sylwiafd
30.12.04, 14:31
Czy macie dziewczyny pomysl jak zrobiĆ na lustrze takie ozdoby roslinne. Czy
je wydrapac czy moze jakos inaczej?
Pozdrawiam
Zycze wesolej zabawy w noc Sylwestrowa i super pomyslow w Nowym Roku.
themirrorlady.safeshopper.com/2/124.htm?196