Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Call Media Wrocław

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 14:52
    czy ktoś może już tam pracuje albo pracował ??
    albo może ktoś posiada jakieś informacje odnośnie pracy w tej
    firmie ??
    Obserwuj wątek
      • Gość: up [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 19:15
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: up [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.08, 16:40
      • Gość: tamara Re: Call Media Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 22:10
        pracowałam w Call Media i przyznam że to jedno z bardziej normalnych miejsc
        typu call center. W porządku podejście do pracowników, mają tam kampanie
        biznesowe, głownie Netie. A po wakacjach wracam tam z powrotem. Póki co -
        odpoczywam po ciężkiej sesji. Pozdrowionka dla wszystkich z Call Media!!! :)
      • Gość: łech Re: Call Media Wrocław IP: *.lanet.net.pl 17.07.08, 20:21
        no ja zawiesilem tam umowe, ale po wakacjach odwiesze, bo calkiem spoko bylo. i
        bylo na co popatrzec :)te falujace.....no, kto pracowal, ten wie.pzdr
        • Gość: Ania Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.08, 20:42
          A jak kształtują się zarobki w tej firmie?Od początku podpisuje sie umowę o
          pracę?Na jaki okres ona jest?I w jakich godzinach się pracuje?W weekendy też?Czy
          przy zarobkach biorą pod uwagę staż pracy(3 lata na infolinii)?Przepraszam,ze
          tak dużo pytań naraz,ale będę się starać tam o pracę:)))
          • Gość: aga Re: Call Media Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.08, 13:38
            też chce się tam starać o prace, więc wszelkie informacje będą
            przydatne :)
      • Gość: up [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.08, 12:49
      • Gość: hana płacą w terminie? IP: *.wroclaw.mm.pl 19.07.08, 16:52
        chciałabym się dowiedzieć od kogoś kto tam pracuje lub pracował, jak jest z
        wypłatami?? pieniądze w terminie wplywają na konto?-nie robią jakichś problemów
        z prowizjami? czytałam w necie, że np. w cotelu robią straszne jazdy z kasą i w
        ogole jakaś siara tam jest.
        niech ktoś odp. proszę :)
        • Gość: karol Re: płacą w terminie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.08, 19:32
          na pewno nie ma takich jazd jak w cotelu, że zabierają kasę jak się pomylisz w
          adresie lub źle zbierzesz dane klienta. prowizja zależy od twojej skuteczności,
          a nie od skuteczności pośredników, czyli jakichś tam kurierów DHL, TNT, i innych
          w łańcuchu sprzedaży. zresztą z tego co wiem - w call media mają swoich
          kurierów. poza tym wypłacają co miesiąc i przynajmniej nie ma ściemy, że umowa,
          którą zrobisz musi najpierw zostać wpisana w system, a dopiero wtedy ci za nią
          zapłacą.
          • Gość: h Re: płacą w terminie? IP: *.wroclaw.mm.pl 20.07.08, 11:24
            dzięki :)
          • Gość: zyczliwy Re: płacą w terminie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.08, 10:49
            oczywisice ze nie placa ,najpierw cuda wianki a nic!!!!\
            zostajesz bez kasy i mozliwosci kontaktu
            byly pracownik
      • Gość: tylko Re: Call Media Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.08, 19:35
        a jakie są godziny pracy i zarobki ?
      • Gość: up [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 19:43
        • Gość: z Re: Call Media Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 22.07.08, 16:56
          podobno 6 z groszami na ręke i jakas prowizja, ale nie wiem ile, jak płacona
          itp., a wiem że z prowizjami w takich firmach jest roznie.
          praca 8-16.
          • Gość: :) Re: Call Media Wrocław IP: 62.233.176.* 23.07.08, 16:45
            co to znaczy "różnie"? pracuję w call media i wiem, ile mi płacą.
            • Gość: z Re: Call Media Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 23.07.08, 17:13
              napisałam, że w 'takich firmach' - typu call center, liczba mnoga, nie
              wypowiedziałam się nt CM bo nie wiem jak tam jest, ale w INNYCH jest różnie,
              tzn. znam przypadek gdzie pracownicy dowiedzieli się, że premii za dany miesiąc
              nie dostaną "bo tak". tyle mojej strony. z resztą co do premii do chyba nie
              tajemnica, wystarczy iść na rozmowę i wszystko będzie jasne.
            • Gość: kinia Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.08, 20:52
              No to w końcu ile płacą?I w jakich godzinach się pracuje?Bo na razie nikt na to
              pytanie nie odpowiedział:)
              • Gość: se [...] IP: 62.233.176.* 25.07.08, 15:04
                • Gość: aga Re: Call Media Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.08, 15:14
                  no jak dzwonię to odrazu zapraszają na rozmowe

tyle że niemam ochoty tracić czasu na rozmowe tylko po to żeby
                  dowiedzieć sie potem że płaca mnie niezadowala (bo np. w obecnej
                  płacą mi więcej) lub że godziny pracy mi nieodpowiadają (bo
                  potrzebuje elastycznych godzin pracy)

i właśnie dlatego pytam na forum, bo być może znajdzie sie ktoś
                  życzliwy kto rozwieje moje wątpliwości
                  • Gość: up [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.08, 14:16
                    • Gość: Sylwia Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.08.08, 20:48
                      Tez tam dzwoniłam i na rozmowę zapraszają.Ale żeby coś bliżej poinformować przez
                      telefon to nie bardzo..Czy naprawdę praca jest 8-16?Dlaczego nikt nie chce
                      odpowiedzieć na to pytanie?:(((Żeby jechać tam na rozmowę muszę pokonać 70
                      km(gdybym dostała pracę miałabym możliwość zamieszkania u rodziny).Dlaczego na
                      tym forum są same pytania a odpowiedzi brak:(((Myślałam,ze skoro powstał ten
                      wątek to po to,żeby pomóc szukającym tam pracy.A tu widzę,że każdy wie ,ale nie
                      powie:(((Fajnie...:((
            • nemesis3579 Re: Call Media Wrocław 27.08.08, 12:38
              Witam. To powiedz ile Ci płacą i jakie są zasady premii. Czy bez problemu można
              wyciągnąć ok 1200-1300zł/mc? Interesuje mnie to ponieważ mam tam rozmowę a muszę
              wziąźć wolne w obecnej pracy i nie wiem czy mi się to opłaci. Musiałabym
              specjalnie wydać kasę na bilet (nie jestem z Wroc) a nie mam za dużo kasy. A
              przez tel powiedzieli mi niewiele czyli 8zl/godz brutto + premia. Niby minimalna
              premia to 2zł/godz ale chodzi mi czy to duży problem zarobić więcej? Prosze
              niech mi ktoś odpowie/
              • Gość: karami Re: Call Media Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.08, 16:02
                a czy jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze i w jakich godzinach
                odbywa sie praca ?

czekam na odpowiedź :)
              • Gość: lepper Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.08, 09:37
                Dajcie sobie spokój z tą firmą .
                • Gość: neews Re: Call Media Wrocław IP: *.lanet.net.pl 11.09.08, 22:18
                  poszlam i juz wiem :) 6,5 na reke/za godz. plus prowizje (system brzmial niezle,
                  zobaczymy jak bedzie). godziny luzne, mozna rano, mozna wieczorem, mozna troche
                  rano, troche wieczorem, jesli masz taka potrzebe (uczelnia itp.) i w ogole jakos
                  tam tak sympatycznie :) sprobowac chyba mozna....
                  • windmaster [...] 12.09.08, 17:38
                  • Gość: jarek [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.08, 12:29
                  • Gość: wojtek no i co IP: 62.233.176.* 24.09.08, 08:11
                    ponarzekasz i wrocisz na telefon...
                    • Gość: iza [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.08, 08:28
                      • Gość: byla naiwna [...] IP: 222.251.133.* 26.09.08, 00:57
      • Gość: kasia Re: Call Media Wrocław IP: 213.53.84.* 23.09.08, 18:41
        a ja dzisiaj dostalam pensje w call media wiec nie wiem poco te wasze głupie tkksty
      • Gość: seen Re: Call Media Wrocław IP: *.lanet.net.pl 23.09.08, 18:54
        no ja pracuje trzy miesiace i fakt faktem wyplata zawsze jest opozniona o 2-3
        dni, ale ja do pracy tez nie przychodze punktualnie, wiec ok. hehe :)
        • Gość: Bożena [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.08, 19:00
        • Gość: alina Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.08, 22:08
          Ja pracowałam dwa miesiące i zawsze były problemy z pieniędzmi aż w końcu nie
          dostałam za jeden miesiąc do tej pory
        • Gość: Bart Re: Call Media Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.09, 18:18
          a za te 2-3 dni opoznienia powinni beknac tobie wiecej kasy takie jest prawo ,
          wypłata ma byc na czas nie ma że poźniej , takie jest prawo pracy , od kiedy to
          przeczytałem nie dam h...kom sie robic bambuko
      • Gość: Grzegorz [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.08, 20:40
      • Gość: justyna Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.08, 08:35
        wiem że tak jest potwierdzam , a ci co piszą że tak nie jest to są szefowie ,
        rodzina i pracownicy call medii
        • Gość: ja nie Re: Call Media Wrocław IP: 62.233.176.* 24.09.08, 13:51
          ale pracownicy chyba moga napisac, ze tak nie jest?
          • Gość: ZIBI Re: Call Media Wrocław IP: 78.8.140.* 24.09.08, 19:43
            Gadacie bzdury, ja mam wyplacone zawsze, fakt ze bylo 2 razy spoznienie ale bez
            przesady, a co do kurierow to nie gadajcie bzdur bo gowno wiecie...
            • Gość: darek [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.08, 21:46
      • Gość: darek Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.08, 22:19
        A cała bajka pryśnie jak zablokowane zostanie paliwo w nowych samochodach
        kupionych w lisingu miesiąc góra.A kto zarabia na firmę jak jeździ tylko jeden
        kurier ,odpowiedzcie sobie sami a jak nie wiecie to wam powiem że przy takiej
        firmie musi jeździć minimum 10
        • Gość: Marcin [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.08, 07:38
          • Gość: ilona Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.08, 07:54
            on tak jak Robin Hood jednym daje drugim zabiera
            • Gość: arek Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.08, 14:27
              ale lina się zacieśnia
              • Gość: suck_my_dick Re: Call Media Wrocław IP: *.wroclaw.mm.pl 25.09.08, 19:13
                na twojej szyi chyba...
                • Gość: naiwny [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.08, 08:14
                  • Gość: darek [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.08, 08:58
                    • Gość: naiwna UWAGA! - cfaniacy optymalizuja koszty! IP: 222.251.133.* 26.09.08, 09:49
                      gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,55402,5662580,Nowe_spolki_w_portfolio_Venture_Incubator.html

Ostatnią z nowości w portfolio wrocławskiego inkubatora jest Callmedia Sp. z o.o. - ponad 100-stanowiskowe call center z siedzibą we Wrocławiu. „Automatyzacja sprzedaży i kanał telefoniczny są niezbędne nie tylko w biznesach tradycyjnych, ale również w internetowych.” – tłumaczy powód pozyskania udziałów Kwiecień – „Stawiamy na duże możliwości wynikające ze współdziałania naszych pozostałych spółek portfelowych z Callmedia. Przynależność do jednej grupy finansowej rodzi ciekawe możliwości optymalizacji kosztów i co za tym idzie generuje przewagę konkurencyjną”.
                      • Gość: 2 x UWAGA Re: UWAGA! - cfaniacy optymalizuja koszty! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.08, 09:52
                        SĄ GOLI I WESOLI
                      • Gość: requiem dla idioty Re: UWAGA! - cfaniacy optymalizuja koszty! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.08, 14:52
                        Tylko idiota nie potrafi zrozumieć, że w artykule chodzi o całą grupę portfelową
                        Venture Incubator, której optymalizacja kosztów dotyczy...

Więc nie rozumiem, co ma do tego optymalizacja kosztów w Call Media?
                        • Gość: dla idiotów... Re: UWAGA! - cfaniacy optymalizuja koszty! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.08, 10:31
                          Tylko idiota nie potrafi zrozumieć, że jest różnica pomiędzy wirtualnymi
                          stworkami internetowymi, które zatrudniają 5 osób na krzyż, a spółka CM, która
                          zatrudnia kilkadziesiąt osób i ma ogromne koszty stałe, z których się nie
                          wywiązuje (oszczędzając na tym w imieniu niejakiego Venture Incubator).
                          pozdrowienia dla naiwnych i kombinatorów!
                          • Gość: spółka sa Re: UWAGA! - cfaniacy optymalizuja koszty! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.08, 13:49
                            masz stary rację popieram
                          • Gość: gość Re: UWAGA! - cfaniacy optymalizuja koszty! IP: 213.53.84.* 29.09.08, 13:52
                            i tylko idioci mysla ze pieniądze w firmie biora sie z sufitu i jesli społka
                            dziala od niespelna roku, to ma konto bankowe bez dna
                          • megakomp Re: UWAGA! - cfaniacy optymalizuja koszty! 29.09.08, 14:02
                            litości! idźcie na jakieś studia zanim piszecie takie idiotyzmy! radio mawryja
                            to przy was mało!
                    • Gość: jola Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.08, 21:37
                      myślę że szybko
        • Gość: d...a Re: Call Media Wrocław IP: 213.53.84.* 29.09.08, 13:46
          a skąd ty tak świetnie wiesz, że jeździ jeden kurier? może otworzysz sobie
          własną firmę kurierską i uderzysz bezpośrednio do netii albo dialogu i zoaczysz
          wtey jak sie zaje...scie robi interesy i jakie to proste
          • Gość: kurier call media [...] IP: 62.233.176.* 29.09.08, 13:57
            • Gość: gość ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:11
              ...
            • Gość: .. .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:11
              ..
            • Gość: ... .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:12
              ....
            • Gość: . . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:12
              .
            • Gość: ..... ..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:12
              .....
          • Gość: łukaszenko Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.08, 14:59
            mówiłem czytać wszystko bo moderator RH usunie
            • Gość: plepleple Re: Call Media Wrocław IP: 62.233.176.* 30.09.08, 15:01
              nie ma takich praw
            • Gość: okradziony Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.08, 15:07
              niestety muszę jeszcze raz napisać o tym że RH mi nie zapłacił za dwa miesiące
              za wykonaną moją pracę dla niego dlatego aby nie czapkować przed nim i słuchać
              durnowatych dziecinnych wymówień sprawę skierowałem do sądu i mam nadzieję że
              pieniądze odzyskam , a wszystkich ostrzegam przed RH ponieważ ty możesz być
              następny.
              PROLETARIUSZE OSZUKANYCH PRZEZ RH ŁĄCZCIE SIĘ.
              NAPRAWDĘ ISTNIEJĄ LUDZIE OKRADZENI PRZEZ RH
              • Gość: gość sprawa w sądzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 11:45
                i jak się ma ta sprawa? jakiś postęp?
              • Gość: gość Re: Call Media Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 11:46
                opisz dokładnie czemu ci nie wypłacili kasy, plissss... czym to argumentowali?
            • Gość: łukaszenko Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.08, 15:09
              a kto wszystkie wypowiedzi usunął
              • Gość: okradziony [...] IP: 222.251.133.* 30.09.08, 21:05
      • Gość: farsa Re: UWAGA! - cfaniacy optymalizuja koszty! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.08, 20:52
        ej, no i co z tego, ze ich znasz?
      • Gość: droga magdo [...] IP: 213.53.84.* 29.09.08, 13:47
      • Gość: Ula Re: Call Media Wrocław IP: 89.231.206.* 29.09.08, 21:15
        no dobrze, ale kiedy dostaniemy pieniądze za sierpień?
        • Gość: oszukany Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.08, 21:21
          za sierpień ?????
          ja jeszcze nie dostałem za lipiec
        • Gość: darek [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.08, 21:44
        • Gość: oszukany Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.08, 21:53
          będę zgadywał albo serwer nawalił albo zmieniają konto albo koleżanka ze spółki
          ich oszukała albo po prostu jeden nie jest wstanie zarobić na firmę kant
        • Gość: okradziony Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.08, 08:23
          system płac wygląda następująco:
          1. najpierw dostaje call center (część ludzi)dla ściemy
          2. później jest jazda z serwerami itp.(gra na zwłokę)
          3. później są następne ściemy
          4. mijają kolejne miesiące i jest wymieniana ekipa , a ludzie zostają bez kasy i
          niby jest wszystko w porządku
          5. kurierzy oraz informatycy i przydupasy RH chodzą czasami przez 3 miesiące bez
          kasy
          6. tylko czy to ma się do czegokolwiek
          • Gość: łukaszenko Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.08, 08:36
            jak sami widzicie smród ciągnie się za RH kilometr a działa jak Łukaszenko na
            Białorusi wszystkie wypowiedzi mu nieprzychylne kasuje,nie tędy droga bądź
            uczciwy dla ludzi to nie będziesz musiał kasować wypowiedzi
            • Gość: łukaszenko Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.08, 08:50
              musicie szybko czytać bo moderator RH zaraz skasuje
          • Gość: Władimir Putin Re: Call Media Wrocław IP: *.chello.pl 30.10.08, 10:24
            za wrzesień należą mi się jakieś mikre pieniądze.do dziś ich nie zobaczyłem,a o
            kasie za październik nawet nie wspomnę.zarząd wali ściemę.premia 2 zeta/godz to
            jest,ale za 5 umów(niewykonalne!!!).odradzam tą firmę bo to bezkarni złodzieje i
            kapitalistyczni wyzyskiwacze.wykorzystują,że nikomu się nie opłaci sądzić o te
            nędzne ochłapy co nam z łaski rzucą.
      • Gość: darek Re: ZARZĄD Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.08, 08:58
        potwierdzam
      • Gość: pracownik cm [...] IP: *.stkn.mdsg-pacwest.com 01.10.08, 20:18
        • Gość: pracownik cm Re: nasz szanowny i szanowany wiceprezes call med IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.08, 21:30
          jak sami widzicie jaki prezes taka firma na prezesa trzeba mieć wygląd
          albo pieniądze a nasi prezesi nie mają ani wyglądu ani pieniędzy na czele z JEJ
          EKSCELENCJĄ RH
          • Gość: pracownik cm Re: nasz szanowny i szanowany wiceprezes call med IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.08, 22:03
            a zauważyliście ile jest obsadzonych miejsc aktualnie ?????
            piszcie ilości ma być rzekomo 100
      • Gość: okradziony Re: szanowny zarządzie - gdzie nasze pieniadze? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.08, 20:43
        sami widzicie co jest grane , miesiąc w miesiąc to samo pytanie
        gdzie są pieniądze ,a pieniędzy jak nie tak nie ma i nie będzie
        • Gość: ??? Re: szanowny zarządzie - gdzie nasze pieniadze? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:20
          i cco dostaliscie kawwse czy nie?
      • Gość: pracownik cm Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 21:15
        również dopominam się o swoją wypłatę a nie bajeczki z mchu i paproci
        • Gość: darek Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 22:11
          zobaczycie kasę jak świnia niebo
      • Gość: pracownik cm Re: szanowny zarządzie - gdzie nasze pieniadze? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.10.08, 23:38
        nie mam na mleko dla dziecka
      • Gość: pracownik cm Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.08, 08:10
        i to jest właśnie CM i cały zarząd .Oni wszyscy powinni iść do pługa
        a nie zarządzać ludzmi
        • Gość: MSX_ Re: Call Media Wrocław IP: *.umwd.pl 03.10.08, 09:53
          Na orce pługiem też trzeba się znać... Myślę, że jeżeli ktoś płaci
          40tys miesięcznie czynszu za lokal w centrum miasta, a nie potrafi
          zapewnić wynagrodzenia pracownikom to znaczy, że gdzieś popełniono
          błąd w zarządzaniu. Pomyśl... 40k per month. Prwdopodobnie CM jedzie
          na kredytach. Jak znam życie to w którymś momencie firma stanie się
          niewypłacalna. I to raczej szybciej niż się wszyscy spodziewamy. A
          szkoda, bo zamysł mieli całkiem fajny. Gorzej niestety z realizacją.
          Niestety, jeśli Zarząd nie widzi potrzeby cięcia kosztów, choćby na
          lokalu (można to w bardzo prosty sposób zrobić, ale nie będę
          zdradzał tu pomysłu)to analogicznie trudno mówić o jakości
          zarządzania spółką. Dodam jeszcze, że pewna osoba zatrudniona tam na
          etacie zarabiała 2k netto i jej zadaniem było chodzenie po boxach
          oraz podsłuchiwanie, badanie nastrojów wśród konsultantów i...
          nazwijmy sprawę po imieniu: kapowanie. Ta osoba już tam nie pracuje,
          pewnie domyślasz się o kogo chodzi;-)
          • Gość: pracownik cm Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.08, 09:57
            dokładnie ale to tylko pikuś do pozostałych kosztów a jeździ 2 kurierów
            • Gość: MSX_ Re: Call Media Wrocław IP: *.umwd.pl 03.10.08, 10:05
              Cóż... pozostaje nam jedynie czekać końca tej firmy. Szkoda mi
              jedynie pracowników, którzy zostali nabici w butelkę. Ale można
              jeszcze zebrać ludzi, którym zalegają z wynagrodzeniem i sprzedać
              ich wierzytelności do firmy windykacyjnej:-)
              • Gość: pracownik cm Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.08, 17:43
                ja kieruję sprawę do sądu
                • Gość: pracownik cm Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.08, 21:40
                  zobaczymy co z tego wyniknie ????
                • Gość: tylko pozew Re: Call Media Wrocław IP: *.maa.sify.net 06.10.08, 00:03
                  na takich pseudobiznesmenów nie ma innej drogi niż sąd i prokuratura!
                  i radzę zrobić to każdemu, kto ma z nimi problem.
      • Gość: albert Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.08, 08:41
        czas zacząć nowy tydzień z firmą BIG PRZEKRĘT , mam pytanie KOCHANY ZARZĄDZIE CO
        Z NASZYMI PIENIĘDZMI .Mam pytanie do ogółu czy ktoś tam jeszcze pracuje oprócz
        RH i innych wałkarzy
      • Gość: alina Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.08, 09:07
        wiecie co zrobić najlepiej wyrwać kasę i spadać z tego bagna mi się udało i
        teraz pracuję w konkurencji i nie muszę trząść się że nie dostanę wypłaty
        • Gość: pracownik cm Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.08, 09:26
          olejcie CM , RH i jego przydupasów idzie do konkurencji pracować bo was puszczą
          w skarpetkach
          • Gość: pracownik Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.08, 21:28
            uwaga są problemy z wypłata
            • Gość: MSX Re: Call Media Wrocław IP: *.umwd.pl 08.10.08, 08:01
              Były, są i będą... nihil novi
              • Gość: prawie okradziony Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.08, 18:55
                ilu jeszcze tam pracuje ????
                • Gość: . ................................. . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:17
                  .................................................................................................
              • Gość: ............ ................................. ....... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:17
                .
            • Gość: bajkopisarze Re: Call Media Wrocław IP: *.tiscali.es 09.10.08, 15:53
              nie dość, że niejaki zarzad opowiada ludziom na sali bajki, to jeszcze je pisze! LOL!
              gratulacje dla pana prezesa (II miejsce w konkursie w kategorii poezja !)
              www.portalliteracki.pl/artykul,12623.html
              kariera się rozwija.

• Gość: und Re: Call Media Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.08, 17:31
                bez sęsu
                • Gość: pracownik Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.08, 07:56
                  nie wiem co mam robić pracuję jeszcze w call medii ale chyba dam sobie spokój bo
                  to chyba wszystko prawda
                  • Gość: MSX_ Re: Call Media Wrocław IP: *.umwd.pl 10.10.08, 09:15
                    Formalnie rzecz ujmując jesteś zatrudniony na umowę zlecenie. Forma
                    zatrudnienia na umowę zlecenie, lub umowa o dzieło - w polskim
                    Prawie Pracy nie jest traktowana jako zatrudnienie, a co więcej -
                    według tego samego prawa nie jesteś (nie jesteśmy - bo i ja tam
                    pracowałem) "pracownikiem", lub "zatrudnionym". Tak więc odwoływanie
                    się na oficjalnej drodze do Państwowej Inspekcji Pracy nie ma sensu.
                    Inspektorzy z ul. Zielonego Dębu nawet nie przyjmą zgłoszenia tylko
                    zasugerują Ci dochodzenie swoich praw na drodze cywilnej. Czyli
                    składasz wniosek do Sądu właściwego dla rejonu pracodawcy. Tam się
                    płaci jakąś opłatę sądową i w przypadku wygranej sprawy Wymiar
                    SPrawiedliwości bierze sobie jakiś procent należnego Ci
                    wynagrodzenia... Decyzję, czy gra jest warta świeczki pozostawiam do
                    rozważenia Tobie.
                    Serdeczności
                    • Gość: pracownik Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.08, 22:56
                      myślę że gra jest warta świeczki
                      • Gość: pracownik Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.08, 09:28
                        i znowu nowy tydzień u RH I WAŁKARZY
                        • Gość: MSX Re: Call Media Wrocław IP: *.umwd.pl 13.10.08, 13:44
                          Przejdę się dzisiaj koło nich, zobaczymy, czy jeszcze nie zamknęli
                          firmy:)
                          • Gość: pracownik Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.10.08, 21:35
                            i co zamknęli ?????
                            • Gość: MSX_ Re: Call Media Wrocław IP: *.umwd.pl 14.10.08, 07:45
                              Jeszcze nie. Jeszcze nie zdechło
                              • Gość: pracownik Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.08, 07:48
                                ale im chyba internet odcięli bo RH NIE kasuje wypowiedzi
                                • Gość: MSX_ Re: Call Media Wrocław IP: *.umwd.pl 14.10.08, 09:36
                                  Chyba się już pogodził z faktem, że to równia pochyła;-)
                                  • Gość: pracownik Re: Call Media Wrocław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.08, 22:11
                                    pewnie sam jeździ jako kurier
                              • Gość: mały cytat Re: Call Media Wrocław IP: *.de 17.10.08, 03:57
                                www.goldenline.pl/grupa/call-media
                                "Call Media to spółka zarządzana przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, obsłudze klienta, call center, IT i HR. Dla naszych pracowników oznacza to możliwość zdobycia zarówno pierwszego doświadczenia zawodowego, jak również dalszego rozwoju kariery. Dla naszych Klientów ważne jest nasze kompleksowe podejście do realizowanych zadań - przed przystąpieniem do realizacji projektu analizujemy wszelkie związane z nim pośrednio i bezpośrednio aspekty (nie tylko z dziedziny call center).

Call Media to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, która stale poszerza grono zadowolonych Klientów.

Wiemy, że nasi Klienci potrzebują rozwiązań prostych, szybkich i skutecznych. Naszą filozofią jest kompleksowość oferowanych usług, czyli zapewnienie klientowi pełnego wsparcia w procesie zwiększania wyników sprzedażowych. Sprawdź naszą ofertę.

Ludzie

W Call Media stawiamy na samodzielność i pomysłowość naszych pracowników. Jesteśmy firmą elastyczną, w której zadania są przydzielane tak, aby jak najlepiej wykorzystać wiedzę, doświadczenie i predyspozycje naszego zespołu"

i jak?
                                • Gość: WIENIA Re: Call Media Wrocław IP: 77.253.233.* 18.10.08, 00:42
                                  17.10.08,
                      • Gość: .. ........................... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:19
                        . .
                    • Gość: . ................................. ...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:19
                      .................... .............
                  • Gość: .................. ...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:18
                    ..........................................................................................
                • Gość: .. . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:18
                  .................
              • Gość: . ....................... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:17
                ......
            • Gość: uwaga - nie ma Re: Call Media Wrocław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.08, 23:41
              • Gość: ................ . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:13
                ........................................
            • Gość: .... ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.08, 10:16
              ................
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka