Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    urlop na pół etatu

    IP: 212.160.172.* 28.01.08, 13:55
    pracuje od 22 października gdzie w październiku robiłam 8 dni po 8
    godz
    w listopadzie około 130
    w grudniu 120 i po 7 godzin dziennie
    a w styczniu po 8 godzin dziennie i mam 162 godziny

    Nie wiem jak wyliczyc urlop i czy jest płatny normalnie i jak mi się
    on nalezy prosze o pomoc...

    Obserwuj wątek
      • snajper55 Re: urlop na pół etatu 28.01.08, 14:26
        Gość portalu: gajosik napisał(a):

        > pracuje od 22 października gdzie w październiku robiłam 8 dni po 8
        > godz
        > w listopadzie około 130
        > w grudniu 120 i po 7 godzin dziennie
        > a w styczniu po 8 godzin dziennie i mam 162 godziny
        >
        > Nie wiem jak wyliczyc urlop

        Ilość urlopu nie zależy od tego ile godzin się pracowało, tylko od stażu pracy,
        tego, czy jest to pierwsza praca, czy też nie, wykształcenia oraz wymiaru etatu.

        > i czy jest płatny normalnie

        Co to znaczy normalnie ?

        > i jak mi się on nalezy

        A na jakie sposoby urlop może się należeć ?

        S.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka