02.02.06, 10:27
Mam zapytanie do tych, którzy "uprawiają" decoupage. Jak zrobic haczyk w
notatniku? Proszę o pomoc.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka