe zajęcia?
Czy takie studia są w Polsce i w jakim mieście i na jakiej uczelni(stopień trudności)?
Jaki najlepiej profil skończyć w liceum?
Pytam, bo nie dostałem się na wymarzony profil(może nawet lepiej)i inżynieria dźwięku to jedyne co robiłbym z pasją.
Jeśli macie jakieś ciekawe linki odnośnie tego to zapodajcie.
Dzięki za wszystko i proszę Moda, żeby nie kasował tematu.