Gość: gajosik
IP: 212.160.172.*
28.01.08, 13:55
pracuje od 22 października gdzie w październiku robiłam 8 dni po 8
godz
w listopadzie około 130
w grudniu 120 i po 7 godzin dziennie
a w styczniu po 8 godzin dziennie i mam 162 godziny
Nie wiem jak wyliczyc urlop i czy jest płatny normalnie i jak mi się
on nalezy prosze o pomoc...