Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Inżynier dźwięku/Audio Engineer

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.06, 20:47
    Witam:)
    Mam kilka pytań odnośnie posady inżyniera dźwięku.
    Na jakie zarobki można liczyć?
    Przykładowe zajęcia?
    Czy takie studia są w Polsce i w jakim mieście i na jakiej uczelni(stopień trudności)?
    Jaki najlepiej profil skończyć w liceum?
    Pytam, bo nie dostałem się na wymarzony profil(może nawet lepiej)i inżynieria dźwięku to jedyne co robiłbym z pasją.
    Jeśli macie jakieś ciekawe linki odnośnie tego to zapodajcie.
    Dzięki za wszystko i proszę Moda, żeby nie kasował tematu.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka